Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, jolantapl. napisał:

Zacznij wreszcie dbać o własne zdrowie i o spokojny sen Twoich domowników a również o wystrój domu :d

Zacznę, od piątku :p Wtedy będę demolować obce wnętrza :d;) Może na Bajerach kamienny dom trafię, to za bardzo go nie zdemoluję, a dziadki głuche będą, błaha, ha, ha.... :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Heidi napisał:

Witajcie opoje i łakomczuchy :d. Jak zwykle: wracam od PoP zaglądam czy jakiś okruszek i kropelka pica została dla pracujących i ... gały wychodzą. Będzie jeszcze coś podane  ?

ptaki głód.jpg

@Heidi widziały gały, że opojów i łakomczuchów brały, jak się tu rejestrowały?!!! O.o:d Widziały!!!:d To teraz niech się przymkną, i gały i dzioby, i natychmiast zameldują gdzie się do tej pory podziewały?!!! >:( I nie kłapią te dzioby, że ni okruszka i kropelki nie ma, bo są!!! :d:d Kropelki w kranie, a okruszki przy mysiej dziurze!!! :d:p Błaha, ha, ha....:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, violka napisał:

Wiecie , że są takie imiona , które tylko raz w roku obchodzą imieniny :$:całus:

Wszystkiego najlepszego @Violka :całus::całus::całus::serce::love: i przytulaski bajkowego życia Ci życzę z całego :serce: a w prezencie piosenka Dody coś tam o bajce było ;) tylko ,że sama musisz ją sobie wrzucić ale dedykacja jest od nas Wszystkich z forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, violka napisał:

Wiecie , że są takie imiona , które tylko raz w roku obchodzą imieniny :$:całus:

A w zasadzie, to Kaszubi urodziny bardziej honorują i obchodzą , to lepiej się przyznaj kiedy i na które mamy się zjawić z tortem, życzeniami, przytupem, przyśpiewem i prezentem :d:cool:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

A w zasadzie, to Kaszubi urodziny bardziej honorują i obchodzą , to lepiej się przyznaj kiedy i na które mamy się zjawić z tortem, życzeniami, przytupem, przyśpiewem i prezentem :d:cool:;)

@violka to może spokojnie i to i to obchodzić ja preferuję jednak imieninki ;) dlaczego ja na imprezę znów będę miała tak daleko?:rozpacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jolantapl. napisał:

@violka to może spokojnie i to i to obchodzić ja preferuję jednak imieninki ;) dlaczego ja na imprezę znów będę miała tak daleko?:rozpacz:

@jolantapl. jak to, daleko? O.o Ze Śląska do Wielkopolski żabi skok pierwszy :d Przystanek Woodstock zrobić, a potem żabi skok drugi i na Kaszuby :d A z powrotem tak samo ;) Proste? Proste! Można? Można! :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

@jolantapl. jak to, daleko? O.o Ze Śląska do Wielkopolski żabi skok pierwszy :d Przystanek Woodstock zrobić, a potem żabi skok drugi i na Kaszuby :d A z powrotem tak samo ;) Proste? Proste! Można? Można! :p

Jak nie można . Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych :d:całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

@Blondi czy powiedzenia małej Mi bierą się od ciebie  ? 

strojnisia.jpg

@Heidi wypraszam sobie moim wizerunkiem straszyć koleżankę :d Wiesz czyje oblicze skrywa się za hasłem "Mi"? :d;) Tak, tak....Trafiła pani bez pomocy koła ratunkowego i telefonu do przyjaciela błaha, ha, ha.....:d;):p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Mirelka1965 napisał:

@Heidi widziały gały, że opojów i łakomczuchów brały, jak się tu rejestrowały?!!! O.o:d Widziały!!!:d To teraz niech się przymkną, i gały i dzioby, i natychmiast zameldują gdzie się do tej pory podziewały?!!! >:( I nie kłapią te dzioby, że ni okruszka i kropelki nie ma, bo są!!! :d:d Kropelki w kranie, a okruszki przy mysiej dziurze!!! :d:p Błaha, ha, ha....:d

