Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Hę? O.oO.oO.o Ja coś taka bardzo nie kumata dzisiaj :( Najpierw @jolantapl., teraz @Blondi ? O.oO.oO.o

To Ty nic nie wiesz???  co robiłaś przez tyle dniówek tutaj? :hahaha: marsz szybko pracę domową odrobić-hahaha  @Łukasz jest,, jak to nazwać od półtora roku? przyjacielem portalowo-forumowym,,chyba dobrze napisałam ,,no nie ,,perfekt,, przyjaciel i dobry kumpel,,a na żartach się dobrze znamy ,,a  ze jest taki podlizuch czasami ,,a ja podlizuchów lubię troszkę,,,:hahaha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Blondi napisał:

To Ty nic nie wiesz???  co robiłaś przez tyle dniówek tutaj? :hahaha: marsz szybko pracę domową odrobić-hahaha  @Łukasz jest,, jak to nazwać od półtora roku? przyjacielem portalowo-forumowym,,chyba dobrze napisałam ,,no nie ,,perfekt,, przyjaciel i dobry kumpel,,a na żartach się dobrze znamy ,,a  ze jest taki podlizuch czasami ,,a ja podlizuchów lubię troszkę,,,:hahaha:

 

18 minut temu, Blondi napisał:

A ktos tutaj jest zazdrosny? no nie ,,tylko nie to!!!  buziak jeden i drugi :love: rozdaje różowe buziaki,,:love: 

Hi, hi, hi....Gdyby zamiast tych O.oO.o było >:(>:( to byłyby podstawy do tych insynuacji :d;) Mnie chodziło o to, że ty zaginęłaś i @Łukasz poszukuje was obie, a to już plaga :d;) A w czasie twojej małobytności  już takie plagi były :d A całuski to ja chętnie, bardzo chętnie przyjmuję i niekoniecznie różowe muszą być :całus::całus::całus: I przy okazji dla podlizucha też :całus: ale tylko jeden, żebym zaraz w protezę nie zarobiła błaha, ha, ha.....:d;):p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z innej beczki, to melduję, że 3-go listopada zaczynam wczasy, tfu.....szychtę :(:rozpacz: Nie kcem, ale muszem :rozpacz: Chociaż może nie muszem, ale kcem? O.o:d:rozpacz: Tak fonetycznie napisałam, jak moja córcia mówiła, jak była mała :love: I jeszcze polecę samolocikiem :o odlot.thumb.jpg.4300b30e007473d850d714ca5b1e5056.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

@Mirelka1965 Tobie to się teraz w dupce poprzewracało :cool: Jak sobie zapodasz maść przeciwodleżynową , to nic ci się nie stanie od kilkunastogodzinnej jazdy busem :p:całus:

Się pracuje, to się lata :d Ostatecznie dama do towarzystwa z odgniecionym tyłkiem to tak jakoś nie tego? O.o;) Kiedyś @Heidi napisała, że trzeba z fasonem na stelę! :d No to ja z tym fasonem modnej kurteczki chcę na tę stelę, zwłaszcza, że ją otwieram :love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Słuchajcie, a może faktycznie rozesłać jakiś list gończy?:cool: Bo to i @Heidi też zaginęła :love: Musi jakaś plaga O.o A @jolantapl. to te fajki w Szwajcarii chyba kupuje? ;) 

Już sama zaczynam się martwić . Oczyma wyobrazni już widzę jak @jolantapl. wsiada znowu do obcego samochodu O.o Jak się pojawi trzeba ją zabrać na boczek i przeprowadzić poważną rozmowę >:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Się pracuje, to się lata :d Ostatecznie dama do towarzystwa z odgniecionym tyłkiem to tak jakoś nie tego? O.o;) Kiedyś @Heidi napisała, że trzeba z fasonem na stelę! :d No to ja z tym fasonem modnej kurteczki chcę na tę stelę, zwłaszcza, że ją otwieram :love:

Z takim podejściem  , to nie licz na żaden trinkgeld od rodziny :cool: Jeszce będą Cię o pożyczkę prosić :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Kiedyś @Heidi napisała, że trzeba z fasonem na stelę!

Wiem jaki pilot poleci, fason trzeba trzymać taki sam jak ma pilot. Zamiast  kurtki arbuzy kup :) . A bilet w dobrą stronę chociaż kupiłaś? Obyś na księżycu nie wylądowała  :d

pilot.jpg

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, violka napisał:

Już sama zaczynam się martwić . Oczyma wyobrazni już widzę jak @jolantapl. wsiada znowu do obcego samochodu O.o Jak się pojawi trzeba ją zabrać na boczek i przeprowadzić poważną rozmowę >:(

Ten samochód to mnie tak nie martwi, bardziej bym optowała za tym, że na spacer poszła pomiędzy lasy i góry bez nitki i okruszek ;):(:o

5 minut temu, violka napisał:

Z takim podejściem  , to nie licz na żaden trinkgeld od rodziny :cool: Jeszce będą Cię o pożyczkę prosić :hahaha:

A co mi tam! :d Prawie 20 godzin w busie O.o z jednego końca Polski na drugi koniec Niemiec, na pupci delikatnej siedzieć, nóżek zgrabnych nie rozprostować, szyku nie zadać w pogniecionych ciuszkach :( Nie!!! Stanowcze nie!!! Trzeba się do luksusu przyzwyczajać! :d;) Co ma być to będzie, a jak chytrusy będą, to mnie tam więcej nie zobaczą :d 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Heidi napisał:

