Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

59 minut temu, Heidi napisał:

@Łuksz trochę się spóźniłeś/sz , bo najlepsze kawałki cenzura wycięła >:(, a podobno demokracja jest i wszystko nam (nie)wolno :( . Ja teraz jak w angielskich ogrodach królewskich: na stołek będę wchodzić jak coś skreślić tu bedę chciała :cool: to i do ciupy nie wsadzą  -.-. A tak w ogóle nie uważacie, że gdyby te parę osób tu się nie uaktywniało, to portal byłby sztywny jak figurka pani z wujkiem Alzheimerem ?

No!!! Racja, bo my robimy za pajacyki, pacynki, kukiełki hi, hi, hi.... I zabawa trwa :d A jutro sobota, to pobalujemy, oj pobalujemy :d:d:d Muzyczkę trza narychtować jak Ślązoki godają :d I pójdziemy w tan!!! Oj, la, la, la....:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, violka napisał:

Ale sobie ciśnienie podniosłam >:(>:(>:( Żal tępej babie , że swoich bohaterów nie mają >:(>:(  https://wiadomosci.wp.pl/krytyka-animacji-ipn-w-niemieckim-radio-polacy-uczestniczyli-w-eksterminacji-zydow-6176319015192193a

@violka podyskutujemy jutro na ten temat. Dzisiaj późno, zdania mogą być podzielone, a taką piękną muzę na dobranoc zapodałaś, więc niech tak pięknie się ten wieczór zakończy :love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Na pewno będzie dobra ta noc :serce: Pięknie zaśpiewali, tylko nasza Królewna przed snem nie wysłucha i się nie rozmarzy :love: A może jeszcze tu zajrzy? No cóż, może.... Dobranoc Opiekunkowo :serce:

Uf zdążyłam przed snem wysłuchać a teraz to już mogę spokojnie? iść spać.Dobranoc kochani :love:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Heidi napisał:

@Łuksz trochę się spóźniłeś/sz , bo najlepsze kawałki cenzura wycięła >:(, a podobno demokracja jest i wszystko nam (nie)wolno :( . Ja teraz jak w angielskich ogrodach królewskich: na stołek będę wchodzić jak coś skreślić tu bedę chciała :cool: to i do ciupy nie wsadzą  -.-. A tak w ogóle nie uważacie, że gdyby te parę osób tu się nie uaktywniało, to portal byłby sztywny jak figurka pani z wujkiem Alzheimerem ?

Jesteś lepsza niż Jaś Fasola i Benny Hil razem wzięci :hahaha::love:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, jolantapl. napisał:

Dzień dobry :kawa: na Was czeka jak powstajecie z łóżeczek .Miłej i spokojnej soboty Wszystkim życzę:):love:

Dzieeeeeeeń doooooobry Opiekunkowo!!! :serce: Dzisiaj troszkę później się tu zameldowałam ale na :kawa:kę od @jolantapl. się załapałam :d Siorbię już, siorbię i fajeczkę dazu kurzę :d Telewizorek w tle za towarzysza robi, ja lenia mam, muzyczki mi się na powitanie przygotować nie chciało :$ Ale co tam!!! Miłego dzionka Kochani :serce::serce::serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Heidi napisał:

No i co @Heidi? Ja też chcę jechać! :d I też niekoniecznie w celach turystycznych :love: Ten artykuł wpadł mi w ręce już jakiś czas temu. I pięknie, ale tam wszystko jest oficjalnie, żadnych umów zleceń, żadnych delegowań, więc strajk i zrzeszenia ma rację bytu. W de to na razie nierealne. I szkoda :( Nawet pani Timm nic z tym nie zrobi. Próbowałaś na Szwajcarię aplikować? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z innej beczki :d

 CO TU DO CHOLERY TAK PUSTO JEST?

Śpią jeszcze wszyscy? Zakupy robią? Obrazili się? Piwnice sprzątają? Pranie robią? Obiad szykują?

TO NIE POWÓD ŻEBY TU NIE ZAJRZEĆ I SIĘ NIE PRZYWITAĆ!!!

Ja się poświęcałam, miast grzyby czyścić, byłam tu i brudnymi łapkami konwersowałam, a potem do nocy siedziałam. Możecie i Wy!!!!

WSTYD!!! :(:rozpacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie !Mirellko ,zebym byla blizej to bym Ci pomogła przy obieraniu grzybkow,mam juz wprawę.Ostatnio wyjezdzając na stellę ,siedzialam do 23-ej przy wekowaniu grzybkow ,a o 2-ej mialam busa.Wariatka ze mnie  no cóż, i takie egzemplarze chodza po tym padale,hihi

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Katii napisał:

Witajcie !Mirellko ,zebym byla blizej to bym Ci pomogła przy obieraniu grzybkow,mam juz wprawę.Ostatnio wyjezdzając na stellę ,siedzialam do 23-ej przy wekowaniu grzybkow ,a o 2-ej mialam busa.Wariatka ze mnie  no cóż, i takie egzemplarze chodza po tym padale,hihi

