Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

51 minut temu, cleaner napisał:

Czy ktoś z Was brał kredyt na tej stronie http://www.bezbiku.info/ pytam bo w przyszłym tygodniu wyjeżdżam na opiekę do niemiec.

 

ja robię kredyty. /jak co to pytaj na priw.. To jak nic  chwilówki. Zastanów się czy na pewno potrzebujesz !!!!

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, cleaner napisał:

Czy ktoś z Was brał kredyt na tej stronie http://www.bezbiku.info/ pytam bo w przyszłym tygodniu wyjeżdżam na opiekę do niemiec.

 

Po co Ci ten kredyt na wyjazd ? Podróż opłaci Ci firma a czasami jest tak,że rodzina po przyjeżdzie daje Ci pieniądze za podróż w 2 strony z 1 firmy było to aż 200 euro więc spokojnie na wydatki starczy do 1 szej wypłaty.Mieszkanie i wyżywienie masz za darmo:):serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jolanta.pl ma św.rację.  Mój pierwszy wyjazd był bez 1 centa. Wróciłam z 1500 €. Czyli można, i bez  kredytów !!!  Zadaj sobie pytanie: czy chcesz być następnym sponsorem banków ? Czy chcesz pracować i wydać kasę na swoje potrzeby ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

7 godzin temu, Heidi napisał:

Ty tu cnotki nie udawaj:święty:, trening czyni mistrza. Ręce masz zdrowe . Bierz się do roboty, najlepiej z samego rana :). Ty wiesz ile do wieczora takich figurek możesz zrobić ?

A ja tylko na parę godzin zniknęłam!!! Was nie można bez opieki zostawić!!! :rozpacz::rozpacz::rozpacz: Nikt :kawa: nie zrobił! :rozpacz: Jakieś chwilówki rozważają! :rozpacz: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu mam dobrą informację dla osób, które robią same zakupy za ichne pieniądze, można coś jeszcze dodatkowo wykrzesać dla siebie. Na waciki wystarczy :) Ja zarabiam na zakupach od 6 lat .  Onasis  był biedny dopóty dopóki nie wykorzystał zasłyszanej informacji. 

Komu info komu ?, bo idę do domu !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Heidi napisał:

Tu mam dobrą informację dla osób, które robią same zakupy za ichne pieniądze, można coś jeszcze dodatkowo wykrzesać dla siebie. Na waciki wystarczy :) Ja zarabiam na zakupach od 6 lat .  Onasis  był biedny dopóty dopóki nie wykorzystał zasłyszanej informacji. 

Komu info komu ?, bo idę do domu !!!

Dajesz @Heidi :d Może coś nowego? Ja pucybutem już byłam (jak swoje pastowałam), teraz opiekunka, a zaraz milionerka? :d Taki amerykański sen na niemieckiej ziemi? :święty: Dajesż, dajesz, dajesz....:d

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Ha, ha, ha . Jasne o....,  bateria pa....da.  Jakieś przypuszczenia ? Czy to tudne  ? Nie...eee.....e.eee )

@Heidi podpuszczasz, podpuszczasz, a może nam łopatologicznie trza? Ja niby kumata, a może jakieś koło ratunkowe? Albo telefon do przyjaciela? Błaha, ha, ha......:d A czy....ta....ba...te....ria...już....pad....ła....? Błaha, ha, ha....:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

A teraz z innej beczki będzie znowu >:( Po primo: GDZIE JEST HERB @jolantapl.? Miał być wczoraj?!!! Po secundo: nadal nie widzę :kawa:si!!! Po tertio: mam kosz pełen grzybów i potrzebuję rąk do pracy!!! :d Kto łapki życzy sobie ubrudzić? :cool:

Robotę trzeba podzielić ! Tylko pomiędzy kogo ? Jak tylko poszłaś na grzyby, zaczęły urabiać masę solną . Po co  ? A kto je tam wie. Pewnie szczepionki nie zastosowały . Wszystkie opiekunki jakieś figurki robią, jedna szuka farbek, bo jej kolorystyka nie pasuje. Estetka się znalazła ! Z tymi grzybami to Ty licz na siebie :) :d . A królewna Jolanda  pewnie lewituje już w przestworzach marzeń :święty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Z tymi grzybami to Ty licz na siebie :) :d . A królewna Jolanda  pewnie lewituje już w przestworzach marzeń :święty:

