Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

23 minut temu, violka napisał:

Właśnie poznałam nowe słowo Stoeren :d Babcia zapytała mi się czy ja pracuję na laptopie , więc jej się przyznałam , że piszę z koleżankami z forum o naszej  pracy  , dzielimy się swoimi problemami i radościami . Mój aniołek tak się ucieszył , że aż zapytała mi się czy wyłączyć telewizor bo może mi przeszkadza :serce: STOEREN  znaczy przeszkadzać :)

 

Tak trzymać,,można mieć kochanych PDP ,,wspaniałych i jakich wyrozumiałych,,laptop to przecież częśc naszej pracy ,,jakby nie było,,bez laptopa jak bez ręki,,mi ucieka sieć i ja za nią biegam,,co mi przyszło,,,:święty:  Trzeba napisać sobie na drzwiach ,,STOEREN"   no bo nie na czole:święty:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Tak trzymać,,można mieć kochanych PDP ,,wspaniałych i jakich wyrozumiałych,,laptop to przecież częśc naszej pracy ,,jakby nie było,,bez laptopa jak bez ręki,,mi ucieka sieć i ja za nią biegam,,co mi przyszło,,,:święty:  Trzeba napisać sobie na drzwiach ,,STOEREN"   no bo nie na czole:święty:

Nicht stoeren :d:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, jolantapl. napisał:

Specjalnie nie zrobiłam bo inni robią  lepszą i ładniej podaną aż wypić się chce.Pozwolisz,że się poczęstuje na dobry początek dnia ?:):serce:

59f028d0bc002_sercewdoniach.jpg.980e9ceb14c660f960b9000d94bb4319.jpg Tylko serce na dłoni podaję, bo wrzątku nie dałabym rady :d Częstuj się :kawa: z termosu :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Łukasz napisał:

Dzień dobry:love: Kawkujemy, ja dorzucę jeszcze świeżą bułeczkę od piekarza:burger:,a czym ją sobie przełożycie, to kwestia Waszego gustu.Życzę pracusiom, jak i urlopowiczom,pogodnego, radosnego dnia:serce:

Wiesz czym ja lubię sobie na śniadanko bułeczkę przekładać :święty::hahaha: na pewno nie dżemikiem czy innymi słodkościami :hahaha::całus:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Łukasz napisał:

Dzień dobry:love: Kawkujemy, ja dorzucę jeszcze świeżą bułeczkę od piekarza:burger:,a czym ją sobie przełożycie, to kwestia Waszego gustu.Życzę pracusiom, jak i urlopowiczom,pogodnego, radosnego dnia:serce:

Ty mi wczoraj @Łukasz podpadłeś, oj, podpadłeś! :d:d:d I jedną bułeczką się nie wykpisz :p Czarujesz te moje koleżanki, zwodzisz,, księcia na białym kuniu odstawiasz, a jak wieczór przychodzi.....to myk....i nawet słowa na dobranoc im nie powiedziałeś!!! Wstyd!!!! :p:rozpacz: A one takie samotne, rozanielone, rozmarzone......SAME MUSIAŁY IŚĆ DO KOJA :d:rozpacz::d Ja to chociaż Morfeusza miałam za towarzysza :d

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Mirelka1965 napisał:

A ja nie wiem :rozpacz: Może mnie ktoś oświeci? O.o:d

To poczytaj sobie moje wcześniejsze wpisy na forum to też będziesz wiedziała pisałam o tym kiedyś przy kawie jak mnie ktoś słodkościami chciał częstować chyba to nawet @Łukasz był więc mam nadzieję,że sobie zapamiętał co ja lubię a może i nie bo tyle osób tu na forum ,że nie sposób spamiętać co kto lubi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...