Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nic nie piszcie o zaległosciach ,,kiedyś tam nadrobię,,narazie muszę oszczędzać się w internecie,,,  @Mirelka1965 bo opiekunke stać na wszystko co najdroższe,,,ale kurtki za 885 euro nie kupiłam ,,juz taka walnięta nie jestem,,,:hahaha: a buty i torebki i płaszcze itd to mój bzik,,,:święty: kocham wydawać,,ale też jak ja lubię obejsc full sklepów i wyjsć z nich i powiedzieć ,,nic mi nie wpadło w oko,,bo po czorta następne klamoty aby stały mi w szafie z metkami,,teraz ostatnio jak bylam w Polsce ,pakuję się i wybieram ciepłe rzeczy i co ja widzę? ciuchy z metkami,kurtki z metkami wiszą,,na szczęscie ładne są i niech jeszcze zaczekają na mnie ,,a co najważniejsze ,że pasują i się w nie mieszczę,,,miałam takie zakupocholictwo,,,ale wyleczyłam się już z tego,,teraz kupię też ale musi być inne ,inne cudo,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minut temu, Mirelka1965 napisał:

A jak z innej beczki :d Przesyłam serdeczne pozdrowienia z autobusu linii 140 w Gdyni :serce: @Łukasz nie dałam rady sama :d i zostawiłam w męskich rękach. To autko to dama jest i wymaga dopieszczania przez facetów :love: Czyli zgodna jest z politycznie poprawną orientacją ;) Błaha,  ha, ha...

Uuuu to jeden mechanik zdecydowanie nie da rady musi kolegów z krzyknąć do pomocy :hahaha: więc na szybką naprawę nie licz na jakiś czas będziesz musiała przesiąść się do komunikacji miejskiej bez podgrzewanych fotelików:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minut temu, Mirelka1965 napisał:

No @Heidi ciekawe która z nas ten telefon odebrała i przębel wyrąbać :d Ja się nie przyznaję, bo jak obejrzałam ciałko delikatne swoje, to ni znaku od lodu nie zobaczyłam ;) A szkoda!!!! Może by tak jakąś społeczną komisję powołać, do kogo i w które dni @Łukasz ma dzwonić? :d;) 

Ja lubię czasami zimny prysznic szczególnie z rana a i mojemu  pięknemu atłasowemu  ciałku wcale to nie szkodzi a wręcz przeciwnie jest jeszcze piękniejsze .Prawda @Łukasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrazy współczucia @Blondi że się wyleczyłaś :hahaha: Ja bym tak chciała się wyleczyć :płacz::love: Tylko, że ja mam bzika na punkcie lumpeksów :$:love::d Ale nie mylić proszę ze szmateksami!!! >:( Mam w okolicy taką sieć, co nazywa się "Lumpeks szwajcarski" (taki nomen omen jak mnie do tej Szwajcarii ciągnie ;)). Mają super ciuchy, za rewelacyjne pieniądze. I nawet nie muszą byś "markowe". Po prostu klasa sama w sobie! No i ja tam grasuję :love::d I nie wstydzę się tego, tylko głośno przyznaję się do tego mojego bzika :święty: Bo ja noszę pojedyncze egzemplarze, super jakość, prawie nowe, a nie wyglądam tak jak połowa Trójmiasta ubrana z sieciówek :d:d:love: A że noszę się na sportowo, to oszczędzam jakieś 98% procent na cenach bardzo znanych marek, ale nie żadnych adidasów, czy pum, czy nike'ów :d A jaką mam radochę!!!! :d No, ale to mój prywatny bzik :love:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, jolantapl. napisał:

Uuuu to jeden mechanik zdecydowanie nie da rady musi kolegów z krzyknąć do pomocy :hahaha: więc na szybką naprawę nie licz na jakiś czas będziesz musiała przesiąść się do komunikacji miejskiej bez podgrzewanych fotelików:(

Tylko dzisiaj i jutro :hahaha: Bo jedną karocę odbiorę, a drugą zawiozę :hahaha: Ten nasz pałacowy masztalerz się zbuntował, pojechał na saksy zarabiać i tak nas zostawił :hahaha::rozpacz: I teraz pańcia, czyli ja musi rączki delikutaśne do pracy zaprząc, tfu....zagonić :(:hahaha::d A pańcia niezwyczajna jest :hahaha::d;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mirelka1965 a wiesz ,że jesteś szczęsciarą? że masz swój styl i tak trzymaj,,,całe życie jestem inna ,,czemu? bo też mam swój styl,,,który kocham,,albo mi się podoba albo nie,,albo to chcę albo nie chcę,,ja lubię i sportowo i kocham elegancję,,ach te ciuszki,,

