Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Hi, hi, hi......Ja mam armię szpiegów bo od paru lat za V kolumnę w de robię i donosicieli mam co niemiara :święty:

Zgłaszam sprawę na policje Teraz nie żartuję >:(:hahaha: Kamery z domu już powyrzucałam i nadal czuję się jak na talerzu :rozpacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, jolantapl. napisał:

idę poszukać chusteczek do czyszczenia ekranu ,wizyta u psychiatry mnie jednak nie minie.

 

5 minut temu, violka napisał:

Zgłaszam sprawę na policje Teraz nie żartuję >:(:hahaha: Kamery z domu już powyrzucałam i nadal czuję się jak na talerzu :rozpacz:

 

4 minuty temu, jolantapl. napisał:

A ja jeszcze gorzej bo jak na widelcu :rozpacz:

No to teraz ja musiałam ekran czyścić :d:d:d Ale do psychiatry nie idę, bo podobno śmiech to zdrowie :d Synek mój siedzi obok, myślał, że matka ataku nerwowego dostała :święty: I już rzucił się coby rodzicielkę przed końcem marnym ratować, ale jak mu przeczytałam coście tu nawypisywały to i on z radości prawie konwulsji dostał :d:d:d Musiałam przez chwilę się uspokoić, fajeczkę zakurzyć, herbatki łyknąć i znowu mogę w tej rozmowie uczestniczyć :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mirelka1965 napisał:

 

 

No to teraz ja musiałam ekran czyścić :d:d:d Ale do psychiatry nie idę, bo podobno śmiech to zdrowie :d Synek mój siedzi obok, myślał, że matka ataku nerwowego dostała :święty: I już rzucił się coby rodzicielkę przed końcem marnym ratować, ale jak mu przeczytałam coście tu nawypisywały to i on z radości prawie konwulsji dostał :d:d:d Musiałam przez chwilę się uspokoić, fajeczkę zakurzyć, herbatki łyknąć i znowu mogę w tej rozmowie uczestniczyć :serce:

Idę z moim misiem na spacer , przynajmniej ten nic nie mówi :hahaha: Muszę się troszkę zresetować ,żeby moja bytność tutaj mogła jeszcze potrwać . Moja przepona może tego nie wytrzymać :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Idę z moim misiem na spacer , przynajmniej ten nic nie mówi :hahaha: Muszę się troszkę zresetować ,żeby moja bytność tutaj mogła jeszcze potrwać . Moja przepona może tego nie wytrzymać :hahaha:

Ja ją właśnie regeneruję :d A jutro zakwasy...hi, hi, hi......:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochani,,,mam trochę do nadrobienia w czytaniu a potem w pisaniu,,ale na tą chwilę ,,to opróżniam skrzynki pocztowe bo mam zawalone,,,no wiecie co? 1000 wiadomosci z forum-hahha zajmie mi to trochę,,chyba czas ruszyć do pracy i wziąsc się za laptopka :hahaha: oczyscic jeszcze jedną skrzynkę ale tam miałam 150 wiadomosci,,wez tu człowieku nie otwórz dzień w dzień laptopka to wiadomości go rozsadzą na strżępy:hahaha: ale do rzeczy,,wróciłam z wojaży swoich ,,szalonych wycieczek po Francji i Szwajcarii,,w życiu bym sie nie spodziewała ,że takie trakcje mnie spotkają,,ale wszystko się może zdarzyć i tylko tego chcieć,,,że ja trafię na takiego człowieka dobrego to się nie spodziewałam ,,ale i to możliwe,,,:serce: i gdzie ja takiego znalazłam ? na portalu randkowym :hahaha: o nic nie muszę się martwić,,wiecie jak jest lekko żyć? jaki człowiek spokojny i wypoczęty? wiem wiem ,że dalej jestem nie w tym świecie co powinnam już być,,ale nawet mi się nie śpieszy ,,,ale pojadę do pracy ,,nie wiem tylko jak ja wytrzymam,,nie wiem:płacz: będę strasznie tęsknić,,za tym cudownym swiatem,,w ogóle za wszystkim,,:love: jestem rozmarzona na całego,,:święty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Blondi napisał:

