Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, jolantapl. napisał:

Witaj @Blondi jak nie masz dostępu szerokiego do neta no i z powodu Twojego urlopowania to nie jesteś na bieżąco z forum więc muszę Ci się poskarżyć bo najpierw księżniczką a nawet królewną mnie tu okrzyknięto a teraz to ja już tylko pseudo księżniczka jestem więc postanowiłam wrócić do tego co było dawniej czyli jestem od dziś tylko skromnym kopciuszkiem co to pantofelek gubi a nie majtki a tak na serio to postanowiłam znów być tylko skromną opiekunką Jolantą z pl. a dla tych bardziej wtajemniczonych ...........a:serce:

 

Tu ta niewtajemniczona protestuje! Ja się nie zgadzam! Ja ogłoszę strajk głodowy do kolacji! Veto! Veto! Veto! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Tu ta niewtajemniczona protestuje! Ja się nie zgadzam! Ja ogłoszę strajk głodowy do kolacji! Veto! Veto! Veto! 

Ty tu nie masz nic do powiedzenia bo większość jest za trzeba było krzyknąć liberum veto a teraz to już za póżno po prostu abdykowałam ,zostałam zdegradowana albo sama zrzekłam się tytułów wszelakich wszystko jedno jak kto sobie to wytłumaczy dla dobra ogółu i finito klamka zapadła :hahaha::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jolantapl. napisał:

Ty tu nie masz nic do powiedzenia bo większość jest za trzeba było krzyknąć liberum veto a teraz to już za póżno po prostu abdykowałam ,zostałam zdegradowana albo sama zrzekłam się tytułów wszelakich wszystko jedno jak kto sobie to wytłumaczy dla dobra ogółu i finito klamka zapadła :hahaha::hahaha:

Mamy demokrację a twoje zdanie jest w mniejszosci :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jolantapl. napisał:

Ty tu nie masz nic do powiedzenia bo większość jest za trzeba było krzyknąć liberum veto a teraz to już za póżno po prostu abdykowałam ,zostałam zdegradowana albo sama zrzekłam się tytułów wszelakich wszystko jedno jak kto sobie to wytłumaczy dla dobra ogółu i finito klamka zapadła :hahaha::hahaha:

Nas jest większość i w tym temacie to ty nie masz nic do gadania. Jak chcesz być ...........a, to sobie bądź, jak pójdziesz spać. A tu jesteś nadal tym, lub czym, z czego chciałaś zrezygnować i abdykować. I upieraj się nadal przy swoim, jak chcesz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Nas jest większość i w tym temacie to ty nie masz nic do gadania. Jak chcesz być ...........a, to sobie bądź, jak pójdziesz spać. A tu jesteś nadal tym, lub czym, z czego chciałaś zrezygnować i abdykować. I upieraj się nadal przy swoim, jak chcesz. 

Chociaż raz mogłaś mnie poprzeć tak na Ciebie liczyłam:płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jolantapl. napisał:

Chociaż raz mogłaś mnie poprzeć tak na Ciebie liczyłam:płacz:

No to się przeliczyłaś :całus: Wiesz przecież, że ja zawsze w kontrze :d Trzeba było mówić JA CHCĘ ZOSTAĆ, JA MUSZĘ  COŚ TAM, potupać nóżkami, księżniczkę rozkapryszoną zagrać...to moja kontra byłaby zgodna z twoim cichym zamiarem ;) A tak? Sru! :całus: Zostajesz! :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Gość Elwina napisał:

witam lajkowiczów :hahaha: fajnie :hahaha: konkurencja udana :hahaha:a kto  pierwsze miejsce teraz? no chyba ja :p

A co? Chcesz z .........ą poryczeć? :d:d Naszej ................y nie pobijesz, bo ona tony łez codziennie wylewa i już nawet porządnie płakać nie umie :d;):cool: Tak na sucho płakać nie każdemu się nie uda!!! A nasz.............a potrafi! Ot mistrzostwo świata :d:cool::d Tak więc w szranki z nią nie wchodź ;):love: i oczywiście :rozpacz::rozpacz::rozpacz::d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jolantapl. e tam zostaw księżniczkę,,już to przerabiałam,,fajnie jest nie powiem,,piękne ciuszki i paradowanko,,czemu nie,ale teraz nawet pogody nie ma na paradowanko,,wybieram prostotę  i już bylam robotnicą chłopską,,ale teraz co mi się trafiło,,chyba jestem w czepku urodzona,,co za miejsca mi się trafiają,,Zamki się chowają,,:hahaha: będe teraz normalną dziewczyną,,mieszkającą w pięknym pokoju ,,łożko śliczne z piękną poscielą,,meble wysoki standart,,wszystko nowe ,specjalnie dla opiekunki,,stoliczki szklane ,tv poduchy na super kanapie ,,rogówka ,szafa i full miejsca,,wykladzina czysciutka i pachnąco,,od mojego pokoju wejscie do mojej łazienki,,a tam nie dośc ze duża to wszystko przygotowane i ładne,,pryśnice ,lustra , ręczniczki,itd, miejsce mnie zaskoczyło i to bardzo,,warunki moje na wysokim poziomie,,ale najbardziej zaskoczyła mnie piękna babcia,,90 lat,,a co za cudowna kobieta,,od samego dzień dobry nasze serca sie polubiły,,,czuła i troszcząca ,,jak matka,,mam full wolnego bo wszystko oni sami koło siebie robią,,dom piękny mają,,pierwszy dzień ale wrażenie przesuper,,od razu spytalam czy mogę mówić po imieniu i od razu się zgodzili,,,a mój słodziak jaki cudowny,,jemu to buzka się nie zamykała ,,bo jest bardzo komunikativ,,sam był zaskoczony warunkami jakie na mnie czekały,,jabłuszka na stole ,itd, no to tyle z mojego pięknego świata,,:love:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi ja mam prawie tak samo tym razem na bogato i babcia też chyba mnie polubiła a szczególnie polubiła przygotowywane prze ze mnie dla niej obiadki i wspólne spacerkowanie :) a i babcia maja też ma 90 lat a ubrania i buciki to ma takie,że muszę przyznać,że trochę jej zazdroszczę nawet pracując jako opiekunka w de chyba nie byłoby mnie na takie piękne firmowe rzeczy stać sobie kupować:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Mirelka1965 napisał:

A co? Chcesz z .........ą poryczeć? :d:d Naszej ................y nie pobijesz, bo ona tony łez codziennie wylewa i już nawet porządnie płakać nie umie :d;):cool: Tak na sucho płakać nie każdemu się nie uda!!! A nasz.............a potrafi! Ot mistrzostwo świata :d:cool::d Tak więc w szranki z nią nie wchodź ;):love: i oczywiście :rozpacz::rozpacz::rozpacz::d

nie pij tyle>:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie poznałam nowe słowo Stoeren :d Babcia zapytała mi się czy ja pracuję na laptopie , więc jej się przyznałam , że piszę z koleżankami z forum o naszej  pracy  , dzielimy się swoimi problemami i radościami . Mój aniołek tak się ucieszył , że aż zapytała mi się czy wyłączyć telewizor bo może mi przeszkadza :serce: STOEREN  znaczy przeszkadzać :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gość Elwina napisał:

witam lajkowiczów :hahaha: fajnie :hahaha: konkurencja udana :hahaha:a kto  pierwsze miejsce teraz? no chyba ja :p

Masz jakiś problem ze sobą ? Możesz się tu wypłakać . Tutaj wszyscy , wszystkich wysłuchają . Tylko wyrażaj sie merytorycznie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...