Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, violka napisał:

Hurra :d Aldi Talk mam już aktywną:d:d :d Dostałam nawet 1GB jako powitalny bonus :d Dziękuję Dziewczynki za wysyłanie dobrej energii :serce: Z tego szczęścia , to chyba nie zasnę :d:hahaha:

To pisz ja będę czytać przez sen :hahaha: taki byle internet a jak cieszy :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Łukasz napisał:

ochhh...ale się romantycznie zrobiło...odpowiadając na zapytanie Mirelki w piosence...gdzie jestem....powiem tylko..Mirelko, tutaj jestem:$:hahaha:

Kochani,życzę Wam spokojnej nocki,violce snu pięknego o internecie,a joli z pl - odliczania już godzin do zjazdu :serce::spioch:

Sen się już spełnił :d Dobranoc :love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i już piję tą pyszniutką :kawa:,,ale cieszą mnie niesamowicie posty Wasze ,,jak ja się cieszę ,że są ludzie szczęsliwi i się pozytywnie nakręcają,,że nasze życie w pracy i w tych 4 scianach może być też wspaniałe ,,wlaśnie ten internet ,,sprawia nieraz wszystko,,:hahaha: na naszych twarzach ,radosć,,dlatego tak ten internet jest ważny,,zobaczymy czy mi rodzinka dotrzyma słowa,,z tym normalnym internetem,, 

@Heidi całe życie to harówka u mnie była też,,ale od czasu do czasu pozwolilam sobie na super podróże na inne kontynenty,,teraz to już w ogóle patrzę tylko na siebie i na moje życie ,,przyszedł czas na inne spędzanie czasu wolnego,,skończyło się nianczenie i podawanie,,babcia -babcią,,ale życie mam jeszcze przed sobą,,lustro widzę codziennie,,ale co ciekawe,,muszę się znowu pochwalić,,dają mi 39 lat-hahaha wczoraj babcia oczy zrobila jak jej powiedzialam ile mam lat,,pytała to odpowiedziałam,,ale prawdą jest ,że nie mam zmarów na buzi,,może dlatego uważają mnie za młodą,,,niech tak zostanie,,

Także warto pomyslec o swoim życiu i o swoich zachciankach i o super relaksie,,ja przyznaję się ,że moje teraz zycie bardzo ale to bardzo zmieniło się od poprzedniegp,,dlaczego? bo prowadzę bardzo aktywny tryb życia teraz,,baseny, rowery, traktory, kręgle co tydzien,full spacerów, podróżowanie prawie też co dzień, żwiedzanie,lasy , góry oraz inne sąsiadujące państwa,itd, itd, dzisiaj mnie miną tańce,,szkoda ,,ale już niedługo będę miała 3 razy w tyg, tańce,,to się wytańczę za wszystkie ostatnie czasy,,warto było zmienić? jasne ,że warto i tak chcę żyć teraz ,,chcę aby wreszcie ktoś o mnie się troszczył a nie ja całe życie o wszystkich,,co mnie wzięło od rana? :serce: 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, jolantapl. napisał:

Dzień dobry :kawa: proszę się częstować :):serce: .

Dzieeeeeeeń doooooobry Opiekunkowo:serce: Jestem już na chodzie;) Siorbię pyszną :kawa: , nic nie upiekłam, casting nie rozstrzygnięty został, będę musiała dzisiaj jakieś :ciacho: wymyślić :hahaha: A teraz apel:59f413f6e7ec7_kawawstawa.jpg.1f4fcdc8adb434ff458e179052dd9e91.jpg Sobota przed nami :d:d:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...