Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja po tej wczorajszej imprezie jakaś inna jestem niż zwykle i drogi do domu znaleźć nie mogę, jakiś słodziak gościu oprowadza mnie po swoim  landzie . I właśnie mam pytanie: jaka :0 wpuściła na naszą imprezę paparazzich ? Przyznać się proszę bez bicia?  Nasze fotki w dzisiejszych gazetach wylądowały, a to tajna misja była, teraz rozwód szykuje się niechybnie !!! Kto tę sprawę na swoje barki przyjmie, no kto ?

frankenstein.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Heidi napisał:

Ja po tej wczorajszej imprezie jakaś inna jestem niż zwykle i drogi do domu znaleźć nie mogę, jakiś słodziak gościu oprowadza mnie po swoim  landzie . I właśnie mam pytanie: jaka :0 wpuściła na naszą imprezę paparazzich ? Przyznać się proszę bez bicia?  Nasze fotki w dzisiejszych gazetach wylądowały, a to tajna misja była, teraz rozwód szykuje się niechybnie !!! Kto tę sprawę na swoje barki przyjmie, no kto ?

frankenstein.jpg

Cieszę się @Heidi że w końcu mogłam zobaczyć Cię w "realu". Na imprezie nie byłam, żałuję bardzo, ale cóż, robota mi przeszkodziła ;) I dobrze, że ten paparazzi był, że ktoś go wpuścił i postawię mu na tę okoliczność :wino::drink: Miło Cię poznać! :święty: Lachon jesteś, że ho, ho, ho....A i ten przystojny słodziak przy twym boku też całkiem, całkiem...:całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łukasz dobrze, że twój telefon to rupieć stary i zaciął się jak mój słodziak torebki mi pokazywał :) . To byłyby atrakcje.... O.oO.o.Ho, ho, ho...

Całą szafę ich miał. Czyje ? Trudno określić. Jedne były cienkie inne grubą nicią cerowane tak jak on cały

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

@Łukasz dobrze, że twój telefon to rupieć stary i zaciął się jak mój słodziak torebki mi pokazywał :) . To byłyby atrakcje.... O.oO.o.Ho, ho, ho...

Całą szafę ich miał. Czyje ? Trudno określić. Jedne były cienkie inne grubą nicią cerowane tak jak on cały

To ta impreza cała była chyba grubymi nićmi szyta błaha, ha, ha.....:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Heidi napisał:

to sie wie !!! jak wszystkie bilety wsprzedane, to jak miało być :)  ? jak zawsze udanie !!!

I znowu mam w plecy :rozpacz: Najfajniejsze ubawy mnie omijają, na trzeźwo do koja iść musiałam, znamienitych gości nie poznałam i nic z zastawionego na bogato stołu nie skosztowałam :rozpacz::rozpacz::rozpacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jolantapl. napisał:

Tylko ja już biletu nie dostałam>:(:hahaha: i czekoladą od @Łukasz musiałam się zadowolić;)

A co ty tu za jakieś kalumnie na @Heidi rzucasz?!!! Były bilety, były...sama widziałam, ale się do nich nie dopchałam :p Koniki wszystkie szybko rozchwycili i na czarnym rynku opchnęli :d I stąd ta persona ;)

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

A co ty tu za jakieś kalumnie na @Heidi rzucasz?!!! Były bilety, były...sama widziałam, ale się do nich nie dopchałam :p Koniki wszystkie szybko rozchwycili i na czarnym rynku opchnęli :d

A wiesz ile za bilet chcieli?:rozpacz: ale to normalne przecież to impreza elitarna była tylko dla VIP -ów:rozpacz:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jolantapl. napisał:

A wiesz ile za bilet chcieli?:rozpacz: ale to normalne przecież to impreza elitarna była tylko dla VIP -ów:rozpacz:

Jak takie persony bilety kupowały, to chyba drogie być musiały ;) VIP-y na pewno....stół kryształami zastawiony, srebra do tego....fiu, fiu...że mnie to ominęło! :rozpacz: Świata takiego bogatego nie liznęłam....:hahaha:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Jak takie persony bilety kupowały, to chyba drogie być musiały ;) VIP-y na pewno....stół kryształami zastawiony, srebra do tego....fiu, fiu...że mnie to ominęło! :rozpacz: Świata takiego bogatego nie liznęłam....:hahaha:

Tobie Szwajcaria się marzy a na taką imprezę nie potrafisz się wkręcić:hahaha: przecież Ty do elity opiekunowa należysz;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...