Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Katii napisał:

Pomodl sie tez za nas ,moze Twoja prosba  bedzie bardziej wysluchana:hahaha:

To nie modlitwa, to pokora :d A skoro widzicie mnie na kolanach....to albo podłogę myję, albo szukam zgubionego szkła kontaktowego, albo...kolana się pode mną ugięły na widok Księcia przecudnej urody błaha, ha, ha.....:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mirelka1965 wstydzę się trochę tak na forum tyle ludziów będzie patrzeć i nie wiem za bardzo,od której strony ją podejść,żeby mi nie zwiała:rozpacz::hahaha: Mogłaś na priva mi ją dać wtedy jakoś zreczniej by mi było to zrobić no i w razie czego obciachu by sobie nie narobiła:rozpacz::hahaha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z innej beczki :d Dzisiaj nie będę tkwić przy lapusiu :( Wybieram się do lasu...Tak, tak...Nie napisałam "na grzyby"...Idę do lasu. Padało przez ostatnie dni, więc nie wiem, czy grzyby będą :( Trzymać kciuki!!! Na Kaszubach cienizna :( Będę oczy wypatrywać, a Wy kibicować mi!!! :d

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jolantapl. napisał:

@Mirelka1965 wstydzę się trochę tak na forum tyle ludziów będzie patrzeć i nie wiem za bardzo,od której strony ją podejść,żeby mi nie zwiała:rozpacz::hahaha: Mogłaś na priva mi ją dać wtedy jakoś zreczniej by mi było to zrobić no i w razie czego obciachu by sobie nie narobiła:rozpacz::hahaha:

A ty myślisz, że na priv można? Toż inwigilacja Forumowa nie udostępniła w wiadomościach prywatnych takiej opcji O.o Czemu? Nie znaju :( Temu tutaj czynu tego wiekopomnego masz dokonać :d A jak wstydliwa jesteś, to my oczka nasze odwrócimy, podglądać nie będziemy :d A ON czeka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jolantapl. napisał:

Podobno wszędzie już grzybki się kończą ale może jeszcze na jakiegoś się natkniesz w lesie powodzenia w zbieraniu:love:

Oby grzybki były ( młode, apetyczne, jędrne, soczyste ;)), a nie grzyby (kapciate, suche, zgarbione ;)). No to idę, pa :całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jolantapl. napisał:

@Mirelka1965 zauważyłam brak charakterystycznego powitania ,wybaczam Ci i cieszę się,że to karygodne zaniedbanie jest wynikiem tylko pośpiechu a nie czegoś gorszego:rozpacz::hahaha:

Oj, oj, oj.....mam nadzieję, że od tych pdp nie zaraziłam się demencją albo alzheimerkiem :rozpacz: Jest na to jakaś szczepionka? :święty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Odnośnie ciężkich chorób i terapii, to oficjane zdjęcie. Dla osób , które nie znają (jeszcze) niemieckiego tłumaczenie jest  takie: 

"zadaniem było stworzenie czegoś, o czym mogą pamiętać" Jak widać na załączonym obrazku (bez szkiel kontaktowych) z chorobami wieku starczego nie jest tak źle jak o nich mówią :). I co teraz? Księcia nie widać , a całować można  :hahaha::hahaha::hahaha:. @jolanta.pl, czy to jest ta bajka ? :hahaha::hahaha:

IMG-20171011-WA0005.jpg.12c103f67238e0194309dee8845d0682.jpg 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, jolantapl. napisał:

:o:hahaha: sama nie wiem ale chyba się zaczerwieniłam:święty:

Ty tu cnotki nie udawaj:święty:, trening czyni mistrza. Ręce masz zdrowe . Bierz się do roboty, najlepiej z samego rana :). Ty wiesz ile do wieczora takich figurek możesz zrobić ?

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, jolantapl. napisał:

@adamos60 nawet bardzo miłe:)

a byłem tam około 5 lat temu-i to właśnie te Państawo co byłem pół roku aż do śmierci tej pani ojca.Ciężki przypadek ---rak krtani....muszę dalej pisać?-chyba nie!Wnet cała rodzina  lekarska.Pojedzie tam znajoma ,którą zmieniałem dwa lata temu.Mam zbyt dobrą stele ,by ją stracić ,bo nie wiadomo jak długo.......Pozdrawiam-Adam.

Edytowane przez adamos60
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Heidi napisał:

 

Odnośnie ciężkich chorób i terapii, to oficjane zdjęcie. Dla osób , które nie znają (jeszcze) niemieckiego tłumaczenie jest  takie: 

"zadaniem było stworzenie czegoś, o czym mogą pamiętać" Jak widać na załączonym obrazku (bez szkiel kontaktowych) z chorobami wieku starczego nie jest tak źle jak o nich mówią :). I co teraz? Księcia nie widać , a całować można  :hahaha::hahaha::hahaha:. @jolanta.pl, czy to jest ta bajka ? :hahaha::hahaha:

IMG-20171011-WA0005.jpg.12c103f67238e0194309dee8845d0682.jpg 

babcia chociaż pofantazjuje hi hi-jak to było za młodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :serce: Chciałam napisać smacznego obiadku i przed oczami mymi ukazał się jakiś dziwny stwór O.o I tak sobie patrze , patrze i nadal oczom nie wierzę :cool: @Heidi zbereznico jedna :hahaha: Takie rzeczy , to proszę tylko wieczorem :cool: Miłego dzionka Wszystkim , bez dekoncentrujących widoczków  :hahaha::serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze już dobrze...., uspokajam się na chwilę. Zabieram się do pieczenia ciastek do kawy, bo jak całe Opiekunkowo się zejdzie to może ich zabraknąć. Dobrze, że koleś przywiózł pizzę i nie chce z domu wyjść. Mam przynajmniej pomocnika z Mc Donalda:d xd:d i robota w rękach sie pali (czy na pewno w rękach?) :dO.o

zabawa-ruchomy-obrazek-0237.gif.fe8c2c75b1f5c38dfe6eaa21754c6b11.gif

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Heidi napisał:

i robota w rękach sie pali (czy na pewno w rękach?) :d

Ja wiem @Heidi że pali to w starym piecu diabeł :d A ten twój pomocnik to nie wygląda na niego, raczej na spragnionego :d No i bez do "rękoczynów", tylko w koszykówkę? ;) Takiej metody nie znałam! Babcia ze zdjęcia woli organoleptycznie....to może młodego na szkolenie wyślij, hi, hi, hi....:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, cleaner napisał:

Czy ktoś z Was brał kredyt na tej stronie http://www.bezbiku.info/ pytam bo w przyszłym tygodniu wyjeżdżam na opiekę do niemiec.

 

 Ludzie :$ Proszę Was , trzymajcie się z daleka od takich kredytów . Jeżeli już musicie , udajcie się po podpisaniu umowy , do darmowego radcy prawnego z prośbą o sprawdzenie , czy wszystko jest ok . Każdą umowę można unieważnić bez konsekwencji finansowych .:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, violka napisał:

 Ludzie :$ Proszę Was , trzymajcie się z daleka od takich kredytów . Jeżeli już musicie , udajcie się po podpisaniu umowy , do darmowego radcy prawnego z prośbą o sprawdzenie , czy wszystko jest ok . Każdą umowę można unieważnić bez konsekwencji finansowych .:serce:

Wypowiedzieć w ciągu 14 dni i nie mają prawa naliczyć żadnych kosztów nawet jak kupujemy coś na kredyt:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...