Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Heidi napisał:

my tu przedsięwzięcie kroimy srogie. Królewnę Jolandę już mamy i kłopot wielki jednocześnie. Po królu Stasiu Poniatowskim bezkrólewie u nas zapanowało. Króla trzeba wybrać spośród śmiałków wszelakich . Szafot w miedzyczasie  już spróchniał, to może w końcu @Łukasz zdecyduje się w królewskie progi wysokie uderzyć i o tron powalczyć. @Mirelka1965 całe zapasy mąki już wyrobiła. Głód nam grozi niebywały. Król @Łukasz niczym Napoleon na podbój świata musi nas zaprowadzić, nowe tereny opanować, dobrobyt do naszych domostw przekierować, znaleźć takie tyczki coby można  głowy wysoko nosić i w kolorowe myśli zaopatrzyć się. Każdy król kłopoty świata  na swoich barkach dźwiga, więc aplikuj waszmość @Łukaszw końcu na tego króla !!! 

Śródziemie Forumowe czyli @Heidi nasz, do mieszkańców, tfu....bywalców, częstych i mniej częstych zwraca się z apelem ważkim, i wici rozpuszcza, by zawezwać obywatelstwo do urn wyborczych Królestwa Opiekunkowo Wielkie celem wyborów  odbycia, smoka złego zwyciężenia i konstytucyji utworzenia. Na listach wyborczych kandydatów co następuje mamy:

1. Król @Łukasz I, Wielki - kontrkandydata nie mający

2. Królewna @jolantapl. Śpiąca - jedyna na to stanowisko pasująca

3. Rzecznik prasowy forumowy i obrończyni opiekunek uciśnionych @violka - kandydatka dyskusji niepodlegająca

4. Szefowa w modzie prym wiodąca i fraucymer krótką smyczą trzymająca @Blondi - jedyna na tym stanowisku właściwa

5. Stańczyk, czyli doradca żartobliwy @Heidi - jak nic kandydat właściwy

6. Radca prawny Królestwa Bajkowego @Maria Jolanta - kandydatka wiedzę właściwą mająca

7. Konsulka austryjacka @Betty - granic wszelakich pilnująca

8. Forumowa Czarownica/Czarodziejka @Mirelka1965 - szklaną kulą władająca

9. Zarządzająca dworem i pieczę nad kredensem @Hal mająca- wiedzę w tym zakresie olbrzymią mająca

Kandydatki na damy dworu i i kandydatów na rycerzy poszukujemy, nim wybory w Królestwie rozpiszemy :d Kto za, a kto przeciw niechaj powstanie i w wydarzeniu tymże wielkim akces da z ukontentowaniem :święty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, violka napisał:

A pro po Bla bla car , Moja siostrzenica , tę formę transportu traktuje jako darmową psychoteriapie . Jadąc tyle godz, z obcym człowiekiem , którego już w życiu nie spotka , opowiada mu o wszystkich rozterkach życiowych :hahaha:

Ale tenże sam kierowca już raczej nigdy powtórnie jej nie zabiera? :love:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Śródziemie Forumowe czyli @Heidi nasz, do mieszkańców, tfu....bywalców, częstych i mniej częstych zwraca się z apelem ważkim, i wici rozpuszcza, by zawezwać obywatelstwo do urn wyborczych Królestwa Opiekunkowo Wielkie celem wyborów  odbycia, smoka złego zwyciężenia i konstytucyji utworzenia. Na listach wyborczych kandydatów co następuje mamy:

1. Król @Łukasz I, Wielki - kontrkandydata nie mający

2. Królewna @jolantapl. Śpiąca - jedyna na to stanowisko pasująca

3. Rzecznik prasowy forumowy i obrończyni opiekunek uciśnionych @violka - kandydatka dyskusji niepodlegająca

4. Szefowa w modzie prym wiodąca i fraucymer krótką smyczą trzymająca @Blondi - jedyna na tym stanowisku właściwa

5. Stańczyk, czyli doradca żartobliwy @Heidi - jak nic kandydat właściwy

6. Radca prawny Królestwa Bajkowego @Maria Jolanta - kandydatka wiedzę właściwą mająca

7. Konsulka austryjacka @Betty - granic wszelakich pilnująca

8. Forumowa Czarownica/Czarodziejka @Mirelka1965 - szklaną kulą władająca

9. Zarządzająca dworem i pieczę nad kredensem @Hal mająca- wiedzę w tym zakresie olbrzymią mająca

Kandydatki na damy dworu i i kandydatów na rycerzy poszukujemy, nim wybory w Królestwie rozpiszemy :d Kto za, a kto przeciw niechaj powstanie i w wydarzeniu tymże wielkim akces da z ukontentowaniem :święty:

