Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, violka napisał:

@Mirelka1965 maślankowe zrobiłam , wyszło pyszniutkie . Ciasto robiłam szybko , ale zniknęło błyskawicznie :hahaha: Od dzisiaj nazywa się .. Placek błyskawica :d

Ale mi smaka narobiłaś.Jutro muszę tego przepisu poszukać tego przepisu moze na niedziele cos upieke:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, violka napisał:

Ja dzisiaj wszystkie sklepy i sklepiki obleciałam , 4 okna umyłam i jeszcze fuuul gości przyjełam :d

Pogięło cię?!!! O.o Nie o gości mi chodzi i sklepiki, ale te okna?!!! :cool:Na urlopie jesteś!!! A na urlopie należy wypoczywać, pod palemką leżeć, drinki popijać, a nie zap....ać :love: A tak przy okazji, nie chcesz moich umyć? Przez moje to cały czas mam wrażenie, że mgła jest ;) A mam ich od groma i trochę, to miałabyś zajęcie na jakiś czas :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, violka napisał:

Ja dzisiaj wszystkie sklepy i sklepiki obleciałam , 4 okna umyłam i jeszcze fuuul gości przyjełam :d

@violka dlatego nie lubię urlopu na niby:hahaha: umęczę się bardziej niż niewolnik w pracy w De-taka prawda,,a co ja sprzątaczka? albo kucharka która przyjechała z jedenj pracy do drugiej,,a gdzie do jasnej ciasnej urlop????? no gdzie!!! trzeba sobie samemu zorganizować,,,,z głową,,,:święty: no dobra ,,tak mi sie tylko trafiło,,,na bogato troszku,,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, violka napisał:

Ja dzisiaj wszystkie sklepy i sklepiki obleciałam , 4 okna umyłam i jeszcze fuuul gości przyjełam :d

Jak to przeczytałam to zamarłam bez ruchu bo mi się pomyliło i myślałam,ze Ty w pracy jesteś:płacz::hahaha: a jakbyś była i taki wpis zrobiła to ja bym się do Ciebie z tydzień nie odzywała:serce:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam wszystkie szczęśliwe opiekunki,haha:love: Też na urlopie w Badenii jestem, jutro pomyję okna u dziadka i u siebie, bo od śmierci żony pdp,nikt ich chyba nie mył. Ręce mi nie odpadną,poza tym lubię czystość, chociaż nie jestem pedantem. A joluś z pl., to fajnie Ci się trafiło,słonko:love:Wszystkim. życzę spokojnej nocy:love::spioch: a niebawem będę abdykował z poprzedniego królestwa i aplikował na króla Łukasza I Badeńskiego:płacz::d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, jolantapl. napisał:

Jak to przeczytałam to zamarłam bez ruchu bo mi się pomyliło i myślałam,ze Ty w pracy jesteś:płacz::hahaha: a jakbyś była i taki wpis zrobiła to ja bym się do Ciebie z tydzień nie odzywała:serce:

hi, hi, hi..... a nakładki nadal brak....:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Łukasz napisał:

Witam i pozdrawiam wszystkie szczęśliwe opiekunki,haha:love: Też na urlopie w Badenii jestem, jutro pomyję okna u dziadka i u siebie, bo od śmierci żony pdp,nikt ich chyba nie mył. Ręce mi nie odpadną,poza tym lubię czystość, chociaż nie jestem pedantem. A joluś z pl., to fajnie Ci się trafiło,słonko:love:Wszystkim. życzę spokojnej nocy:love::spioch: a niebawem będę abdykował z poprzedniego królestwa i aplikował na króla Łukasza I Badeńskiego:płacz::d

A tutaj to gały mi normalnie wypadły!!!! O.oO.oO.o Ojciec chrzestny i Król się zmaterializował!!! O.oO.o I jak mówił Pawlak: koniec świata!!! :d Królu Łukaszu I Badeński :serce:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Blondi napisał:

@violka dlatego nie lubię urlopu na niby:hahaha: umęczę się bardziej niż niewolnik w pracy w De-taka prawda,,a co ja sprzątaczka? albo kucharka która przyjechała z jedenj pracy do drugiej,,a gdzie do jasnej ciasnej urlop????? no gdzie!!! trzeba sobie samemu zorganizować,,,,z głową,,,:święty: no dobra ,,tak mi sie tylko trafiło,,,na bogato troszku,,,:hahaha:

Fuksiaro jedna , :love: Nie każdy ma takie szczęście jak Ty . Dmuchnij nam tu porządnie , może się zarazimy :d:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo nasze forum zamieni się w przecudowne królestwo i będą królowe i królowie ,,baronowe i barony,,muszą być też parobki,,,hahhaha :hahaha: e tam !! jakaś praca opiekunki,,po co to komu-prawda? Zamki i pałace dla nas ,,droga zastawa przy tym,,,oraz niekończące się żarcie i żarcie:hahaha: a nie tam jakieś kuchenki i kuchnie domowe,,,normalnie w głowach nam się może chodz na chwilkę poprzewracać,,a ja co napiszę albo pomyślę to się mi sprawdza:hahaha: dlatego zawsze piszę o samych dobrych rzeczach ,,,:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj mam telefon i co? ,,uwazaj z kim się zadajesz w internecie:płacz: ":hahaha: a u mnie już za pózno ,bo się zadałam i daleko wpadłam w to wszystko:serce: są jakieś programy  tv w Pl ,,ostrzegające ludzi przed oszustami i zboczkami seksualnymi,,,ale mi to nie grozi ,,ja jestem za bardzo oczytana w tym temacie i żaden dupek mnie nie nabierze ,,mam mały nosek ale z dobrym węchem,,oraz serducho moje jest :serce: dam radę,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, jolantapl. napisał:

Jak to przeczytałam to zamarłam bez ruchu bo mi się pomyliło i myślałam,ze Ty w pracy jesteś:płacz::hahaha: a jakbyś była i taki wpis zrobiła to ja bym się do Ciebie z tydzień nie odzywała:serce:

łA już myślałam ,że znamy się jak łyse konie :hahaha: Ja tu specjalnie tak zabłysnęłam , bo mi wczoraj od bobiboków nagadałaś :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

łA już myślałam ,że znamy się jak łyse konie :hahaha: Ja tu specjalnie tak zabłysnęłam , bo mi wczoraj od bobiboków nagadałaś :p

Ja mam 10 do umycia okien i nazwę Ciebie fleißige:hahaha: cudnie -dodam jeszcze ,że łapówka też będzie :love: w postaci euro a co!!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze trochę trufli zjem za nim znajdę się w sypialni,,,toż to młoda godzina,,:hahaha: śpiochom Dobranoc !!! :hahaha::spioch: a jeszcze niedawno sama padałam o 22 w bety i chrapanie do rana,,,nikt nie słyszał ,,tego chrapania,,,a teraz? oj ,,uważam na siebie,,aby grzecznie spać,,,pa :love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...