Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Widocznie to harcerze z północy mają więcej inwencji twórczej :cool::d:całus: A możesz zdradzić jak harcerze wielkopolscy sobie radzili na głodzie? :love:

Jezdzili na północ okradać tamtejszych harcerzy :p i przy okazji robili im trochę łomotu :d:całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, violka napisał:

Jezdzili na północ okradać tamtejszych harcerzy :p i przy okazji robili im trochę łomotu :d:całus:

Błaha, ha, ha....Musi jeździli bardziej na północny-zachód, albo północny-wschód, bo u nas na północy-północy łomotu nie zarejestrowano :d:całus::d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

I nie urwałaś się do mnie na sztacha? :love::d:cool: Skandal!!!! ;) I teraz będziesz musiała to nadrobić! :serce: A skoro Trójmiasto znasz, to trafisz do mnie jak po sznurku :d

Oj znam , znam :) Wszystkie kolonie , obozy a pózniej wczasy z dobrym towarzystwem były przeważnie na północy :) Nawet gdybym nie znała , to Ciebie odnajdę zawsze :całus: Szykuj nalewki :d:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, violka napisał:

Oj znam , znam :) Wszystkie kolonie , obozy a pózniej wczasy z dobrym towarzystwem były przeważnie na północy :) Nawet gdybym nie znała , to Ciebie odnajdę zawsze :całus: Szykuj nalewki :d:serce:

Nic nie muszę szykować! :d Stoją ubiegłoroczne, dojrzałe, w ilościach wystarczających, a świeżutkie dojrzewają właśnie :d Wystarczy, oj wystarczy :d:całus: Musimy jakąś imprezkę skroić na większe towarzycho, no nie? :love: Zaraz apel ( przy czym nie będzie to apel jasnogórski ;)) roześlę i wici w świat poślę :d Może te nasze forumowe "nicki" same się zgłoszą? Czasem trzeba "ludzką" twarz pokazać, no nie? :d;):cool:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam fajny dzien  ,,bo już zdążylam poznac na tym zadupiu fajnego faceta:hahaha: mnie wypuscić tylko to od razu sie znalazł jeden przystojniak do pomocy,,,a więc ,,dziadek sam sobie organizuje spacery i robótki,,ma demnecję ale spokojną ,,bardzo,,w ogóle jest cudowny,,dziadzio się ubral w buty ogrodowe i tylko patrzę za jakis czas ,że podąża na cmentarz,,ok! myśle po czapce ,że to on ,,za chwilę babcia szuka dziadka ,,więc się ubrałam i mknę na cmentarz szukać,,a dziadzio grób sprząta,,z lisci ,,więc pomogę mu w tych atrakcjach,,ja za liscie a tu patrzę stoi facecik młody ,przystojny i od razu on to zrobi ,on posprząta sam wszystko,,więc ja w gadkę,,pochodzi z Syrii, w Syrii ćwiczyl boksing,,pracowity ,,wypucował grób z lisci ,,dziadzio zachwycony pomocą,,ja zachwycona rozmową z nim, bo ja to ciekawska ,,ile jest tutaj ,czy jest z rodziną itd, ale ma male dzieci i zonę i fajnie,,nie będzie chyba podchodów robił,,sympatyczny i miły,,ale na pomoc można liczyć,,a mieszka po drugiej stronie ulicy,,będzie podglądał teraz ,,hahahah muszę okiennice zasłaniac,,mało tego ,,zobaczył ,że dziadzio przed domem sie jeszcze wziął za liscie ,,to szybko od razu się zjawił też do pomocy,,zaczyna się rozkręcać tutaj,,no tak! oni wszyscy ciemni a ja taka Blondi to od razu się rzucam w ślipia wszystkim,,a jeszcze te neony co ubiorę na siebie,,to z daleka mnie widac,,latarynka lekka :hahaha: coś mi wesoło za bardzo,,zaraz wszystkich tutaj sciągnę do tych dziadków ,,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Łukasz napisał:

oooo, moje słowo na dziś to ...genau...I tu się przyda, jak w domu pdp...Co rozmawiam dziś z nim, to częto tylko genau, genau.Słowem... rozumie mnie:hahaha:

Dokładnie :love:

 

21 minut temu, Łukasz napisał:

a dziewczynki moje o skrojeniu impry nalewkowej ...coś przebąkowują. Jak zawsze jestem za...(ale nie przeciw, ha ha):święty:

Kroimy, kroimy i skroimy genau :love: Terminy jeszcze tylko musimy zgrać genau pasujące wszystkim zainteresowanym  :d 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Łukasz napisał:

oooo, moje słowo na dziś to ...genau...I tu się przyda, jak w domu pdp...Co rozmawiam dziś z nim, to częto tylko genau, genau.Słowem... rozumie mnie:hahaha:

@Łukasz ja nie chcę Cię martwić :święty: ale jak blondynka w De na wszystko odpowiada..... genau , to znaczy , ze ....die versteht gar nichts :hahaha: miejmy nadzieję , że z Twoim dziadkiem jest inaczej :hahaha::całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wezcie się za robotę ,,i będzie genau:hahaha: ja trochę świeżego powietrza zaczerpnęłam i teraz do obiadu mam wolne,,normalnie sanatorium mam,,,życie jest piękne:serce: a rozmarzona jestem cały czas,,:święty: zresztą ja cały czas błądzę w innym swiecie,,staram się nawrócić ale nic mi nie wychodzi,,zostanę w tych obłokach jeszcze,,,:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

Wezcie się za robotę ,,i będzie genau:hahaha: ja trochę świeżego powietrza zaczerpnęłam i teraz do obiadu mam wolne,,normalnie sanatorium mam,,,życie jest piękne:serce: a rozmarzona jestem cały czas,,:święty: zresztą ja cały czas błądzę w innym swiecie,,staram się nawrócić ale nic mi nie wychodzi,,zostanę w tych obłokach jeszcze,,,:serce:

Genau, zostań, zostań w tych obłokach  :love::d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, violka napisał:

@Łukasz ja nie chcę Cię martwić :święty: ale jak blondynka w De na wszystko odpowiada..... genau , to znaczy , ze ....die versteht gar nichts :hahaha: miejmy nadzieję , że z Twoim dziadkiem jest inaczej :hahaha::całus:

Wie blondynka w DE spricht kaum deutsch, dann na wszystko mówi JA, JA, a nie GENAU :d A dziadek trochę lepiej spricht als kaum, oder? ;):d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze coś napisac,,babcia ma kilka łazienek ,,jest tutaj co sprzątać,,chodz jest czysciutko jak w pudełeczku , jest perfekcyjną Panią domu,,ale płytki w łazience ślniące jak nowe,fugi bialutkie ,jakby ktoś wczoraj je robił, a tu dowiaduję się ,że te płytki mają 50 lat:święty: szok,,tak zachowane jak nowe,,poszła wielka pochwała dla babci,,lubię takich czystych ludzi i takich dbających ,,moja szkoła,,:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...