Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, jolantapl. napisał:

@Mirelka1965 ale nas w konia zrobiłaś z tym castingiem na ciasto my się tak staraliśmy a Ty poszłaś i w cukierni kupiłaś:(:hahaha: ale :kawa: się jednak od Ciebie poczęstuję :love:

O.oO.oO.o W cukierni?!!!! Niemals!!!!! To potwarz!!! :rozpacz: Tymi ręcami robione :love::d Mamusia moja ulubiona mi towarzyszyła, za świadka może robić :d:love: Biszkopcik czekoladowy, bezglutenowy na spodzie, mus z bitej śmietany, białej czekolady i lemon curd, po wierzchu kakao i owocki granatu :love::d Taka zdolniacha jestem :tak: Zamiast cukru takie coś jak stevia (nie żaden słodzik, tylko prawdziwa stevia z erytrolem, 0 kalorii) i można bezkarnie jeść :święty: No prawie bezkarnie, bo co za dużo to niezdrowo ;) Dużą blachę zrobiłam, dla wszystkich wystarczy :d No, jeszcze jeden kawałek? Proszę, proszę....:całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

O.oO.oO.o W cukierni?!!!! Niemals!!!!! To potwarz!!! :rozpacz: Tymi ręcami robione :love::d Mamusia moja ulubiona mi towarzyszyła, za świadka może robić :d:love: Biszkopcik czekoladowy, bezglutenowy na spodzie, mus z bitej śmietany, białej czekolady i lemon curd, po wierzchu kakao i owocki granatu :love::d Taka zdolniacha jestem :tak: Zamiast cukru takie coś jak stevia (nie żaden słodzik, tylko prawdziwa stevia z erytrolem, 0 kalorii) i można bezkarnie jeść :święty: No prawie bezkarnie, bo co za dużo to niezdrowo ;) Dużą blachę zrobiłam, dla wszystkich wystarczy :d No, jeszcze jeden kawałek? Proszę, proszę....:całus:

:hahaha: i tak Ci nie wierzę :p ale jeden kawałek poproszę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja w kuchni zapierniczałam ciężko te godzin parę, podwieczorek przygotowałam i dopiero poczytałam, co wyście tu wyrabiali O.oO.o Dieta cyckowa, dieta bananowa, jakaś awaria prądu poprzez ściemnianie, jakieś poszukiwania czegoś co nieużywane zanikło ;)O.o:dSię państwo rozbestwili :d A teraz jeszcze uparcie, co poniektórzy ;), zaprzeczają talentom moim kulinarnym :rozpacz: Ale ja, niczym skała, niczym się nie przejmuję, motto dzisiejsze "szczęście" przekazuję dalej :serce: 59f489a4629ad_dobrzyludzie.jpg.3f2941b950068a4af0f7a1231e8544c8.jpg 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to poszalałam przed chwilą po sklepach , taka niespodzianka mnie dzisiaj spotkała ,,ale co z tego jak dla Blondi nic nie wpadło w oko:płacz: i bardzo dobrze ,,bo mam ładniejsze rzeczy w szafie ,,ale sobie pochodziłam i pomacałam ,,z jakich badziew poszyli te klamoty brzidkie,,,:płacz::hahaha: małe miasteczko ale sklepowe,,córcia jedna mnie zawiozła na pastwę losu na te sklepy i zostawiła a potem zgubę odebrała ,,popaliłam sobie tylko trochę fajek i spowrotem,, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opowiem Wam jak wczoraj zakupiłam  niemiecką kartę sim . Wybrałam się w wiadiomym celu do Aldi  . pani kasjerka zapytała się , czy chcę kartę aktywowac  na miejscu , czy w domu . Opowiedziałam , że skoro mogę zrobić to w domu , to poradzę sobie sama . Pani po skasowaniu należności wstała z za kasy i prosi ,abym poszła za nią , na moje pytanie ,,warum :o odpowiedziała , że musi zrobic mi zdjęcie O.o . Biorąc pod uwagę moją wietrzną fryzurę szybko odpowiedziałam ok , atualizujemy tu na miejscu .Przyszedł pewien pan i poprosił mnie z dowodem na boczek . :cool::hahaha: Małym tablecikiem sfotografował mój dowód z każdej strony ( w tym momencie cieszyłam się ,że nie zgodziłam się na aldikową sesję fotograficzną :hahaha: ) Pan wprowadził moje dane i zapytał się o adres , więc odpowiedziałam , że ten widnieje w dowodzie , a on na to , że chodzi mu o adres w De O.o Podałam nazwę ulicy , a ten pyta się o kod miasta O.o Chwyciłam za telefon i dzwoniłam do jedynej kompetentnej osoby , która mogłaby udzielić odpowiedzi , ale niestety nie odbierała połączenia >:( Facet zniecięrpliwiony odnalazł kod dzielnicy w internecie . Kiedy poprosił mnie o przeliterowanie po niemiecku mojego adresu @ wtedy moja cierpliwość była już na wyczerpaniu >:( Chwyciłam jego tablet , wklepałam co tam trzeba i pożegnaliśmy się baardzo szybko i bez Auf wiedersehen :hahaha::hahaha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, violka napisał:

Pani po skasowaniu należności wstała z za kasy i prosi ,abym poszła za nią , na moje pytanie ,,warum :o odpowiedziała , że musi zrobic mi zdjęcie O.o

Teraz kochana trafisz na afisz:  TYCH KLIENTÓW NIE OBSŁUGUJEMY "  :hahaha::hahaha:   . Jak będziesz chciała tam wrócić to lepiej załóż przynajmniej kaptur, albo wąsy sobie dorysuj  :) :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Heidi napisał:

Teraz kochana trafisz na afisz:  TYCH KLIENTÓW NIE OBSŁUGUJEMY "  :hahaha::hahaha:   . Jak będziesz chciała tam wrócić to lepiej załóż przynajmniej kaptur, albo wąsy sobie dorysuj  :) :hahaha:

Spoko . Ja robię zakupy  w Rewe .:d A foci nie pozwoliłam sobie zrobić :p:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Blondi napisał:

małe miasteczko ale sklepowe,,córcia jedna mnie zawiozła na pastwę losu na te sklepy i zostawiła a potem zgubę odebrała ,,popaliłam sobie tylko trochę fajek i spowrotem,, 

Kochana ty tylko z roztargnienia peta w te ichnie brzydkie ciuchy tylko  nie wrzuć, bo i straży pożarnej tam pewnie też nie ma . A zresztą może jakieś reporterskie atrakcje w ten czas byś tu wrzuciła :) . Pomyśl nad tym rozwiązaniem :d i uatrakcyjniemiem twojego tam pobytu. Pamiętaliby ciebie zawsze  :) 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Heidi napisał:

@Mirelka masz szczęście , że wróciłaś. Czekam tu wściekła  na Ciebie ja i wszyscy poostali  naszej paki. no !!!

siwiakowa.jpg

Błaha, ha, ha....czekacie na mnie? O.o Nooooo!!!! O.o Z tą miną, to chyba tylko po to, żeby mnie zadziobać hi, hi, hi.....:d:d:d To może ja zwinę swoje zabawki i ucieknę z tej piaskownicy? :d;):d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Błaha, ha, ha....czekacie na mnie? O.o Nooooo!!!! O.o Z tą miną, to chyba tylko po to, żeby mnie zadziobać hi, hi, hi.....:d:d:d To może ja zwinę swoje zabawki i ucieknę z tej piaskownicy? :d;):d

Nie rób tego :rozpacz: Nie będziemy dziobać , my tylko chcemy Cie  oskubywać :całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Nie rób tego :rozpacz: Nie będziemy dziobać , my tylko chcemy Cie  oskubywać :całus:

Błaha, ha, ha.........:rozpacz::rozpacz::d Z czego? :d:love::cool: Wydepilowana jestem, to tu nie bardzo ;), na łbie raczej puch niż pióra :love:, to nawet nie uskubałybyście na "jaśka" dla @jolantapl. :d  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Błaha, ha, ha.........:rozpacz::rozpacz::d Z czego? :d:love::cool: Wydepilowana jestem, to tu nie bardzo ;), na łbie raczej puch niż pióra :love:, to nawet nie uskubałybyście na "jaśka" dla @jolantapl. :d  

Skoro Ty taka goluśka jesteś , to podaj nam chociaż nr konta do oskubania:święty: :d:całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jolantapl. napisał:

Wystarczy,że już @Łukasz dzisiaj na ściemniał  to Ty już nie musisz :p:hahaha:

Jakaś awaria prądowa jest? ;):d Nie dość, że ciemno na zewnątrz, to tu jeszcze wy macie problemy z jasnością :cool::d:love: Mogę świeczki porozdawać dla wszystkich, którym nie dość jasno jest :pswieczki-korki-do-wina.jpg.a9cfac081249eb5ff5939d18c3e9f612.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, violka napisał:

@jolantapl. chodz tutaj swińtuszyć :święty: Tam jest poważny temat o pieskach i innych zwierzątkach :p

No to ja właśnie tu przykumkałam, tfu....przykicałam, tfu....przybyłam ;) Bo może tu coś zakumam ;) Jakoś tak w innych wątkach to kumanie kiepsko mi wychodzi :(:rozpacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...