Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Mirelka1965 napisał:

No co ty taka nie tego :love: Jak ma się tydzień skończyć?!!! Zaje....ście!!!! :tak: Od jutra to tylko parę dni i.......domek, bachory, harówka! :święty: Super!!! :całus:

To ja chyba do firmy zadzwonię może by mieli jakieś kolejne zlecenie od zaraz ,żebym do domu nie musiała wracać:hahaha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jolantapl. też tak pomyślałam ! Posmarowałam czubek buta pomadką i całusa mu posłałam, aż farbka kształt zmieniła :(. Zauważyłam, że taki jeden mi się przygląda , może, może coś z tego wyjdzie  :). Widać, że leniwy nie jest, bo gościu pracowity jest, ręce ma ciągle zajęte

małpa grzebielucha.jpg

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i proszę!!! Pomachałam, to i  @Heidi się zmaterializowała :d I nie dziwota, że się nie wychylała, skoro takiego samca przy boku miała błaha, ha, ha.....:całus: Taki naturysta, tfu....kulturysta :d Ale jakiś taki gapowaty, bo nie w ta dziura pcha.... No, ale bruneci nie w moim typie, to bez obaw.... Ja w blondynach gustuję, to @Łukasza w odsłonie blond mogę zaadoptować :d:święty::całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz....dla ciebie też jednego takiego upatrzłyam. Może razem zrobilibyśmy kiedyś  wypad za miasto ? Ma dużą witrynę sklepową :) . Miałabyś raj na ziemi i nie tylko  . Och... każda pozazdrościłaby Tobie jego rozmiaru buta także  :):d

małpa nos.jpg

Edytowane przez Heidi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz z innej beczki :święty: Leje strasznie, buro i ponuro za oknem, spacerkować nie można ( chociaż...no ale ja "galerianka" nie jestem, to po galeriach nie spacerkuję :d), tak więc wpadłam w nastrój liryczno-poezyjny. I tak sobie myślałam, myślałam i myślałam...i przedstawiam wam wytwór myśli moich, skopiowanych od obcych, ale słusznych i prawdziwych :cool:

59ecb5bdcddbb_Odadostaroci.JPG.47ca98bafc305827be56d5feea897172.JPG

I co wy na to? :święty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On ma też kumpla, wiesz jak nie jeden to drugi może bedzie bardziej ogarnięty , dojrzały, no.... wiem: nie blondyn, ale siwy za to . Srebro na głowie. Kto wie co ma w kieszeni, albo pod futrem  :d. Zadbany, wygląda, że do fryzjera lubi chodzić, może i chatę ma, gramofon  z  płytami 

małpa stary.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Mirelka1965 napisał:

I co wy na to? :święty:

a ja na to, że ja tu w pokoju mam zimno jak cholera. Też za młodu tak nie miałam  !!! Co oni tu w DE opału nie mają, albo kasy na opał;  to niech butelkami palą zamiast kasę na nich robić do marketu oddając. Czystych kołnierzyków im się chce, a ja tu sierściuchę dostaję tęgą. Reumatyzmu nabawię się , nawet serce w hipotermii ma stan i trudno mieć tu w DE wszystko w d...pie

małpa zimno.jpg

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Heidi napisał:

On ma też kumpla, wiesz jak nie jeden to drugi może bedzie bardziej ogarnięty , dojrzały, no.... wiem: nie blondyn, ale siwy za to . Srebro na głowie. Kto wie co ma w kieszeni, albo pod futrem  :d. Zadbany, wygląda, że do fryzjera lubi chodzić, może i chatę ma, gramofon  z  płytami 

małpa stary.jpg

Bardzo dziękuję, ale ja jakaś taka monogamiczna jestem, do własnego prywatnego blondyna przyzwyczajona jestem, przez chwilę zasłona na oczy zapadła, jakem te szpilki z blondynem do kompletu ujrzała :święty: Ale :kawa: już siorbnęłam i wrócił mi zdrowy rozsądek :love: Tak, tak dobrze widzicie: :kawa: siorbnęłam i mało tego, sama ją sobie zrobiłam!!!  :rozpacz: Bo nikt się dzisiaj nie ulitował i popołudniowej :kawa: dla nas nie przygotował! :rozpacz::rozpacz::rozpacz: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Heidi napisał:

a ja na to, że ja tu w pokoju mam zimno jak cholera. Też za młodu tak nie miałam  !!! Co oni tu w DE opału nie mają, albo kasy na opał;  to niech butelkami palą zamiast kasę na nich robić do marketu oddając. Czystych kołnierzyków im się chce, a ja tu sierściuchę dostaję tęgą. Reumatyzmu nabawię się , nawet serce w hipotermii ma stan

małpa zimno.jpg

Już śpieszę z ratunkiem :love: Swoją ostatnią oddaję, okryj się, ogrzej :rozpacz:etola.jpg.0b287d6cf515a446b4c04cf480bdd270.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Łukasz napisał:

jolantapl.,Ty się nie kłopocz majtusiami zgubionymi:całus:ostatnio kupiłem w Centrum Riviera taki fajne,różowe, to mogę Ci ofiarować:płacz: mogę Ci podesłać karocą...czy chociaż buziaka realnego dostanę? :święty::hahaha:

images-3.jpeg

Hi, hi, hi....Majty, kolacja i....całus.....to się zaraz nasz królewna na mur wyloguje hi, hi, hi......Nie czytałeś wcześniej, to nie wiesz @Łukasz o co biega :love::święty::d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...