.. a jak zobaczą to uszanują :) xd:cool:

tak jest i znowu się zgadzam,,ja za każdym razem z pompą wchodzę,,elegancja musi być,,a drugi dzien chodzę w takich moich ulubiencach co nie chodziłam przez 3 msc a może więcej,,,ot się poprzewracało nie nam w głowie ale w głowach na stellach,gdzie opiekunka ma wyglądać jak ,,Milion dolarów"hahaha

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Heidi napisał:

paparazzi @Mirelka1965 w sklepie namierzył jak do podróży ciuszek wybierała . Ma gust dziewczyna :d. Tak trzymaj. Polki nie gęsi i gust mają :d:serce:

mirelka.jpg

To była tylko przymiarka :$ Teraz kostiumik bardziej dopasowany jest i połyskliwy, a kapelusik przeciw słoneczną szybkę ma nawet :d:cool:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

@Mirelka1965 a mnie zastanawia jaka będzie elegancja jak w ten samolocik zmiescisz waciki i coś tam może z bielizny ,,ile możesz zabrać kg, właśnie mnie samolocik przeraża ,bo ja w torbę podręczną się w życiu nie spakuję,,,

Też miałam obawy, ale ja mogę zabrać gratów i klamotów mnóstwo :d I to jest piękne :d Waliza 23 kg ( wysokość+szerokość+głębokość nie mogą mieć więcej niż 158 cm, a to jest duuuuuża walizka :d), torba/walizka podręczna 8 kg (muszą być wskazane wymiary, a ja akurat taką walizkę pasowną mam) i torba laptopowa ( też ma wyznaczone wymiary, ale oprócz lapka to jeszcze trochę wejdzie) kolejne 5 kilo. I jest git :cool:. Mam już pomierzone walizki i torby, stoją przede mną i oczy radują, że tyle mogę zabrać :d;):święty: Jak mi się uda, to jeszcze luzik będę miała na ewentualne zakupy :święty::d Miałam stracha jak cholera, ale jedna nasza koleżanka w świecie bywała, pokierowała mną odpowiednio....i pierwsze koty za płoty :d:d:d Jak ta nasza koleżanka powiedziała: strach ma wielkie oczy, to nie wierzyłam O.o:d Ale dałam radę i z rezerwacją, i z ogarnięciem wielkości klamotów :cool: Tak więc lecę, może jeszcze nie w kosmos, ale lecę, może nie na miotle, ale lecę! :d Past alles genau :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mirelka1965 pół świata przeleciałam samolotem i nie ma stracha ,,pakuj te walizy i wio,,ja to zawsze mialam nadbagaż ,zawsze i wtedy podręcznych na samolot z sobą mialam nieraz 4 ,,worki , walizki, w co tylko mogłam wsadzić w ostatniej chwili,,jak sobie przypomnę to sama siebie podziwiam ,,jak cyganka obładowana byłam torebeczkami,,,hahaha ale wszystko przewiozłam,,wszystko,,mój podreczny jakby zwazyli to 30 kg, a przy odprawie mialam zawsze tylko jeden,,a potem dopiero dochodzily moje następne pakunki,,rodzina mi trzymala na boku-hahaha w jajo można ich zrobić też ,,,wszystkich po kolei na tych lotniskach,,no to gdzie lecisz dziecko drogie,,teraz podaj nam te lotnisko,,ze musisz leciec samolotem,,no tak z ciekawosci 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Blondi napisał:

@Mirelka1965 pół świata przeleciałam samolotem i nie ma stracha ,,pakuj te walizy i wio,,ja to zawsze mialam nadbagaż ,zawsze i wtedy podręcznych na samolot z sobą mialam nieraz 4 ,,worki , walizki, w co tylko mogłam wsadzić w ostatniej chwili,,jak sobie przypomnę to sama siebie podziwiam ,,jak cyganka obładowana byłam torebeczkami,,,hahaha ale wszystko przewiozłam,,wszystko,,mój podreczny jakby zwazyli to 30 kg, a przy odprawie mialam zawsze tylko jeden,,a potem dopiero dochodzily moje następne pakunki,,rodzina mi trzymala na boku-hahaha w jajo można ich zrobić też ,,,wszystkich po kolei na tych lotniskach,,no to gdzie lecisz dziecko drogie,,teraz podaj nam te lotnisko,,ze musisz leciec samolotem,,no tak z ciekawosci 

Dziecko drogie odpowiada :d: Monachium - dlatego samolocikiem z Gdańska. Teraz chyba rozumiecie mój "rozmach" :love: Kawał drogi, a wracać będę przed świętami to i stracha miałabym busikiem mknąć :o. Te korki, ten ruch przedświąteczny, no i ten kawał drogi :( Niestety kosztuje ten rozmach, kosztuje....:( Bo to i termin wyjazdu w okolicach Wszystkich Świętych, a powrót przed Bożym Narodzeniem :love: 

Zazdroszczę tobie tego "tupetu" z wagą podręcznego, ale teraz cholerniki wszystko ważą :( I ten numer nie przejdzie :rozpacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...