Ach tak?!!! To nie poczęstuję, nie poczęstuję potrawą moją ulubioną!!! >:( Flaczki z gąsek i siedzunia sosnowego miałam robić, chochlą do kokilek nakładać!!! A tak? Nie, to nie!!! Łaski bez >:( Nabzdyczyłam się :cool: Idę pracować, herbatkę miast :kawa: zrobię sobie taką pyszną s sokiem z kwiatów czarnego bzu :p I sama wypiję, o!!! :p Takie wredne, leniwe koleżanki mam! O! :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Mirelka1965 napisał:

A teraz z innej beczki będzie znowu >:( Po primo: GDZIE JEST HERB @jolantapl.? Miał być wczoraj?!!! Po secundo: nadal nie widzę :kawa:si!!! Po tertio: mam kosz pełen grzybów i potrzebuję rąk do pracy!!! :d Kto łapki życzy sobie ubrudzić? :cool:

Nie miałam czasu ogarnąć tego herbu a po za tym cały czas się zastanawiam jaki obrazek tam wkleić bo mam kilka propozycji do wyboru:p Co do pomocy przy grzybach to na mnie nie licz bo ja dzisiaj zajęłam się rzeżbieniem wyrobów regionalnych za radą @Heidi więc moje rączki są zajęte i bardzo zapracowane:święty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jolantapl. napisał:

Nie miałam czasu ogarnąć tego herbu a po za tym cały czas się zastanawiam jaki obrazek tam wkleić bo mam kilka propozycji do wyboru:p Co do pomocy przy grzybach to na mnie nie licz bo ja dzisiaj zajęłam się rzeżbieniem wyrobów regionalnych za radą @Heidi więc moje rączki są zajęte i bardzo zapracowane:święty:

Jakbyś tego królewicza żabiego pocałowała, to nie musiałabyś rączek zajmować :p A w temacie obrazka to uwierzę jak zobaczę, bo obiecanki, cacanki, a głupiemu radość ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minut temu, Heidi napisał:

@jolanta.pl ma św.rację.  Mój pierwszy wyjazd był bez 1 centa. Wróciłam z 1500 €. Czyli można, i bez  kredytów !!!  Zadaj sobie pytanie: czy chcesz być następnym sponsorem banków ? Czy chcesz pracować i wydać kasę na swoje potrzeby ?

A czy ja kiedyś nie miałam racji?:hahaha: nawet jak nie mam to focha strzelę ,nóżką tupnę jak na królewne przystało i wszyscy mi rację przyznają tak dla świętego spokoju:święty::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazałaś filmy oglądać, a że ja jestem przekorna , to po książkę sięgnęłam. I wpadła mi w ręce jedna co to z tytułu nie wiedziałam o co chodzi :) Kamasutra się nazywa  O.o. I brakowało mi jednego obrazka  co to łkcie można wykorzystać,więc próby robię  :$. Dobrze idzie, trochę boli ale ogólnie  ... polecam:d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Heidi napisał:

Kazałaś filmy oglądać, a że ja jestem przekorna , to po książkę sięgnęłam. I wpadła mi w ręce jedna co to z tytułu nie wiedziałam o co chodzi :) Kamasutra się nazywa  O.o. I brakowało mi jednego obrazka  co to łkcie można wykorzystać,więc próby robię  :$. Dobrze idzie, trochę boli ale ogólnie  ... polecam:d

Miałam koleżankę co podobno przy takich próbach też łokcie sobie zdzierała :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Heidi napisał:

Kazałaś filmy oglądać, a że ja jestem przekorna , to po książkę sięgnęłam. I wpadła mi w ręce jedna co to z tytułu nie wiedziałam o co chodzi :) Kamasutra się nazywa  O.o. I brakowało mi jednego obrazka  co to łkcie można wykorzystać,więc próby robię  :$. Dobrze idzie, trochę boli ale ogólnie  ... polecam:d

 

Teraz, jolantapl. napisał:

Miałam koleżankę co podobno przy takich próbach też łokcie sobie zdzierała :hahaha:

Moje miłe Panie, ja jednak przy grzybach pozostanę :p 

Poczyszczę, pomyję, do zupki poszatkuję, potem odgotuję. 

Zamrożę, coby na Wigilię czekały,

bo moje koleżanki nie dostaną, jako że pomóc przy pracy nie chciały :(.

A  potem, po ciężkiej pracy odpalę laptopka,

żeby znowu pogadać z Wami o głupotkach :d

I kolejny dzionek krótkiego urlopu zakończę plotkami,

a wstanę skoro świt by wypić :kawa: z fajnymi koleżankami :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...