Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, jolantapl. napisał:

Przypomniało mi się to tango z różą w zebach z jednego filmu tylko tytułu nie pamietam ale to było o takich dwóch facetach,którzy z kobiety się przebrali potem dołaczyli do takiej damskiej orkiestry i w jednym z nich zakochał się taki stary milioner i tańczyli razem to właśnie tango mozna przy tym płakać za śmiechu.

pół żartem pół serio z Jack'iem Lemon'em i Tony Curtisem :d Kolejna perełka :całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jolantapl. napisał:

Jest forumnowa filmoteka ale słabiutko rozwinięty ten wątek .

 

1 minutę temu, jolantapl. napisał:

Albo filmy ,które warto polecić coś w tym stylu.

No to mam zajęcie na jutrzejszy poranek, Dzisiaj nie będę już rescherschen bo idę jeszcze na ploty :święty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyby.jpg.c412e904bbc89640fd416808b72541e6.jpgPrzed plotami pogrzebałam trochę ale nic nie znalazłam na forum. Nowy wątek trza założyć. Kto chętny? Tylko dobrowolnie proszę się zgłaszać, bez wykręcania rąk!!! No już, bo w dyby zakuję :d 

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jolantapl. napisał:

Mniej klepactwa na forum a więcej oglądania @Violka też braki u siebie dostrzegłam koniecznie muszę nadrobić kinowe i filmowe zaległości.

Bez klepactwa dzień stracony :święty: A filmy to można tak przy okazji, w wolnej chwili, tuż przed snem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, violka napisał:

No tak jakoś nie bardzo O.o Zostaje na niemieckiej , tak sobie łącze przyjemne z pożytecznym

 

6 minut temu, jolantapl. napisał:

Ja podobnie .

Aha. Pytam, bo mnie do snu tylko polska mowa kołysze. I zrobiłam sobie taki myk, a mianowicie lapusia podłączam do TV kablem HDMI i mam duży,śliczny ekran. I do Skypa'a przydatny, i do filmów też. A filmy gdzie oglądacie?

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

 

Aha. Pytam, bo mnie do snu tylko polska mowa kołysze. I zrobiłam sobie taki myk, a mianowicie lapusia podłączam do TV kablem HDMI i mam duży,śliczny ekran. I do Skypa'a też przydatny, i do filmów też. A filmy gdzie oglądacie?

Zawsze na laptopie . Mam to szczęście , że albo nie mam telewizora w pokoju , albo jest starszy od mojej babci :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

 

Aha. Pytam, bo mnie do snu tylko polska mowa kołysze. I zrobiłam sobie taki myk, a mianowicie lapusia podłączam do TV kablem HDMI i mam duży,śliczny ekran. I do Skypa'a przydatny, i do filmów też. A filmy gdzie oglądacie?

Ja na laptopie bo albo nie mam internetu w pokoju albo mam internet ale nie mam telewizora .

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, violka napisał:

Zawsze na laptopie . Mam to szczęście , że albo nie mam telewizora w pokoju , albo jest starszy od mojej babci :hahaha:

 

Teraz, jolantapl. napisał:

Ja na laptopie bo albo nie mam internetu w pokoju albo mam internet ale nie mam telewizora

Ja pierdziu.....Skąd wy te agencje wydłubujecie?!!! O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...