Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, violka napisał:

Miałam na myśli jakiego szczodrego masażystę :$:hahaha::hahaha:

:płacz::hahaha: a Ty cwaniaro propozycja mogła wyjść od masażysty ale babcia musiałaby dać przyzwolenie bo podobno małe mieszkanko macie no chyba,że na te masaże umówilibyście się po za domem tzn . mieszkaniem:święty::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jolantapl. napisał:

:płacz::hahaha: a Ty cwaniaro propozycja mogła wyjść od masażysty ale babcia musiałaby dać przyzwolenie bo podobno małe mieszkanko macie no chyba,że na te masaże umówilibyście się po za domem tzn . mieszkaniem:święty::hahaha:

Masaże będą po za domem . W mieszkaniu byłoby nawet lepiej , bo babcia godzi się na wszystko :), a gabinecie nie będę miała sumienia , zostawić ją przed drzwiami :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Łukasz napisał:

Mirelka1965 dziadek mnie zajął oglądaniem meczu,jeszcze syn przyszedł....ale jednej księżniczce złożyłem życzenia spokojnej nocy przez telefon :p ciekawe, czy zgadniecie której:całus: haha

Lepiej nie mów , bo jeszcze ją zagryziemy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, jolantapl. napisał:

To poczytaj sobie moje wcześniejsze wpisy na forum to też będziesz wiedziała pisałam o tym kiedyś przy kawie jak mnie ktoś słodkościami chciał częstować chyba to nawet @Łukasz był więc mam nadzieję,że sobie zapamiętał co ja lubię a może i nie bo tyle osób tu na forum ,że nie sposób spamiętać co kto lubi ;)

Hi, hi, hi......Chcesz mnie zmusić, żebym przekopała Forum? O.o>:( Tylko na tym wątku to 634 strony!!! Mowy nie ma!!!:( Ja leniwa jestem i wygodna :p Jak nie chcecie nic powiedzieć, to nie....:rozpacz: Zabieram zabawki z piaskownicy i idę do innej...:rozpacz: A tak na serio, to jadę z autkiem do warsztatu :d:p I nie wiem kiedy wrócę...macie więc czas na postanowienie poprawy :d;):p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Hi, hi, hi......Chcesz mnie zmusić, żebym przekopała Forum? O.o>:( Tylko na tym wątku to 634 strony!!! Mowy nie ma!!!:( Ja leniwa jestem i wygodna :p Jak nie chcecie nic powiedzieć, to nie....:rozpacz: Zabieram zabawki z piaskownicy i idę do innej...:rozpacz: A tak na serio, to jadę z autkiem do warsztatu :d:p I nie wiem kiedy wrócę...macie więc czas na postanowienie poprawy :d;):p

Powodzenia z mechanikiem :d:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Hi, hi, hi......Chcesz mnie zmusić, żebym przekopała Forum? O.o>:( Tylko na tym wątku to 634 strony!!! Mowy nie ma!!!:( Ja leniwa jestem i wygodna :p Jak nie chcecie nic powiedzieć, to nie....:rozpacz: Zabieram zabawki z piaskownicy i idę do innej...:rozpacz: A tak na serio, to jadę z autkiem do warsztatu :d:p I nie wiem kiedy wrócę...macie więc czas na postanowienie poprawy :d;):p

czekamy tu na ciebie do 12-tej 

nowy rok.jpg

Edytowane przez Heidi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minut temu, Łukasz napisał:

ale jednej księżniczce złożyłem życzenia spokojnej nocy przez telefon :p ciekawe, czy zgadniecie której:całus: haha

Już nie chodzi z którą księżniczką  rozmawiałeś  tylko ciekawe co jej tak gorącego powiedziałeś, że  przerębla wskoczyła , a inna opiekunka za morsa w asekuracji robi.  Gorąca to musiała być rozmowa, że dziewczyna a takim impetem się chłodzi. Litości Pan nie masz, tak zimno!!! Dobrze, żeja mam mocny sen i tego tel. nie słyszałam !!! 

morsy.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Ja bym mogła zrobić już dzisiaj raniutko :kawa: ,ale zero sieci,zero zasięgu,,dałam sobie spokój i sama wypiłam tą pyszną kawkę,,ale nie popusciłam ,,dlaczego mój priwate internet nie łapie i co? przeszukalam swój kochany telefon i przestawiłam się na inny odbior internetu nie LTE ,,ale tylko 2 G ,złapało i i do razy zrobiło się czerwono od wiadomości na moim Handy,, będzie dobrze, jakoś przeczekam do następnego tygodnia ,,ale kontakt już mam ze swiatem,,buziaki i zaraz obiad u mnie,,,:love:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak z innej beczki :d Przesyłam serdeczne pozdrowienia z autobusu linii 140 w Gdyni :serce: @Łukasz nie dałam rady sama :d i zostawiłam w męskich rękach. To autko to dama jest i wymaga dopieszczania przez facetów :love: Czyli zgodna jest z politycznie poprawną orientacją ;) Błaha,  ha, ha...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Heidi napisał:

