Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, jolantapl. napisał:

@Mirelka1965 czy Ty nie rozumiesz,że zajete czym innym jesteśmy? przecież napisałyśmy co robimy:święty::hahaha:

To ja jednak tępa jestem jak siekierka do cukru :p bo ja nadal nie rozumiem ;) Czasami słowo pisane nie oddaje sensu stricte :święty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

To ja jednak tępa jestem jak siekierka do cukru :p bo ja nadal nie rozumiem ;) Czasami słowo pisane nie oddaje sensu stricte :święty:

:rozpacz::hahaha:To Ty te grzyby lepiej sobie obieraj ale do laptopa tez mozesz spogladać i czasami coś napisać wcale nam nie przeszkadzasz w naszych zajęciach:p

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Fakt. I miła. I dobra. I mądra. I serdeczna. Generalnie to jesteś zaprzeczeniem opiekunki szukającej wsparcia na tym forum :d

A po co jej wsparcie jak ona ma wszystko co jej do życia potrzeba i co w życiu jest bardzo przydatne:love::serce: oczywiście o @Violka pisałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jolantapl. napisał:

A po co jej wsparcie jak ona ma wszystko co jej do życia potrzeba i co w życiu jest bardzo przydatne:love::serce: oczywiście o @Violka pisałam.

Dziewczynki zmieńcie temat , Dobrze ,,ze mam okna pozamykane  . Jak się bardziej napuszę to sufit rozwalę  i pofruuuunę :hahaha::serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, jolantapl. napisał:

@Violka a Ty nie obiegaj od najistotniejszej kwestii bo obiecałaś,że dzisiaj swoje plany zawodowe na przyszłość nam przedstawisz i co? jedziesz ? kiedy?

A co ty @violka molestujesz? Sama się pochwal, herb załóż :p  A nie z grubej rury :p Będzie chciała to uchyli rąbka tajemnicy :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

A co ty @violka molestujesz? Sama się pochwal, herb załóż :p  A nie z grubej rury :p Będzie chciała to uchyli rąbka tajemnicy :d

Ja bezpośrednia jestem:święty: A Twoje grzyby to chyba jeszcze w lesie :hahaha: tylko nie zapomnij po sobie posprzatać :płacz::hahaha:A  ja też nie długo muszę rozpocząć pracę nad sobą i się porządnie zastanowić co ja wyprawiam hm na zleceniu bałagan zostawiam ,na forum też śmiecę no perfekcyjna pani domu to ja chyba nie jestem muszę chyba zasięgnąć opinii mojej rodziny co oni właściwie o mnie myślą i jakie mają uwagi do moich poczynań :hahaha: może chociaż rodzina mnie pochwalii:święty:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...