To jeszcze zdjątka kandydatów pary królewskiej 59e394382f89b_krlsta.jpg.e46084d2c06712c23c5d540b6993b4aa.jpg59e394462a193_krlowa.jpg.c173bb1c6f0a3c3397bd0be82d86d964.jpgzałączę w moim przekonaniu do oryginałów pasujące :d

 

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Śródziemie Forumowe czyli @Heidi nasz, do mieszkańców, tfu....bywalców, częstych i mniej częstych zwraca się z apelem ważkim, i wici rozpuszcza, by zawezwać obywatelstwo do urn wyborczych Królestwa Opiekunkowo Wielkie celem wyborów  odbycia, smoka złego zwyciężenia i konstytucyji utworzenia. Na listach wyborczych kandydatów co następuje mamy:

1. Król @Łukasz I, Wielki - kontrkandydata nie mający

2. Królewna @jolantapl. Śpiąca - jedyna na to stanowisko pasująca

3. Rzecznik prasowy forumowy i obrończyni opiekunek uciśnionych @violka - kandydatka dyskusji niepodlegająca

4. Szefowa w modzie prym wiodąca i fraucymer krótką smyczą trzymająca @Blondi - jedyna na tym stanowisku właściwa

5. Stańczyk, czyli doradca żartobliwy @Heidi - jak nic kandydat właściwy

6. Radca prawny Królestwa Bajkowego @Maria Jolanta - kandydatka wiedzę właściwą mająca

7. Konsulka austryjacka @Betty - granic wszelakich pilnująca

8. Forumowa Czarownica/Czarodziejka @Mirelka1965 - szklaną kulą władająca

9. Zarządzająca dworem i pieczę nad kredensem @Hal mająca- wiedzę w tym zakresie olbrzymią mająca

Kandydatki na damy dworu i i kandydatów na rycerzy poszukujemy, nim wybory w Królestwie rozpiszemy :d Kto za, a kto przeciw niechaj powstanie i w wydarzeniu tymże wielkim akces da z ukontentowaniem :święty:

Szczęka mi opaaadła :całus: Pulitzera masz u nas zagwarantowanego :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Ostałałam się bez słowa :$ Muszę ochłonąć . Zaczekam troszeczkę , może zajdzie się jakiś bardziej elokwentny krytyk  . Jam nie godna , tego czynić :całus:

Te, te, kandydatka na Rzecznika głos straciłaś? Ćwicz, ćwicz bo obowiązków lada chwila ci przybędzie hi, hi, hi....:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, violka napisał:

Wydzwaniają , o zdrówko pytają i na randki się umawiają :d bezowocnie niestety :hahaha:

 

 

Ciekawe waszmość sprawy podejmujesz ! Zatem czas zacząć jeździć bla,bla car. Może do mnie ktoś obcy zadzwoni, o zdrówko zapyta, może wizytówkę  zostawi  i do Szwajcarii przeprawi ? Ciekawe miejsce to Opiekunkowo, tu widzę czego oczy wcześniej nie widziały i słyszę  czego wcześniej uszy nie słyszały. 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Ciekawe waszmość sprawy podejmujesz ! Zatem czas zacząć jeździć bla,bla car. Może do mnie ktoś obcy zadzwoni, o zdrówko zapyta, może wizytówkę  zostawi  i do Szwajcarii przeprawi ? Ciekawe miejsce to Opiekunkowo, tu widzę czego oczy wcześniej nie widziały i słyszę  czego wcześniej uszy nie słyszały. 

@Heidi od dzisiaj nick twój zmieniamy

59e3a3d27c5c5_staczyk.jpg.b7b146da0be0eb04e013b96178b6b4d5.jpg

jako, że przed wyborami plakaty wyborcze uaktualniamy :love: Waśćka czytała? Z propozycją się zapoznała? :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Mirelka1965 napisał:

@Heidi od dzisiaj nick twój zmieniamy

59e3a3d27c5c5_staczyk.jpg.b7b146da0be0eb04e013b96178b6b4d5.jpg

jako, że przed wyborami plakaty wyborcze uaktualniamy :love: Waśćka czytała? Z propozycją się zapoznała? :d