Już nie chodzi z którą księżniczką  rozmawiałeś  tylko ciekawe co jej tak gorącego powiedziałeś, że  przerębla wskoczyła , a inna opiekunka za morsa w asekuracji robi.  Gorąca to musiała być rozmowa, że dziewczyna a takim impetem się chłodzi. Litości Pan nie masz, tak zimno!!! Dobrze, żeja mam mocny sen i tego tel. nie słyszałam !!! 

morsy.jpg

No @Heidi ciekawe która z nas ten telefon odebrała i przębel wyrąbać :d Ja się nie przyznaję, bo jak obejrzałam ciałko delikatne swoje, to ni znaku od lodu nie zobaczyłam ;) A szkoda!!!! Może by tak jakąś społeczną komisję powołać, do kogo i w które dni @Łukasz ma dzwonić? :d;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją pracą dzisiaj było odkurzenie salonu,,gdzie było może z 3 paproszki,,ale to może jest na zmylenie,,abym się od razu nie zastraszyła ile mnie czeka pracy:płacz: ale nie! myślę ,że nie! nie będzie tak zle,,ja odkurzam dzisiaj salon a moje dziadki sie szybko ubrali i poszli na spacer,,ja ich szukam gdzie oni są a tu nikogo nie ma:hahaha: za chwilę patrzę ? wracają ze spaceru,,a babcia jaka agentka ,,rano sama w mig wszystko przygotowała do obiadu,,czuję się jakbym byla gdzieś w odwiedzinach u rodziny,,czyż to nie super urlopowy relax,,ciąg dalszy mojego urlopu się ciągnie? córka już zapowiedziała ,że zabierze mnie w miasto na zakupy i jak będzie pogoda i będe chciała zostać to mnie zostawi a potem busem dojadę do domu tutaj,,hahha nie daj boże mnie zostawić bo może znowu coś nakombinuje ,albo jeszcze zabłądzę,,ale mam nawigację z sobą to raczej nie zabłądzę,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, to melduję się z cieplutkiego mojego pałacyku :d Brrrr,brrrr. zimno, leje, a ja w tej mini i cienkich rajstopkach zmarzłam jak cholera :( Dupcia przyzwyczajona do wożenia na podgrzewanych fotelach, a w autobusie takich ni ma :(:rozpacz: No i jeszcze przed moim castle'm fosę buduję, wykopy ogromne i pańcia pantofelki złocone ubrudziła :rozpacz: Teraz jak nic przyjdzie mi po nowe do sklepu najdroższego się udać ! >:(:rozpacz::d Jak to dobrze, że karoca druga czeka :d:d I też podgrzewane fotele ma :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

Moją pracą dzisiaj było odkurzenie salonu,,gdzie było może z 3 paproszki,,ale to może jest na zmylenie,,abym się od razu nie zastraszyła ile mnie czeka pracy:płacz: ale nie! myślę ,że nie! nie będzie tak zle,,ja odkurzam dzisiaj salon a moje dziadki sie szybko ubrali i poszli na spacer,,ja ich szukam gdzie oni są a tu nikogo nie ma:hahaha: za chwilę patrzę ? wracają ze spaceru,,a babcia jaka agentka ,,rano sama w mig wszystko przygotowała do obiadu,,czuję się jakbym byla gdzieś w odwiedzinach u rodziny,,czyż to nie super urlopowy relax,,ciąg dalszy mojego urlopu się ciągnie? córka już zapowiedziała ,że zabierze mnie w miasto na zakupy i jak będzie pogoda i będe chciała zostać to mnie zostawi a potem busem dojadę do domu tutaj,,hahha nie daj boże mnie zostawić bo może znowu coś nakombinuje ,albo jeszcze zabłądzę,,ale mam nawigację z sobą to raczej nie zabłądzę,,:hahaha:

@Blondi ty masz wielkie zaległości z forum :d;) Bierz od @jolantapl. namiary na jej "nawigację" :d Jk zrobisz odwrotnie, to na pewno dotrzesz tam gdzie chcesz :d;):p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

No, to melduję się z cieplutkiego mojego pałacyku :d Brrrr,brrrr. zimno, leje, a ja w tej mini i cienkich rajstopkach zmarzłam jak cholera :( Dupcia przyzwyczajona do wożenia na podgrzewanych fotelach, a w autobusie takich ni ma :(:rozpacz: No i jeszcze przed moim castle'm fosę buduję, wykopy ogromne i pańcia pantofelki złocone ubrudziła :rozpacz: Teraz jak nic przyjdzie mi po nowe do sklepu najdroższego się udać ! >:(:rozpacz::d Jak to dobrze, że karoca druga czeka :d:d I też podgrzewane fotele ma :d

@Mirelka1965 czyż Ty moje buciki ubrałaś?  :płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...