Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, jolantapl. napisał:

A ryby na piersiach masz wytatuowane? :płacz::hahaha:

Jeszcze nie...najpierw muszę oczka w poziomie wydłużyć, biust podnieść :d:p, włosy ufarbować, po lumpeksach za ubiorkiem stosownym polatać, wyleczyć odleżyny na siedzeniu...i dopiero wtedy :d;) Ale gotowa jestem, jak cholera....:d:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry obudziłam się ,wstałam ,poszłam do kuchni i :kawa: sobie zrobiłam a przy okazji i dla Was moi drodzy a ,żeby Wam nie wystygła to do termosów nalałam i mocno zakręciłam a do tej porannej przyrządzonej prze ze mnie :kawa: proponuję :zielone_jabłko::jabłko: a nawet :ciacho: co kto lubi :serce: Miłej ,szczęśliwej i pogodnej niedzieli Wam ,życzę :love: Prze de mną jeszcze 16 godzin pracy na tym zleceniu a około 60 godzin dzieli mnie od wyjazdu do Pl czyli  ukochanego kraju UK  w skrócie jak to ktoś ładnie napisał;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieeeeń dooooobry Opiekunkowo :serce:  Tobie @jolantapl. bardzo dziękuję za :kawa:. Już siorbię :d Za przyległości dziękuję, trochę za wcześnie, ale ciut później skorzystam :d Oby te godzinki zleciały jak najszybciej :serce:

59f4eeca82e25_budzikna6-t.jpg.8ed2a546d81f768d43601d24361e873f.jpg I wszystkim życzę miłej i radosnej niedzieli :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, jolantapl. napisał:

Prze de mną jeszcze 16 godzin pracy na tym zleceniu a około 60 godzin dzieli mnie od wyjazdu do Pl czyli  ukochanego kraju UK  w skrócie jak to ktoś ładnie napisał;)

Zdradź tajemnicę, gdzie to się będziesz przytulać przez kolejne 44 godziny? O.o Jakiś królewicz w kazamaty i lochy cię porywa?!!! O.o:cool::d W luksusie pławić się będziesz? ;):cool::d  59f568030086e_sercezchmur.jpg.5b67813f3997f95e10b5e8a087b1a55b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez 44 godziny mojego wolnego czasu będę się przytulać do jaśka i słuchać bajeczek na dobranoc ,które ukołyszą mnie do snu co????? to są tylko bajeczki ?:(:love: Nikt mnie nigdzie nie porwał a tym bardziej nie więzi na ten temat już pisałam więc odsyłam Cię do lektury moich wcześniejszych postów :d A  w luksusie to ja się cały czas pławię chociaż nie aż takim jak niektóre osoby z tego forum :(:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i dzięki za :kawa: ,,  @jolantapl.  dla mnie śmietanka jeszcze,,,:hahaha: żadnych ciasteczek ,,ale :jabłko: bardzo chętnie,,,u mnie sztorm,,wichura ,że myślałam ,że mnie w szlafroczku porwie i na wiochę polecę,,,a która to godzina ,,6 czy 7 ? na każdym zegarku mam inaczej,,ale już otworzyłam laptopka i już jest pewna godzina,,hahahha    Ja nie będe liczyła godzin bo oszołomu dostanę wiedząc ile jeszcze mi zostało,,ale czekam końca miesiąca i niech zacznie się nowy i zleci i poleci,,Moja babcia oznajmila ,że dzisiaj śnaidanie pół godziny pózniej bo rano jest ciemno:hahaha: pasuje ,,jak najbardziej pasuje,,dlatego lubię pory zimowe ,,bo dzień jest krótszy,,

@Mirelka1965 jaka ciekawska ,,wracaj w bety jeszcze i sama pomarz o swoim królewiczu,,każda z nas ma królewicza ,,mamy o czym marzyć:serce:,,ja o przytulankach ,,ale jak bym się tak dorwała do tego przytulanka to bym tak namiętnie wycałowała ,,och jak tęsknie za tym,,już mi w glowie podniety :święty: toż to co coś pięknego,,uczucie budzących się czujek ,czujek życia:serce:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, jolantapl. napisał:

Przez 44 godziny mojego wolnego czasu będę się przytulać do jaśka i słuchać bajeczek na dobranoc ,które ukołyszą mnie do snu co????? to są tylko bajeczki ?:(:love: Nikt mnie nigdzie nie porwał a tym bardziej nie więzi na ten temat już pisałam więc odsyłam Cię do lektury moich wcześniejszych postów :d A  w luksusie to ja się cały czas pławię chociaż nie aż takim jak niektóre osoby z tego forum :(:hahaha:

Nie chcesz puścić farby, to nie :( Czytać czytałam, zadawało mi się, że ze zrozumieniem, ale widocznie ta moja niekumatość stanowi przeszkodę :d:(:płacz: Zabieram zabawki i idę do innej piaskownicy :święty::hahaha::rozpacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Blondi napisał:

@Mirelka1965 jaka ciekawska ,,wracaj w bety jeszcze i sama pomarz o swoim królewiczu

@Blondi o swoich królewiczach marzą te ,które je mają, bądź chcą mieć :d :święty: Ja mam prozę życia, czyli marzenia odbiegające nieco od królewiczów i bajek ;) A ciekawska jestem, przyznaję się bez bicia, a jak ktoś powie, że ciekawość to pierwszy stopień do piekła ;):love: to ja go sofort na tortury i w dyby :d:d:d Ja jestem osobą która lubi pytać i nie błądzić :d:cool::love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Łukasz napisał:

Dzień dobry opiekunkowo...życzę tradycyjnie miłej niedzieli:serce:

jolantapl. dziękuję ślicznie za kawkę:love: podobała Cię bajka na dobranoc? Dziś pomyślę nad kołysanką :całus:

Ja Ci dam bajka na dywanik Cię dzisiaj poproszę masz się stawić punktualnie >:(:hahaha: a śpiewać też umiesz ?:$O.o:całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jeden królewicz już wstał:hahaha: i już marzy co tu zbroić,,:płacz:cześc kolego forumowy @Łukaszprosze tylko nie pomyśl o kołysce ,,a tylko o kolysance:hahaha: ale w razie wpadki możesz liczyc na koleżanki z forum:hahaha:

@Mirelka1965 znam to powedzenie,,pierwszy stopień do piekła " hahah,, kto pyta nie błądzi " tez prawda,, a tak to wszyscy jesteśmy ciekawscy,,a co! chcemy ,znac więcej i więcej ,,ale za dużo jest nie wskazane ,,umiar musi być,,ale królewicze są ,,bajkowe życie też jest,,w końcu ja doczekałam się swojej bajki życiowej , czyli istnieje takie życie,,przeszłam już to na swojej skórze,,hahahaha i życzę Wszystkim aby chodz ciutkę popróbowali takiej bajki,,,:serce: a teraz lecę robić się na bóstwo,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

O jeden królewicz już wstał:hahaha: i już marzy co tu zbroić,,:płacz:cześc kolego forumowy @Łukaszprosze tylko nie pomyśl o kołysce ,,a tylko o kolysance:hahaha: ale w razie wpadki możesz liczyc na koleżanki z forum:hahaha:

@Mirelka1965 znam to powedzenie,,pierwszy stopień do piekła " hahah,, kto pyta nie błądzi " tez prawda,, a tak to wszyscy jesteśmy ciekawscy,,a co! chcemy ,znac więcej i więcej ,,ale za dużo jest nie wskazane ,,umiar musi być,,ale królewicze są ,,bajkowe życie też jest,,w końcu ja doczekałam się swojej bajki życiowej , czyli istnieje takie życie,,przeszłam już to na swojej skórze,,hahahaha i życzę Wszystkim aby chodz ciutkę popróbowali takiej bajki,,,:serce: a teraz lecę robić się na bóstwo,,

A ja znam takie powiedzonko ;ŻYCIE TO NIE JE BAJKA : :$:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Blondi napisał:

a teraz lecę robić się na bóstwo,,

A musisz? :love:;):d Ja siedzę w stroju wieczorowym, czyli w pidżamce :cool:. Jajeczniczkę na boczku, na śniadanko, dla obecnych i jeszcze śpiących, usmażyłam, kły, tfu....posklejana proteza poczeka jeszcze trochę na umycie, w tymże stroju wieczorowym dosiorbuję :kawa:, a mimo wszystko czuję się jak bóstwo!!!:święty::d I pewnie jak to bóstwo wyglądam, bo jak wnętrze jest piękne, to i zewnętrze jest równie cudowne :d:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Mirelka1965 napisał:

A musisz? :love:;):d Ja siedzę w stroju wieczorowym, czyli w pidżamce :cool:. Jajeczniczkę na boczku, na śniadanko, dla obecnych i jeszcze śpiących, usmażyłam, kły, tfu....posklejana proteza poczeka jeszcze trochę na umycie, w tymże stroju wieczorowym dosiorbuję :kawa:, a mimo wszystko czuję się jak bóstwo!!!:święty::d I pewnie jak to bóstwo wyglądam, bo jak wnętrze jest piękne, to i zewnętrze jest równie cudowne :d:love:

Niestety muszę się zgodzić z tym co napisałaś :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...