Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Blondi napisał:

Musze coś napisac,,babcia ma kilka łazienek ,,jest tutaj co sprzątać,,chodz jest czysciutko jak w pudełeczku , jest perfekcyjną Panią domu,,ale płytki w łazience ślniące jak nowe,fugi bialutkie ,jakby ktoś wczoraj je robił, a tu dowiaduję się ,że te płytki mają 50 lat:święty: szok,,tak zachowane jak nowe,,poszła wielka pochwała dla babci,,lubię takich czystych ludzi i takich dbających ,,moja szkoła,,:love:

Ja swojego czasu , fugi w domu czyścilam szczoteczką do zębów O.o ale już z tego wyrosłam :hahaha: i dobrze mi z tym :d:całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Ja swojego czasu , fugi w domu czyścilam szczoteczką do zębów O.o ale już z tego wyrosłam :hahaha: i dobrze mi z tym :d:całus:

a tutaj widac ,że nikt nie pucował ,,bo fuga jest nawet nie naruszona ,,dobry materiał poszedł na fugi,,ale nie ważne ,,mają 50 lat a wyglądają jak nowe i to się liczy ,,moje mają 10 lat fugi i daleko im do tych,,inny szajs mam,,inny kolor bo nie czysta biel i już inaczej wygląda,, czemu zwrócilam uwagę na fugi,,bo początek tego roku bylam na ofercie gdzie kleiło się od brudu i syfu na płytkach w kuchni,,gdzie doczysciłam babci trochę tą kuchnię i chyba pozostał jakiś ślad u mnie po tych płytkach,,potem już mnie nigdzie płytki nie ruszały, nie moja bajka,,a tutaj mnie zachwyciły ,,,płytki,,czy dużo trzeba do zachwytu? nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Blondi napisał:

a tutaj widac ,że nikt nie pucował ,,bo fuga jest nawet nie naruszona ,,dobry materiał poszedł na fugi,,ale nie ważne ,,mają 50 lat a wyglądają jak nowe i to się liczy ,,moje mają 10 lat fugi i daleko im do tych,,inny szajs mam,,inny kolor bo nie czysta biel i już inaczej wygląda,, czemu zwrócilam uwagę na fugi,,bo początek tego roku bylam na ofercie gdzie kleiło się od brudu i syfu na płytkach w kuchni,,gdzie doczysciłam babci trochę tą kuchnię i chyba pozostał jakiś ślad u mnie po tych płytkach,,potem już mnie nigdzie płytki nie ruszały, nie moja bajka,,a tutaj mnie zachwyciły ,,,płytki,,czy dużo trzeba do zachwytu? nie

Różne fiksy ludzie mają :( Jedni fugi muszą mieć białe, a inni np. koszule pod linijkę złożone :| Dobrze, że to nie moje fiksy :cool: Mam inne, ale to inna bajka:d

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

@Blondi bo tutaj na forum są tylko inteligentne blondynki :d:serce:

Bardzo inteligentne,,takie z dobrym :serce:, z takim anielskim spokojem,, nie wychwalam siebie ,,ale się pod tym podpisuję,,bo taka jestem trochę za dobra,,

@Mirelka1965 ja mam bzika na czyste buty,,jakiegoś czasu mi to przeszło,że po powrocie czysciłam buty ,,nie wyobrazałam nie wyczyszczonych ubrac na drugi dzień,, i teraz wróciło mi to znowu,,ale buty a zwłaszcza adidasy ,,podeszwy ,w ogóle całośc musi być czysta,,jak widzę ludzi w brudnych butach to mam wrażenie ,że to fleja 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

a tutaj widac ,że nikt nie pucował ,,bo fuga jest nawet nie naruszona ,,dobry materiał poszedł na fugi,,ale nie ważne ,,mają 50 lat a wyglądają jak nowe i to się liczy ,,moje mają 10 lat fugi i daleko im do tych,,inny szajs mam,,inny kolor bo nie czysta biel i już inaczej wygląda,, czemu zwrócilam uwagę na fugi,,bo początek tego roku bylam na ofercie gdzie kleiło się od brudu i syfu na płytkach w kuchni,,gdzie doczysciłam babci trochę tą kuchnię i chyba pozostał jakiś ślad u mnie po tych płytkach,,potem już mnie nigdzie płytki nie ruszały, nie moja bajka,,a tutaj mnie zachwyciły ,,,płytki,,czy dużo trzeba do zachwytu? nie

Jeżeli chodzi o ten brud i syf , to lubię takie wyzwania :d Lubię podziwiać efekty mojej pracy ( coś się dzieje :hahaha: ) A jak jest w miarę ok , to nie ruszam :d:całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

Bardzo inteligentne,,takie z dobrym :serce:, z takim anielskim spokojem,, nie wychwalam siebie ,,ale się pod tym podpisuję,,bo taka jestem trochę za dobra,,

