Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry kochani :kawa: dla Was zapazyłam dla tych co odrobinkę pózniej wstają to do termosów nalałam,zeby mieli cieplutką .Radosnego dnia Wszystkim zyczę.Melduję posłusznie,że oprócz dzisiejszego zostały mi jeszcze 4 dni pracy i to mnie nastraja bardzo optymistycznie więc dzisiaj obiecuje być bardzo grzeczna :całus::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Tych czy Tą jedną z otwartymi oczami :hahaha: @jolantapl. piję już z Tobą,,,tą pyszniutką :kawa: i zaraz spadamy na jednego papieroska ,,bo musi być z kawusią duet,,,:love:  Dobrze ,że wczoraj nie czytałam Twoich postów bo bym spać nie mogła -hahha cudowne chwile zawsze mogą być ,tylko trzeba je sobie samemu zorganizowac -taka prawda ,,znam te piekne i cudowne , romantyczne i w ogóle od rana się nakręcam już ,,,:serce: Miłego dnia ,,niech będzie takiego romantycznego ,,takiego słodkiego i bezstresowego,,a teraz fajka pokoju czeka :love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Witam Tych czy Tą jedną z otwartymi oczami :hahaha: @jolantapl. piję już z Tobą,,,tą pyszniutką :kawa: i zaraz spadamy na jednego papieroska ,,bo musi być z kawusią duet,,,:love:  Dobrze ,że wczoraj nie czytałam Twoich postów bo bym spać nie mogła -hahha cudowne chwile zawsze mogą być ,tylko trzeba je sobie samemu zorganizowac -taka prawda ,,znam te piekne i cudowne , romantyczne i w ogóle od rana się nakręcam już ,,,:serce: Miłego dnia ,,niech będzie takiego romantycznego ,,takiego słodkiego i bezstresowego,,a teraz fajka pokoju czeka :love:

Nie mam papierosów ostatniego wczoraj wieczorem wypaliłam :( :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, jolantapl. napisał:

Nie mam papierosów ostatniego wczoraj wieczorem wypaliłam :( :hahaha:

No nie!! tragedia toż to jest,:płacz:,ja mam aż za dużo,,a mało tutaj palę, nie pale tutaj jak smok,,więc odstąpię ci nawet paczkę całą,,brak papierosa to nieraz katastrofa,,wiem po sobie,gdzie Ty teraz jesteś,,na południu czy zachodzie czy wschodzie ,,bo ja na końcu świata,,ostatnio chciałam jechac z moim słodziakiem na koniec świata i sama się na nim znalazłam,,czemu tylko sama:płacz::hahaha: @jolantapl. masz dzień bez papierosa,,a może odwyk papierosowy,, ja się na odwyk nie piszę,,na ograniczenie tak, co tu wymyśleć? nic innego tylko biegusiem do sklepu ,,jak będzie niesamowite pragnienie ,,mało tego to mam kilka marek papierosów ,,do wyboru i koloru,,jakie pudeleczko się spodoba to odstąpię,,rozumiem palaczy,,:hahaha::love: mi jak by zabrakło,,to nawet sklepu tutaj nie mam,,to dopiero bida,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Blondi napisał:

Witam Tych czy Tą jedną z otwartymi oczami :hahaha: @jolantapl. piję już z Tobą,,,tą pyszniutką :kawa: i zaraz spadamy na jednego papieroska ,,bo musi być z kawusią duet,,,:love:  Dobrze ,że wczoraj nie czytałam Twoich postów bo bym spać nie mogła -hahha cudowne chwile zawsze mogą być ,tylko trzeba je sobie samemu zorganizowac -taka prawda ,,znam te piekne i cudowne , romantyczne i w ogóle od rana się nakręcam już ,,,:serce: Miłego dnia ,,niech będzie takiego romantyczne:(go ,,takiego słodkiego i bezstresowego,,a teraz fajka pokoju czeka :love:

Cooo? to już moje pisanie o bezsenność niektórych może przyprawić :( Po kim jak po kim ale,że Ty też przeciwko mnie będziesz to się nie spodziewałam:(:hahaha::love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, jolantapl. napisał:

Cooo? to już moje pisanie o bezsenność niektórych może przyprawić :( Po kim jak po kim ale,że Ty też przeciwko mnie będziesz to się nie spodziewałam:(:hahaha::love:

Ja też chcę ,,zawsze chcę cudowne chwile mieć,,no co!! co takiego napisałam ,że bym chciala też marzyć i przeżywać?  ja nigdy nie jestem przeciwko nikomu,,chcę aby wszyscy byli w siódmym niebie,,do jasnej ciasnej:serce::love: całe forum idzie dzisiaj w obłoki,,zero pracy ,,przenosimy się w świat cudownych chwil -koniec kropka:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziendoberek :) Kawkę siorbię i za za chwilę zrobię sobie drugą , bo coś oczka nie do końca chcą się otworzyć . Dzisiaj obiecuję sobie , że o 22 h idę spać , zobaczymy co z tego wyjdzie :$ @Blondi zakochana świergoce już z rana , a @jolantapl. walczy ze sobą , Bidulko moja , też dałabym Tobie cały wagonik :serce: Ja mogę nie zapalić cały dzień , ale świadomosc , że nie palę bo nie mam :( nie chce nawet myślec co ja bym wtedy zrobiła :rozpacz::całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, violka napisał:

Dziendoberek :) Kawkę siorbię i za za chwilę zrobię sobie drugą , bo coś oczka nie do końca chcą się otworzyć . Dzisiaj obiecuję sobie , że o 22 h idę spać , zobaczymy co z tego wyjdzie :$ @Blondi zakochana świergoce już z rana , a @jolantapl. walczy ze sobą , Bidulko moja , też dałabym Tobie cały wagonik :serce: Ja mogę nie zapalić cały dzień , ale świadomosc , że nie palę bo nie mam :( nie chce nawet myślec co ja bym wtedy zrobiła :rozpacz::całus:

Skręta z liści? :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...