@jolantapl. już od 12 godz, mam przerwę ale tak do końca nie wiem do której godziny,,zobaczę dzisiaj jak te popołudnie będzie wyglądać,,,bo pracuje do 18 potem,,i koniec dnia mam,,tak szybkiego końca dnia się nie spodziewalam ,,ale zawsze marzyłam aby tak szybko konczyć pracę,,a nie do 20 czy 22 czekać,,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, jolantapl. napisał:

Ja lubię czasami zimny prysznic szczególnie z rana a i mojemu  pięknemu atłasowemu  ciałku wcale to nie szkodzi a wręcz przeciwnie jest jeszcze piękniejsze .Prawda @Łukasz?

To jakiś hardcore jest!!! :dO.o:d Tak od wczesnego popołudnia? O.o:d Ciałka atłasowe, zimny prysznic? :dO.o No, ale nie dziwota!!! Toć królewna nie może mieć skóry jak worek jutowy błaha, ha, ha.....:d:d:d  I dopieszczana być musi, dotykana muśnięciami skrzydeł motyla, płatki róż na pościeli, perfumowana woda w kąpieli.....:d JA TEŻ TAK CHCĘ!!!!!!!!!!!!!!!:rozpacz::hahaha::płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jolantapl. napisał:

A ja zaraz na zasłużoną przerwę idę hm tylko zastanawiam się co na niej będę robić intryguje mnie taka dróżka do lasu chyba muszę się przekonać gdzie ona mnie zaprowadzi.A telefon biorę ze sobą jakby ktoś przez przypadek do mnie zadzwonił :hahaha::całus:

Ty się lepiej w nitkę lub sznurek zaopatrz :d Albo pół bochenka chleba na okruszki zamień :d:cool::d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pancia niech kalosze zakłada i nie marudzi już,:płacz:,stopkami trochę porusza aby paluszki się nie pozrastały na płetwy:płacz:  no same karety ma! a ja ni mam nic:rozpacz: nie mam co nawet zawiesc do naprawy,, przyjdzie najpierw kupić jakiegoś gruchota aby miec co do warsztatu odstawiać,,,no zaraz mi napisze ,że żadnego gruchota nie ma tylko wypasisko ,,wiem wiem,,,mucha nie siada,,tylko komar od czasu do czasu,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Blondi napisał:

Pancia niech kalosze zakłada i nie marudzi już,:płacz:,stopkami trochę porusza aby paluszki się nie pozrastały na płetwy:płacz:  no same karety ma! a ja ni mam nic:rozpacz: nie mam co nawet zawiesc do naprawy,, przyjdzie najpierw kupić jakiegoś gruchota aby miec co do warsztatu odstawiać,,,no zaraz mi napisze ,że żadnego gruchota nie ma tylko wypasisko ,,wiem wiem,,,mucha nie siada,,tylko komar od czasu do czasu,,:hahaha:

A co ty @Blondi O.o:d Toć książę twój niejedną karocę posiada, to na co tobie własną posiadać? O.o:d My to musimy o swój par karocowy zadbać, NAPRAWY POCZYNIĆ, DO KOWALA ODSTAWIĆ, UBEZPIECZENIE PŁACIĆ! :(:d Z radości powinnaś skakać, że te "przyjemności" cię omijają! :d:d:cool: 

A jeśli o kaloszach mowa....Skąd ja mam kaloszki wziąć? :( Ja nóżki to takie delikutaśne mam, że królewna na ziarnku grochu to przy mnie twardzielka jest :d;) Mnie guma zawsze przeszkadzała, błaha, ha ha.......;):$:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, jolantapl. napisał:

Uuuu to jeden mechanik zdecydowanie nie da rady musi kolegów z krzyknąć do pomocy :hahaha: więc na szybką naprawę nie licz na jakiś czas będziesz musiała przesiąść się do komunikacji miejskiej bez podgrzewanych fotelików:(

Jakby się uparł, to dałby radę w pojedynkę ;):cool::d Młody jest....:d:love:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

A jak z innej beczki :d Przesyłam serdeczne pozdrowienia z autobusu linii 140 w Gdyni 