Wszakże  czytam i czytam . Daruj Pani bo nim się obejżałam kompanija już zebrana. Gości czas w nasze progi prosić, urny szykować i kosz na datki zainstalować. Ze strojów mole przegonić , buty podzelować i wełniane majtochy pod kieckę uwiązać coby to szyków wyboru wyborcom nie pokrzyżować. Tabakę zażyć i smrody dworu na zewnątrz przegonić. Czyń Pani swą powinność  i zadbaj o oprawę ceremonii bo nowe królowanie nadchodzi

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Heidi napisał:

Wszakże  czytam i czytam . Daruj Pani bo nim się obejżałam kompanija już zebrana. Gości czas w nasze progi prosić, urny szykować i kosz na datki zainstalować. Ze strojów mole przegonić , buty podzelować i wełniane majtochy pod kieckę uwiązać coby to szyków wyboru wyborcom nie pokrzyżować. Tabakę zażyć i smrody dworu na zewnątrz przegonić. Czyń Pani swą powinność  i zadbaj o oprawę ceremonii bo nowe królowanie nadchodzi

Asanka @Heidina moją skromną osobę te ciężkie wyborcze obowiązki scedować chciała, choć sam tę hecę przed półdniem zapoczątkowała? A za nic, a kysz! :d Jam tylko we słowa Waśćki życzenie ubrała i za Aśćkę plakaty wyborcze uszykowała ;) Jedyne co mogę zgodnie i z przyjemnością uczynić, to wypachnić się pięknie i honory czarownicy nadwornej czynić :love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do 100 piorunów, Staczyńka rolą nie jest plakaty po królestwie rozwieźć. Tęgiej głowy tu potrzeba, coby prym wiodła wśród dworzan królewstwa przyszłego. Król @.... Wielki wsparcie musi mieć przecie. Cieżaru królowania  sam nie uniesie. Po Globusa zatem do pomcy posłać trzeba co ma sił niemiara 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59e3aeb36609f_rycerzikrlewna.jpg.d84682b0bdfe854f6acecfec2a7bcdd6.jpg Tych dwojga nikomu przedstawiać nie muszę?

blondi.thumb.jpg.6eb1b8ce2c14226bef0bf69c4f454096.jpg 

@Blondi w całej krasie, modna i szykowna

59e3b0724ebcc_hal1.jpg.98f4e26b052148b336abe626c6ca1572.jpg

@Hal jako żywo z gracją zarządza

4121-wojowniczka.thumb.jpg.2f63159c3670fd43ae40b6d13fe70abd.jpg

@Betty da radę granic obronić

6016-wojowniczka.thumb.jpg.042fe992eb5d3581c7f6a8559362c07f.jpg

@violka uciśnionym nie da krzywdy zrobić

Louise_de_Broglie_by_Jean_Auguste_Dominique_Ingres.thumb.jpg.f8294f2508c37b7ad594bd2d7127ad45.jpg

@Maria Jolanta nad radami myśli

59e3b34c01578_szklanakula.jpg.edaae223f0115a988cb9dbd3dd544531.jpg

a tu ja , @Mirelka1965 dam wszystko to, co Wam się najlepszego przyśni.

I tym sposobem prezentacja zakończona, czekamy tylko na powiększenie wyborców grona :d

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze informacyja taka dla tych, co kawusiowy wątek dopiero co czytają, o @Heidi nie zapomniałam, lecz wcześniej naszego Rzecznika zaprezentowałam  :serce: Dla tych zaś co teraz dopiero na wybory dotarli, polecam wcześniejszą stronę odwiedzić z zapałem i zapoznać się z naszym wyborczym potencjałem :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reżysera też czas zaprosić coby całą ceremonię dla potomnych uwiecznił. Bareja odpowiednii  , bo w Stańczyka komnaty i  ciemne kąty światło by puścił, za zasłoną parę zdrajców kochanków odkrył co to urnę lekceważyć śmią.  Na pytanie: czy Waćpan pali , tak: ja cały czas  palę (się).  Kocham ekstremalne sytuacje i ten tekst. :)                                                            

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mirelka1965 chirurg szczękowy jednak mnie nie ominie :rozpacz: Troszkę sobie pomogłam i chustą babciną przewiązałam ,że choć troszkę na miejscu się trzymała . :hahaha: a w planach mam jeszcze , rozmowę telefoniczną z Interpolem , bo nasza królewna zaginęła :rozpacz: Teraz nie wiem czy dam radę z siebie jakieś słowo wykrzesać :$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...