Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O.o

16 minut temu, jolantapl. napisał:

@Heidi a okno możesz chociaż otwierać? czy też nie?:rozpacz::hahaha: ja przy ponad 30 stopniach musiałam przy zamkniętym oknie siedzieć bo nóż widelec deszcz zaczął by padać i by im chałupę zalało :rozpacz::hahaha:

Tylko 30? Ja przy takiej temperaturze to zamykałam, coby utrzymać choć 29, bo chłodek lubię ;) U poprzedniego terrorysty to w wohnzimmerze przy otwartych oknach potrafiło być 40 i więcej, bo pan od południowej strony i szklanym dachu bez przesłony okna na oścież otwierał dla luftu świeżego O.o I dlatego NIE POJADĘ na wakacje ani do południowej Europy ani do Afryki :d A zimą też było 30 na heizungach na full, oczy mi wysychały, a ja spocona, niczym goły na pustyni, w tej saunie towarzyszyć mu musiałam :rozpacz: I tak trzy lata :rozpacz::rozpacz::rozpacz: Ostatni pdp też "nie żałowali" na ogrzewaniu :rozpacz: Dziadka goliłam, a pot po czole, brodzie, plecach i du...ie leciał :rozpacz: I przy posiłkach tak samo, herbatę z lodem dla ochłody... A okna otwarte!!! I nie pomogło!!! Oni tak może dobrobyt pokazują ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O... j  ja mam uroczy klimat, cały czas bawię się w chowanego :hahaha:. Jak tylko Pan X usiądzie na fotelu i odwróci głowę, to ja cyk i kaloryfer na czwóreczkę, jak tylko mój Pinokiowy nos wyczuje, że Pan X podniesię się niebawem z fotela, to ja myk i kaloryfer już na zero ustawiony.  Informację dostałam taką: jak olej był po 0,10 euro to można było grzać, a teraz jak jest po  0,60 to już nie wolno :) . A ja nie mam zamiaru czekać aż ceny stopnieją  :) O nie......, nie chcę aby mi sierść urosła na Pinokiowym nosie. Głupio by to wyglądało, jak pokazałabym się w Paryżu na plantacji ryżu ?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Heidi napisał:

samym staniku śmigać po pokojach

Może o to chodzi? :d

 

17 minut temu, Heidi napisał:

grzyba do PL zawieźć

Czemu nie? Suszone prawdziwki, albo podgrzybki w occie, albo rydze solone :d

 

18 minut temu, Heidi napisał:

Kocham nasz kochany kraj i mój  pusty domek

Ja też kocham, ale domek zaludniony :d

 

19 minut temu, Heidi napisał:

moję ręce jak :lody: są

Wytłumacz, że za to serce gorące masz :d

 

19 minut temu, Heidi napisał:

Co tu zrobić, co tu zrobić.... ? 

Do premier się zwróć, to może karierę medialną jeszcze zaliczysz :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

I co? zapytać: Pani Prem.ier jak życ, jak żyć ?  :) .   @jolanta no widzisz sama, że babie nie dogodzisz :)

 

Siała baba mak, nie wiedziała jak, a pan(i)premier wiedział, babie nie powiedział, a to było tak.....:d Pisz, dzwoń, molestuj! Ja chce mieć sławną koleżankę!!! :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jolantapl. napisał:

A idżcie Wy obydwie ja bym Was nie zatrudniła bo Wam w żaden sposób nie idzie dogodzić :rozpacz::hahaha:

Trzeba do agencji nowy postulat dodać:we fragenbogen pdp dodać rubryczkę o średniej temperaturze w lokalu. A my będziemy tym się kierować :cool: I dopiero potem za ile :love::d;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nie będę spożywać alkoholu, aby podwyższyć temperaturę, bo pamiętam jak  :

Przyszła baba do lekarza i mówi:
- Panie doktorze, połknęłam butelkę spirytusu... czy umrę?!
- Wszyscy umrzemy... - odpowiada doktor.
- O nie! Co ja narobiłam! - krzyczy baba.

Tego nie mogę Wam zrobić Opiekunki kochane . O nie !!!. Tu trzeba wytrych zastosować

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Przecież nie będę spożywać alkoholu, aby podwyższyć temperaturę, bo pamiętam jak  :

Przyszła baba do lekarza i mówi:
- Panie doktorze, połknęłam butelkę spirytusu... czy umrę?!
- Wszyscy umrzemy... - odpowiada doktor.
- O nie! Co ja narobiłam! - krzyczy baba.