Ooooo @Katii wychodzi na to, że nie tylko ja jestem taka grzybofiśnięta :d Miło to słyszeć, że w tym szaleństwie nie jestem osamotniona ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Katii napisał:

Myślę,że jest nas  wiecej  tych fisnietych.W dzisiejszej dobie nie da sie byc normalnym,trzeba sie dostosowac do realiów,hihi

A ja tak lubię łazić po lesie, zbierać, czyścić, jeść i rozdawać :d. Znaczy się taka "nienormalna" jestem bo nie garnę wszystkiego do siebie :cool:. Znaczy się, że dzielić się lubię :rozpacz:  Znaczy się do psychiatry się kwalifikuję ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minut temu, Katii napisał:

Myślę,że jest nas  wiecej  tych fisnietych.W dzisiejszej dobie nie da sie byc normalnym,trzeba sie dostosowac do realiów,hihi

Kiedyś znajoma powiedziała mi,że każdy ma jakiegoś fisia a jak ktoś się do tego nie przyznaje to ma podwójnego :płacz::hahaha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jolantapl. napisał:

Kiedyś znajoma powiedziała mi,że każdy ma jakiegoś fisia a jak ktoś się do tego nie przyznaje to ma podwójnego :płacz::hahaha:

No to przyznaj się jakiego masz hi, hi, hi....? ;) No, oczywiście oprócz Królewicza z bajki  bo ten się nie liczy :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Mirelka1965 napisał:

No to przyznaj się jakiego masz hi, hi, hi....? ;) No, oczywiście oprócz Królewicza z bajki  bo ten się nie liczy :d

Mam ich bez liku ciężko tu wszystko wymienić;) A czemu Królewicz z bajki się nie liczy?>:( przecież mam na jego punkcie fisia :płacz::hahaha::love:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jolantapl. napisał:

Mam ich bez liku ciężko tu wszystko wymienić;) A czemu Królewicz z bajki się nie liczy?>:( przecież mam na jego punkcie fisia :płacz::hahaha::love:

A bo to jest taki normalny i oczywisty fiś, że się nie liczy :d Dawaj tu takie utajone i poufne fisie ;) Takie fisie ze smaczkiem, cobyśmy mogły napaść się :love:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Mirelka1965 napisał:

A bo to jest taki normalny i oczywisty fiś, że się nie liczy :d Dawaj tu takie utajone i poufne fisie ;) Takie fisie ze smaczkiem, cobyśmy mogły napaść się :love:  

Gotowanie,moje dzieci to takie bardziej przyziemne fisie ale mam też takie ściśle tajne  o których nikt nie wie :święty::płacz::hahaha: A byłabym zapomniała sprzątanie tak sprzątanie dostałam na tym punkcie mega fisia po ostatnich traumatycznych przeżyciach :płacz::hahaha:

Edytowane przez INEZ
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jolantapl. napisał:

Gotowanie,moje dzieci to takie bardziej przyziemne fisie ale mam też takie ściśle tajne  o których nikt nie wie :święty::płacz::hahaha:

Takie "gotujące" albo "piekące" fisie to wielu ma :d Dawaj te pikantne :d Ja się już kiedyś przyznałam do mojego fisia Roberta Redforda hi, hi, hi....:d I nie bolało. I żyję. :cool: Dajesz, dajesz, dajesz.....Możesz się przyznać. Tylko ja tu jestem. Nikt nie dosłyszy....:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Katii napisał:

Jolu ,nie dajmy sie zwariowć,żyjmy po swojemu,nikt nam nie bedzie mowił jak i co mamy robic ,za stare juz jestesmy na te numery,:cool:

@Katii a co ty tu taką wrogą propagandę uskuteczniasz? Hę? :d:love:;) I jakie stare? Starość to jest stan umysłu!!! :d Tak jest, umysłu, a nie ducha i ciała :love: Ja tam stara nie jestem i nigdy nie będę :d Postanowiłam, hawk! :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Takie "gotujące" albo "piekące" fisie to wielu ma :d Dawaj te pikantne :d Ja się już kiedyś przyznałam do mojego fisia Roberta Redforda hi, hi, hi....:d I nie bolało. I żyję. :cool: Dajesz, dajesz, dajesz.....Możesz się przyznać. Tylko ja tu jestem. Nikt nie dosłyszy....:d

Przestań mnie podpuszczać >:( i tak się nie przyznam a przez Ciebie to co zaczynam dzisiaj coś robić to zastanawiam się czy nie mam na tym punkcie no wiesz czego:płacz::hahaha: A teraz trochę o sobie napiszę Uwaga jak ktoś w ciągu najbliższych 2 tygodni spotka w de kobietę w średnim wieku,średniego wzrostu,średniej wagi ,średniej urody obojętnie gdzie ją spotka w busie,autokarze ,sklepie albo pałętającą się po polach i lasach w niewiadomym celu to może śmiało podejść i zagadać bo to na pewno będę ja :święty::hahaha::love:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...