@Mirelka1965 ja mam bzika na czyste buty,,jakiegoś czasu mi to przeszło,że po powrocie czysciłam buty ,,nie wyobrazałam nie wyczyszczonych ubrac na drugi dzień,, i teraz wróciło mi to znowu,,ale buty a zwłaszcza adidasy ,,podeszwy ,w ogóle całośc musi być czysta,,jak widzę ludzi w brudnych butach to mam wrażenie ,że to fleja 

Znaczy się, taka zafiksowana @Blondinka jesteś :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, violka napisał:

Jeżeli chodzi o ten brud i syf , to lubię takie wyzwania :d Lubię podziwiać efekty mojej pracy ( coś się dzieje :hahaha: ) A jak jest w miarę ok , to nie ruszam :d:całus:

To jakaś nienormalna jestem? Tylko raz syf ogarniałam, ale było to w zamierzchłych czasach początków mojej "kariery". :| Teraz się nie wychylam. Sprzątam po sobie i dla siebie, nic ponadto :love: "Rynek" ma błyszczeć, ale żadnych odtłuszczań, żadnych odsuwań szaf i szafeczek >:( Ja tam jestem opiekunka a nie putzfrau >:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

To jakaś nienormalna jestem? Tylko raz syf ogarniałam, ale było to w zamierzchłych czasach początków mojej "kariery". :| Teraz się nie wychylam. Sprzątam po sobie i dla siebie, nic ponadto :love: "Rynek" ma błyszczeć, ale żadnych odtłuszczań, żadnych odsuwań szaf i szafeczek >:( Ja tam jestem opiekunka a nie putzfrau >:(

 Szafeczek , to ja też nie odsuwam :hahaha: Ale w obklejonej kuchni obiadu bym nie ugotowała , a  o konsumpcji już nie mówię :rozpacz: Miałaś szczęście trafiać na przyzwoite miejsca pracy :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, violka napisał:

 Szafeczek , to ja też nie odsuwam :hahaha: Ale w obklejonej kuchni obiadu bym nie ugotowała , a  o konsumpcji już nie mówię :rozpacz: Miałaś szczęście trafiać na przyzwoite miejsca pracy :serce:

Brawo!!! Ja tak samo patrzę :hahaha: do wychylania mi daleko,,do pucowania za szafkami to zapomniec,,o piwnicach prosze zapomniec,,do ogrodu się wyrwę jak mam ochotę pogrzebac sobie,,albo zając się czymś z nudów,,ale porządek lubię,,czystośc w kuchni,,nie do przesady ale w tłuszczach śmierdziaczych jeszcze gotowac to fujjjjj,,,,,

Mam przerwę już ,,dziadki poszli się położyć,,jak to jest fajnie ,,że moi  dziadki czy inni nasi PDP wiedzą ,że po obiedzie jest cisza poobiednia i wiedzą ,że opiekunka ma wolne ,wszystko pomalutku i spokojnie ,,lubię takie miejsca,,a nie ,że mam przerwę a babcia wymyśli sobie jazdę i wszystko wykonuje nerwowo i szybko,,bo na tyłku nie usiedzi,,taką to dopiero hormony roznoszą,,miałam taką i też spokojnie jej zachcianki przyjmowałam,,samo życie,,dlatego lubię ,,jezdzić do nowych ludzi ,bo poznaję naprawdę fajnych PDP,,,

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie ją zgubiłeś,, @Łukasz szybko nowy temat zakładaj,,zgubione ludzie "

zaraz trzeba będzie podac do wiadomości lokalnych:płacz:,,a Jolka sobie flirtuje i randkuje na portalach :hahaha: pisała ,że musi z nas brać przyklad to napewno bierze -:love: szukaj może na kochaj.pl  sam taki portalik podsunąłeś nam,,,a sam? na jakim rządzisz portaliku?  :( chyba dedektywistycznym:płacz:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi, hi, hi.... wlazłam żeby zaprosić na :kawa:, a tu widzę listy gończe rozsyłać chcecie :d Może najpierw siorbnijcie, a zguba w tak zwanym międzyczasie sama się znajdzie? 59f1de1b421d0_popoudnieprzykawie.jpg.1cc94e19e0aca0955b193d535e95cb81.jpg Częstujcie się kochani :serce:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Łukasz napisał:

Blondi:rozpacz::hahaha:

Co czarodzieju ryczysz :rozpacz: bierz się za krótkofalówki,,masz przecież jedną:hahaha: ja to bym się tak cieplutko przytuliła do jednej z krótkofalówek,,,

Hallo co to za tłumaczenia ,,byłeś na moim ,,wpadnij do mnie -plissss    czekam -puszczę Ci oczko:święty:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...