Uważaj.....,uważaj co piszesz >:(.Kran to może i tu był, ale przede mną  Polacy byli i wszystko co metalowe wykręcili, okruszki też były, ale @jolantapl. zawędziła, bo jakieś polowanie na myszy zorganizowała :d. Co mi pozostało ? wyobraźnia tylko, ale ona jest niebezpieczna bardzo>:(, bo głodna i spragniona jestem>:(. Uuuuuch....

płomienie.jpg

Edytowane przez Heidi
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Maria Jolanta napisał:

Co Wy mi tutaj z Mazowszem wyskakujecie ???

W domu jestem !

Bo w pracy przyznam się że często śpiewam w kuchni piosenki Mazowsza. Śpiewać nie umiem ale to Mazowsze czepia się mnie zawsze przy garkach. :d:d:d

 

Za rzadko tu bywasz @Maria Jolanta :( To tylko Mazowsze zaśpiewało o UK :d;) Nie czytałaś, to nie wiesz, że Angole nam ten skrót zajumali :d;) Dla nich to United Kingdom, a dla nas Ukochany Kraj :d No, ale jak nie pasi, to zawsze możemy Śląsk zapodać, no nie, @jolantapl.:d:d:d

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Heidi napisał:

Uważaj.....,uważaj co piszesz >:(.Kran to może i tu był, ale przede mną  Polacy byli i wszystko co metalowe wykręcili, okruszki też były, ale @jolantapl. zawędziła, bo jakieś polowanie na myszy zorganizowała :d. Co mi pozostało ? wyobraźnia tylko, ale ona jest niebezpieczna bardzo>:(, bo głodna i spragniona jestem>:(. Uuuuuch....

płomienie.jpg

A mogę stać, aby w doborowym towarzystwie :p Ale ideałów z piedestału się nie zrzuca :d:p

20170921_123800.thumb.jpg.66d6cb6199ba82f430a633d1ac50640f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, jolantapl. napisał:

@Mirelka1965 czy Ty od rana musisz być taka złośliwa?:rozpacz: podobno Ty się wyspałaś a czepiasz się do wszystkiego jak rzep do żabiego ogona :rozpacz::hahaha:

No masz babo placek :( I znowu źle :rozpacz: Ale dzisiaj wykombinowałam, że By_zrozumiec_ludzi.jpg.411c8ca6319b93b8a41534072e61b559.jpg

Usłyszałam, co chciałam i co tam!!! :d:p:d

59f59c5a6c9cb_miejsi.jpg.2fa27dc58742ca224e757f7078d8adfe.jpg To moje kredo na dzisiaj :d:d:d:d:d

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszcie, czy opalacie swoje twarze , maski wystawiacie na słońce? tylko prawdę pisac bo wiem coś na ten temat,,, pisaliśmy już o opalaniu twarzy i potem o tych zmarach,,wczoraj nawet córunia opalona twarz ale tak zniszczona i taka pofałdowana jak u psa ,,zmara goni zmarę,,to takie spore zmary,i wory i jak na orce,,na 100% gęba trzymana na słońcu,,następna artystka moja zmienniczka,,piękna lady ,,co fotka to gęba jak u murzynki,,co jest ,,cera normalna a to aż razi ,,taki  ciemny brąz,,czy siebie nie widzą w lustrze,,a może solarium bierze ,,a jak to postarza,,za dużo chyba dzisiaj widziałam opalenizny na twarzach i mnie ruszyło do napisania,,,

jeszcze co? czeka nas skonczenie kursu,, Manicure i Pedicure " bo to powinna umieć każda opiekunka,,to dzisiaj usłyszałam,,hahahah kurs kucharski też,,nie wspomnę o opiece:płacz: pieluchach i liftach ,kurs fryzjerski koniecznie,,aktorski,porządkowy, piosenkarski też,,nie nie nie,,te talenty mamy wrodzone ,,przeciez,,każdy coś tam potrafi,,jesteśmy universal,,chcesz -masz:hahaha: 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...