Czy widział ktoś kiedyś autobusy w Gdyni , albo czy widział ktoś linię 140 w Gdyni  Bo ja nie !!! Za to @Mirelka1965 z kierowcą owszem :d i to na pewno nie jest ani autobus, ani beczka  xd. jednak najważniejsze, że złapałaś transport

sanki.jpg

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mirelka1965 to prawda,,że powinnam się cieszyć,że nic nie mam na głowie oprócz w razie zimy ciepłej czapki,,która jak się znudzi to pójdzie weg i będzie następna,,  tak siedzę w swoim ślicznym pokoiku dużym,bo nie jest dziuplą,,tak sobie teraz wspominam,,co ja przez ten ostatni swój urlop zwiedziłam i co zobaczyłam, jak było cudownie i romantycznie,,i co ja teraz tutaj robię:płacz: cholernie smutno,,pociesza mnie to ,że to tylko chwilowo,,ale tęsknie bardzo za tą kochaną wolnoscią,, Jakby mi ktoś powiedział ,że będę tak tęsknić za kimś w pracy to bym mu pokazała wiecie co! a niestety na stare lata się tęskni i to za czym,,za facetem:hahaha: ot się porobiło,,tęskni się za przytuleniem ,za dotykiem,za uśmiechem i za pięknym słowem,,co z tego ,że mi pisze dużo,,jak ja nie mam tego na żywca,,ale ciąg dalszy moich podróży z moim słodziakiem dopiero się tak naprawdę zaczyna,,:święty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Heidi napisał:

Czy widział ktoś kiedyś autobusy w Gdyni , albo czy widział ktoś linię 140 w Gdyni  Bo ja nie !!! Za to @Mirelka1965 z kierowcą owszem :d i to na pewno nie jest ani autobus, ani beczka  xd. jednak najważniejsze, że złapałaś transport

sanki.jpg

Nie żałuj, że nie widziałaś linii 140 :love:O.o Mieć tyle w pasie to dramat hi, hi, hi.....;):d:płacz: I ten kierowca to faktycnie siedział przede mną, tylko szyba nas odgradzała:( Ani objąć, ani przytulić ;):płacz: Ale gnał jak strzała, to fakt. :d Reszta to pomówienia:d:d:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Blondi napisał:

@Mirelka1965 to prawda,,że powinnam się cieszyć,że nic nie mam na głowie oprócz w razie zimy ciepłej czapki,,która jak się znudzi to pójdzie weg i będzie następna,,  tak siedzę w swoim ślicznym pokoiku dużym,bo nie jest dziuplą,,tak sobie teraz wspominam,,co ja przez ten ostatni swój urlop zwiedziłam i co zobaczyłam, jak było cudownie i romantycznie,,i co ja teraz tutaj robię:płacz: cholernie smutno,,pociesza mnie to ,że to tylko chwilowo,,ale tęsknie bardzo za tą kochaną wolnoscią,, Jakby mi ktoś powiedział ,że będę tak tęsknić za kimś w pracy to bym mu pokazała wiecie co! a niestety na stare lata się tęskni i to za czym,,za facetem:hahaha: ot się porobiło,,tęskni się za przytuleniem ,za dotykiem,za uśmiechem i za pięknym słowem,,co z tego ,że mi pisze dużo,,jak ja nie mam tego na żywca,,ale ciąg dalszy moich podróży z moim słodziakiem dopiero się tak naprawdę zaczyna,,:święty:

I tylko o tym myśl! :serce: O słodyczach, tfu....o słodziaku :d:całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Łukasz napisał:

jolantapl.podtrzymuję w całej rozciągłości...och te technologie nowoczesne :hahaha:

@Łukasz więcej romantyzmu okaż! Tak sucho i zwięźle i jeszcze ta mina na koniec! :( Nie znasz się na kobiecej psychice? No, nie znasz :płacz::płacz::płacz: To ja za ciebie wstawię, dla każdej damy oczekującej romantycznych gestów...:serce:  i ciepłych słów... :serce:, głaskania po aksamitnej skórze....:serce:, słuchających słodkich szeptów.....:serce:sypialnia-z-rozami.jpg.da1e0656125c7265ed123928f77d3173.jpg i takie tam inne ble, ble....;):d 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi mili. Popołudnie nadeszło. Czas więc na .......tak, macie rację!!!:d Na :kawa: czas nadszedł :d Miał nam popołudniową codziennie nasz król serwować, ale pospólstwem się wysługuje :( No cóż, mogę za pospólstwo robić :d:p Tym niemniej serdecznie zapraszam :serce:

59f083b64ada6_pobrane(1).jpg.4fae9f1d7e2199655bd287b850bee825.jpg Częstować się proszę :całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Łukasz napisał:

troszku nie kumkam:(oświeć mnie :hahaha:

A właśnie nie oświecę :| Tak dzisiaj mam :cool: Jestem dzisiaj na nie ;) NIE mam na dzisiaj obiadu, NIE świeci słonko, NIE mam samochodu, NIE miał mi kto zrobić kawy, NIE chce mi się iść na zakupy, bo leje :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...