Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Łukasz napisał:

musiałem przejrzeć się w lustrze,czy aby mam też dwie piersi:$ha ha

temat dominujący dziś, z tego wynika, szczęście... 

Wiajcie i z mojej bidy :(:) przy aromatycznej kawie, którą parzycie wg mojego upodobania. Okazuje się jednak , że aż tak wiele do szcześcia nie potrzeba, trzeba tylko priorytety mieć.  Cieszę się też szczęściem innych. A @Łukasz   z samego rana, pomimo, że nie jest posiadaczem takiej piersi jak @Violka, a nawet dwóch piersi, to przjemność zrobił mi ogromną(dodam piękną piosenką oczywiście :d). Siedzę sobie teraz , piję kawę, słucham  i tu gryzmolę , i nic więcej w tej chwili się nie liczy :serce::całus:. Ludzi, którzy od losu nie wyszarpują na siłę powodzenia niszcząc innych po drodze , szczęście karmi. I ja tak mam dzisiaj z samego rana, bo w środku nocy dostałam telefon i złapałam pajęczą sieć, teraz kiwam palcem w bucie i spokojnie  czekam :) . Na co ? Na to co los przyniesie:d:święty:. Aniołowie czuwają :) nad nami. To jest pewne jak AMEN w pacierzu

Edytowane przez Heidi
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łukasz Ty się przejrzyj w lustrze i sprawdz najważniejszą rzecz ,,czy Twój ogonek jest na właściwym miejscu:płacz: a nie szukasz cycków ,,,a jak będzie wszystko ok! to jesteś szczęsciarzem,,,:serce: serducho zabije gorąco,,mamy tutaj dzień szczęscia ,,ja też mam  dzień ,miesiąc ,i więcej full szczęscia i wiem jak może być cudownie ,,:serce: normalnie rozwala we mnie to uczucie szczęscia,,:serce:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas na drugą :kawa:. Chyba teraz mam wolne i nie będę tego wliczać do czasu pracy? Do 12 mam spokój,ziemniaki obrane, mięsko gotowe, dziadek oprzyrządzony, alles ist in Ordnung...  Zapraszam na :kawa: i mały kawalątek :ciacho:, a dla Tych, co trzymają dietę cyckowobrzuszną,to polecam :jabłko::zielone_jabłko:...wszak młode, 39-letnie opiekunki nam się tu rzadko trafiają:całus::hahaha:

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Łukasz
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, Łukasz napisał:

polecam :jabłko::zielone_jabłko:...wszak młode, 39-letnie opiekunki nam się tu rzadko trafiają:całus::hahaha:

O.., co to ? Macie wrażenie, że w raju jesteśmy ? Ja tak !   :d. Jakiś Adam nam jabłka podsyła, ale ile osób załapie się przed 40-tką . Jak w korporacji , słowo daję. Już kiedyś  usłyszałm odpowiedź:  ma pani wszelkie kompetencje, jednak preferujemy osoby do 40-go roku życia . Bleeee....:(:rozpacz:. Adamie podrzuć inny owoc, może banana :d:hahaha:

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Łukasz napisał:

Blondi....doszukać się nie mogę:(:hahaha:

Aż tak się skurczył?:płacz: podrzucę Ci denka od butelek to może coś tam ujrzysz:hahaha: to tak jest jak się nie ćwiczy tego i tamtego i wszystko zaczyna na starośc zanikać:rozpacz::hahaha: do dzieła ,,ruszac ze  swoim szczęsciem dzisiaj na podbój rozruchów ludzkich,,typu podniecenie ,,to może coś się obudzi,,:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapalamy wszystkie światła ,,bo coś się pościemniało:hahaha: coś widzę ,że babci kuchnia wejdzie mi w boczki,,a za miesiąc czeka mnie bikini,,,:hahaha: a co! po mieszkaniu też można paradować w bikini:hahaha: ale rozmarzac się będę wieczorem,,:święty: cisza spokój u mnie , radio gra ,, i potem po takim pobycie ,nie ma co się dziwic ,że mamusia w domu nie chce nic robić,,jak rozleniwi się na całej lini w pracy i sie od wielu rzeczy odzwyczaji to potem tak jest,,potem wszędzie wybieram  spokój i zero stresu,,cięzko jest wpaśc na tory non stop arbeitu,,dlatego jadąc do Polski toż to harówa jakaś a nie urlop,,ale ostatnio olałam wiele rzeczy,,doszlam do wniosku ,że nie jestem sprzątaczką,,więc jestem gosc i niech domownicy sobie posprzątają,,mnie nic nie ruszało,,ale sama zauważyłam u siebie zmiany,,ta praca mnie zmieniła na lepsze,,pierwsze to ,to ,że zaczęłam myślec o sobie ,,o sobie i tylko o sobie i o moim życiu,,napewno nie jedna z Was ,podobnie przeszła też takie zmiany,,nawet w zachowaniu ,czy podczas pobytu w domu,,nawet to ,że laptop non stop chodzi,,od rana do wieczora,,,,

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Heidi napisał:

no to jak wszyskie części ciała są na miejscu to: posłuchajcie 

@Heidi, moje wszystkie części ciała były na miejscu, ale po wysłuchaniu, dusza uleciała do nieba, serce popękało na tysiąc kawałków, łzy pociekły ciurkiem :rozpacz::hahaha::rozpacz: Teksty które przeczytałam, słowa które usłyszałam.....moje ja :rozpacz::święty: Dziękuję :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę nawet odsłuchac tutaj muzy,,bo,,bo,,bo,, internet za słaby to raz,,a po drugie jeszcze musze oszczędzać aby mi starczylo w razie co do następnego miesiąca,,co za czasy mam oszczędzania:płacz: ot się Blondi przykróciło, zero sklepów i jeszcze oszczędnosc,,,

Czajnik babci połamałam ,,elektryczny czajnik,,ułamalam jedną czesc i udalam głupa ,że nie wiem co się stało i babcia w mig do piwnicy i przyniosła nowy czajnik ,,więc pochwaliłam i powiedziałam ,ten będzie mało energi ciągnął bo jest nowy:hahaha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...