Witajcie kochani,,,mam trochę do nadrobienia w czytaniu a potem w pisaniu,,ale na tą chwilę ,,to opróżniam skrzynki pocztowe bo mam zawalone,,,no wiecie co? 1000 wiadomosci z forum-hahha zajmie mi to trochę,,chyba czas ruszyć do pracy i wziąsc się za laptopka :hahaha: oczyscic jeszcze jedną skrzynkę ale tam miałam 150 wiadomosci,,wez tu człowieku nie otwórz dzień w dzień laptopka to wiadomości go rozsadzą na strżępy:hahaha: ale do rzeczy,,wróciłam z wojaży swoich ,,szalonych wycieczek po Francji i Szwajcarii,,w życiu bym sie nie spodziewała ,że takie trakcje mnie spotkają,,ale wszystko się może zdarzyć i tylko tego chcieć,,,że ja trafię na takiego człowieka dobrego to się nie spodziewałam ,,ale i to możliwe,,,:serce: i gdzie ja takiego znalazłam ? na portalu randkowym :hahaha: o nic nie muszę się martwić,,wiecie jak jest lekko żyć? jaki człowiek spokojny i wypoczęty? wiem wiem ,że dalej jestem nie w tym świecie co powinnam już być,,ale nawet mi się nie śpieszy ,,,ale pojadę do pracy ,,nie wiem tylko jak ja wytrzymam,,nie wiem:płacz: będę strasznie tęsknić,,za tym cudownym swiatem,,w ogóle za wszystkim,,:love: jestem rozmarzona na całego,,:święty:

Ja już chciałam list gończy pisać ;) A tu, proszę odnalazła się :d Witaj z powrotem? :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki ja!!! co jak co ale o forum to nigdy nie zapomnę, bo forum to częśc mojego życia:serce: trochę innego życia bo forum jest ze mną od początku mojej pracy w opiece ,,,i co ta praca w opiece mi naprzewracała w życiu:hahaha: pokazała jak można żyć i być szczęsliwym,,,jestem tego przykładem,,:serce::love: Ja też za Wami wszystkimi tęskniłam i wiem jedno,że teraz już nie bedę taka aby zostawić laptopka w domu,,bedzie przy mnie jak rzep -hahaha albo magnez,,,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

Przecież wiecie ,że jestem na urlopie i mam przy sobie piękne ciało,,itd, itd, tylko na urlopie,,,a taki urlop to spontan u mnie,,u mnie wszystko to szybko i bez zastanowienia i na tym nawet dobrze wychodzę,,aby tak było zawsze ,,,:serce:

Ta na urlopie nawet w Polsce takich długich urlopów nie mają a co dopiero w de;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze dzisiaj ,że we Francji czułam się jak paryżanka-a co! nawet wyglądałam jak paryżanka,,,jak sie odwaliłam to Francja byla moja,,a mój słodziak jak się zachwycał sam ,,jak opowiadał wszystkim ,,hahhaha to było dobre,,,mam ten smak elegancji,,,nie wychwalam się broń boże,,żartowałam:hahaha:  ale wschodnia Francja jest przepiękna ,,te uliczki i te domy i te życie tam,,te kawiarenki i restauracje i te przepiękne kwiaty i dodatki i pozostałości staroci,,czułam się momentami jakbym grala w jakimś filmie,,ten nastrój i jeszcze ta przepiękna pogoda,,wszystko na raz ,,ja zakochana w tym wszystkim,,,ten malowniczy krajobraz ,,a w takich miasteczkach byłam przez 3 dni,Strasburg zaliczylam jeszcze w innym dniu,,w niedzielę padał deszcz ,,więc mówię nic innego tylko jedziemy na duże centrum handlowe,,a tu co? wszystko zamknięte,,:hahaha: ale mój słodziak szybko wymyślil Szwajcarię i w auto i już jedziemy,,,a tam wszystko otwarte:hahaha: cudowny następny dzień ale o nim napiszę osobno,,,:serce: to jest człowiek przy którym nie można sie nudzić,,sam na poczekaniu wymyśla atrakcje,,ale co mi dzisiaj powiedział? ,że palenie papierosów jest jednym negatywem ale ja jestem taka cudowna ,że to palenie u mnie przeboleje i co jeszcze ? kupił full fajek aby mi tylko nie zabrakło-hahahha  :hahaha: nieraz się zastanawiam gdzie on sie uchował,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jolantapl. napisał:

To podrzuć kilka paczek jak mi braknie jak będę w de;) A uchował się z całą pewnością gdzieś w de:serce:

Jasne ,że gołębiem ci wyślę,,a truj się ,,ile wlezie i mnie trochę uchronisz od tej trucizny,,kto nas tego nauczyl ,,palic takie dziadostwo:hahaha::hahaha: a fujj ,,,,:płacz:  idę zapalić i chodz Jolanta ze mną:hahaha::love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

Jasne ,że gołębiem ci wyślę,,a truj się ,,ile wlezie i mnie trochę uchronisz od tej trucizny,,kto nas tego nauczyl ,,palic takie dziadostwo:hahaha::hahaha: a fujj ,,,,:płacz:  idę zapalić i chodz Jolanta ze mną:hahaha::love:

Jak nie jak tak z Tobą wszędzie nawet na koniec świata:hahaha: ostatnio o mało ze steli mnie nie wywalili przez te fajki:rozpacz::hahaha:żartowałam:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...