Tego nie mogę Wam zrobić Opiekunki kochane . O nie !!!. Tu trzeba wytrych zastosować

Błaha, ha, ha.......Mooooooje zakwasy!!!! Booooolą!!!!!! :d Całe szczęście, że w ustach nic nie miałam prócz sztucznej szczęki, ale już się nauczyłam usta przesłaniać, bo wymiana stłuczonego ekranu kooooosztuje, oj kosztuje!!! :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę: kocham psy!!! Lubię chodzić na wystawy psów rasowych.  I... gdybym poszła na taką wystawę zaraz po przyjeździe z DE, to może jakaś nagroda fartnęłaby mi się ? Może nie koniecznie jako właściciel psa , ale jako sam pies ? Spełniam wszelkie wymagania: na nosie mam już zaczątki  owłosienia, ułożona jestem, posłuszna jestem, z pozostałymi włosami to wiadomo, że fryzjer zrobi porządek, pazurki mam zadbane, uszy można przyciąć, bo czasem zbyt dużo słyszą. Mogę tak te wystawy częściej odwiedzać i nagrody zgarniać, to i do DE nie musiałabym już jeździć. Hmmmm..... Co tu robić Pani Premier, co tu robić ? 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Heidi napisał:

Tak sobie myślę: kocham psy!!! Lubię chodzić na wystawy psów rasowych.  I... gdybym poszła na taką wystawę zaraz po przyjeździe z DE, to może jakaś nagroda fartnęłaby mi się ? Może nie koniecznie jako właściciel psa , ale jako sam pies ? Spełniam wszelkie wymagania: na nosie mam już zaczątki  owłosienia, ułożona jestem, posłuszna jestem, z pozostałymi włosami to wiadomo, że fryzjer zrobi porządek, pazurki mam zadbane, uszy można przyciąć, bo czasem zbyt dużo słyszą. Mogę tak te wystawy częściej odwiedzać i nagrody zgarniać, to i do DE nie musiałabym już jeździć. Hmmmm..... Co tu robić Pani Premier, co tu robić ? 

Popatrz pani :d to ta czołówka powyżej pasuje do Ciebie jak ulał :d Ja za sarenkę mogę robić, bo nóżki mam i zgrabne i owłosione :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Heidi napisał:

O... i pojawił się problem. Bo ja jestem jednak nietypowa istota. Mam przecież 8 nóg . Nie wiem czy ten numer na wystawach przejdzie. Jedną nogę może i ukryłaby, ale pozostałe 3  ? Jak, gdzie ?

@Heidi jest takie narzędzie, siekiera się nazywa :d Niepotrzebne odrąbać i po kłopocie :d A wtedy spełnisz wszystkie normy rasowej...opiekunki :d A może temu zimno ci, że krew rozchodzi się na wiele stron? Odrąb co zbędne, to zamiast zimnych nóżek gorrrrrące rytmy będą cię grzać ;) O takie rytmy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Heidi napisał:

O... i pojawił się problem. Bo ja jestem jednak nietypowa istota. Mam przecież 8 nóg . Nie wiem czy ten numer na wystawach przejdzie. Jedną nogę może i ukryłaby, ale pozostałe 3  ? Jak, gdzie ?

Jeszcze raz zacytuję ten post, ale znalazłam istotę o większej ilości wystających części ciała, która się kwalifikuje na wystawy :d

To może nie odrąbuj? :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazałaś ciasto sobie zorganizować , to ja to zrobiła.   O...ch , jeno żeby  to ja wiedziała że to na oko się kładzie , to  na tym szkle kawałka ciasta by nie kładła. Zobacz jaka ja posłuszna jestem. No, no  !!!  

image.png

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O... kochana, moje witaminy to mi się na boczkach odkładają . Mam nadzieje, że Wam również. Nie jestem przecież samolubna  :)  

A ....tak chciałabym być kobietą , puchem marnym, tą wietrzną istotą.....I , abym była natchnieniem  poetów, aby o mnie wspominano przez wieki całe ....  Marzenia....., marzenia....., dobra rzecz  :d

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...