Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, violka napisał:

Może być policjant :d Też ma pałkę i zawsze jest pod telefonem :hahaha:

Odpowiednie walory mają też strażacy z tymi szlauchami....i też są pod telefonem :d @jolantapl. zapal jakiś papierek w kuchni to załączy się feueralarm :d;) A ty w roli uciśnionej królewny oczekiwać będziesz ratunku.... :d Bo jak nie ma co się lubi, czyli królewicza na razie, to się lubi co można w sobotni wieczór zorganizować :d;):cool: Wybór należy do ciebie! ;) A jak nie, to zawsze możesz, do serca przytulić....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jolantapl. napisał:

Dajcie mi już spokój bo i tak nic nie wykombinuje :płacz::hahaha:

No, dobra, dajemy spokój :d I masz rację, nie kombinuj, bo tych strażaków może być za dużo na raz ;) A policjanci mogą okazać się policjantkami :( Powychylaj się lepiej....może jakiś sprytny sąsiad, akurat z tym psem z piosenki na spacer pójdzie.....:tak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Heidi napisał:

a..tam  zwierząt Tobie jeszcze potrzeba , do zbierania kupy chyba:d. Podsyłam gościa, co serenady w rytmie rege chce zaśpiewać, a nie ma komu. bierz go, ja poczekam na następnego. W koncu i mi ktoś porządny  się trafi :) 

małpa rege.jpg

@jolantapl. to już przy mrówkach zostań :hahaha::d

Teraz, jolantapl. napisał:

Nic a nic mysz kiedyś widziałam na ogrodzie ale też uciekła na mój widok :płacz: nie dała się przytulić:płacz::hahaha:

BO to była "ona mysza", a jakbyś trafiła na "on mysz" to dałby się na pewno przytulić! ;):d:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

@jolantapl. to już przy mrówkach zostań :hahaha::d

BO to była "ona mysza", a jakbyś trafiła na "on mysz" to dałby się na pewno przytulić! ;):d:love:

A jak miałam poznać czy to ona była czy on?:(

Melduję posłusznie,że z tarasu wróciłam nie było tam nikogo ani psa z sąsiadem ani sąsiada z psem ani nawet myszy nie widziałam a co dopiero mrówek faraona ale doszłam do wniosku ,że musimy  z @violka zmienić strój do tego wychylania się bo możemy stać się chorymi opiekunkami:płacz::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jolantapl. napisał:

A jak miałam poznać czy to ona była czy on?:(

Melduję posłusznie,że z tarasu wróciłam nie było tam nikogo ani psa z sąsiadem ani sąsiada z psem ani nawet myszy nie widziałam a co dopiero mrówek faraona ale doszłam do wniosku ,że musimy  z @violka zmienić strój do tego wychylania się bo możemy stać się chorymi opiekunkami:płacz::hahaha:

@jolantapl. uspokój się natychmiast!!! :d Mój syn przyzwyczaił się do ekstremalnych rechotów dochodzących z dołu, ale dzisiaj moja Mama nocuje i już ją poderwałam na nogi ze trzy razy :d:cool:;) Biedulka, myślała, że pogotowie trzeba wołać, bo córcia konwulsji dostała :d;):d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

@jolantapl. uspokój się natychmiast!!! :d Mój syn przyzwyczaił się do ekstremalnych rechotów dochodzących z dołu, ale dzisiaj moja Mama nocuje i już ją poderwałam na nogi ze trzy razy :d:cool:;) Biedulka, myślała, że pogotowie trzeba wołać, bo córcia konwulsji dostała :d;):d

No już dobra idę spać:płacz: na prawdę szkoda mi Twojej mamy Twojego syna  też szkoda mi  i ekranu i sztucznej szczęki i ścian i stropów :( A  już  myślałam ,że się dobrze bawisz w moim towarzystwie :płacz::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, jolantapl. napisał:

A jak miałam poznać czy to ona była czy on?:(

Melduję posłusznie,że z tarasu wróciłam nie było tam nikogo ani psa z sąsiadem ani sąsiada z psem ani nawet myszy nie widziałam a co dopiero mrówek faraona ale doszłam do wniosku ,że musimy  z @violka zmienić strój do tego wychylania się bo możemy stać się chorymi opiekunkami:płacz::hahaha:

Mnie choroba z powodu wychylania nie grozi , sąsiad też mi zaden nie zagraża :rozpacz::hahaha: Jestem w okienku w takich koptuchach , ze sama siebie nie poznaję :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jolantapl. napisał:

No już dobra idę spać:płacz: na prawdę szkoda mi Twojej mamy Twojego syna  też szkoda mi  i ekranu i sztucznej szczęki i ścian i stropów :( A  już  myślałam ,że się dobrze bawisz w moim towarzystwie :płacz::hahaha:

Musimy zorganizować  jakąś zrzutkę dla @Mirelka1965 na porządny klej do protez :hahaha: bidula niedługo będzie zbierac na nowe tynki :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jolantapl. napisał:

No już dobra idę spać:płacz: na prawdę szkoda mi Twojej mamy Twojego syna  też szkoda mi  i ekranu i sztucznej szczęki i ścian i stropów :( A  już  myślałam ,że się dobrze bawisz w moim towarzystwie :płacz::hahaha:

No właśnie zastanawiam się, czy nie za dobrze?  :d;) Zamiast się pakować, prasować, prać, oglądać ulubione seriale w tv, siedzę z odgniotami na odwłoku, ze sklejoną protezą, przed obitym lapusiem z nóżkami pokaleczonymi od potłuczonych kafli i nad tym samym się zastanawiam :rozpacz::rozpacz: No ale cóż, taki mój los.....cierpieć w milczeniu...:rozpacz:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...