Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, violka napisał:

Uff :święty: Zmęczyło mnie to bieganie za Tobą :całus:

A jakbyś umiała żabie skoki czynić, czyli kumata była, to za bardzo tym szukaniem mnie byś się nie zmęczyła :d;) To pokumamy razem tutaj :d59f4c4906bf7a_bki.jpg.9daad203f1d81fdcd6a8e1a2f03a5177.jpg Błaha, ha, ha....:d

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jolantapl. napisał:

Coś mi się oczka dzisiaj szybko przymykają idę chyba zaraz poobracać mojego jaśka chciałam napisać poprzytulać:$

Jak dobrze , że już się powoli pakujesz . Masz ostatnio takie kosmate myśli :święty: Zaczynam się o Ciebie martwić :rozpacz::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jolantapl. napisał:

A co ja mam tu robić po pracy ? tylko to mi pozostało ;):całus:

 

Teraz, jolantapl. napisał:

Nie wiem co myśli @violka ale ja myślę,że to objaw czegoś zupełnie innego :$:hahaha:

A jakiś portalik randkowy odwiedzić? :love: Ktoś już jakiś namiar zapodał? ;) Mam też jakiś pomysł poddać? :d:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim pójdziemy spać i spaćkować się , to pomuzyćkujmy jeszcze  nasze głosy, bo jak już Pan  Reisenfiber  albo kominiarz  złapie pod pachy @Mirelka1965 to głupio będzie wydzierać się w samolocie. Kto zrozumie, że ona pierwszy raz "to" robi ? Wynajęłam Presleya , niech chłopak trochę popracuje :)     http://www.tekstowo.pl/piosenka,elvis_presley,my_way.html 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...