Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O.....A ja na tą okoliczność placek ze śliwkami stawiam dla Wszystkich. proszę się częstować i nie narzekać, bo darowanemi (koniowi) plackowi nie zagląda się w (zęby) śliwki

śliwki.jpg

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, adamos60 napisał:

ktoś tu napisał ,że zamilkłem ,nie   ,po prostu  nie chce zbyt angażować się w życiu portalu  , na różnych ludzi się trafia itd. ,,,,Zyczę Wam miłego tyg. i dużo energii w pokonywaniu ciężaru jakim jest niesienie pomocy ludziom starym i schorowanym ,bo to kawałek ciężkiego chleba.

Proszę nie uciekaj :) Nam jest potrzebny , taki chłodny i rzeczowy męski  punkt widzenia :)  miłego dnia Tobie również .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I za to j.w. właśnie Ciebie lubię :) . Placek na pewno wyjdzie świetny. Ja go robię go bez miksera, kijkiem pomieszam i do pieca. Zapach po osiedlu się niesie, wszyskich w nosie kręci, a do jedzenia tylko domownicy. A co ? Pozwalam im wirtualnie kosztować polski wypiek z niemieckiego piecyka :) 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, adamos60 napisał:

ktoś tu napisał ,że zamilkłem ,nie   ,po prostu  nie chce zbyt angażować się w życiu portalu  , na różnych ludzi się trafia itd. ,,,,Zyczę Wam miłego tyg. i dużo energii w pokonywaniu ciężaru jakim jest niesienie pomocy ludziom starym i schorowanym ,bo to kawałek ciężkiego chleba.

Ja też proszę :nie chowaj się za winklem. Właśnie uświadomiłeś mi, że nie wszyscy lekki chleb jedzą każdego dnia na zleceniu, a pewnie i potem także. Prawdopodobnie tu każdy z nas z jakiejś ważnej przyczyny pracy w DE szukał. Każdy wpis  na tym portalu wnosi coś pozytywnego do naszej codzienności. Trzeba tylko umieć dobrze czytać i nie traktować wpisów  personalnie . Miłego dnia i następnych także ja również wszystkim życzę :)

Zostań z nami! Zostań z nami! Zostań z nami!

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na popołudniową kawę Wszystkich zapraszam nie mam do tego takiego apetycznego ciasta ze śliwkami jak @Heidi ale może koleżanka po kawałeczku nam ukroi.@Mirelka 1965 kiedyś obiecałam,że napiszę jak pewna pani z pewnej agencji zrobiła ze mnie szmatę i dzisiaj opiszę sytuację na razie w klubie chciałabym ,żeby jego członkowie ocenili postępowanie tej pani sama nie będę oceniać ale jestem bardzo ciekawa co napiszecie podam tylko suche fakty bez komentarza z mojej strony .Wieczorem napiszę jak będę miała trochę więcej czasu.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jolantapl. napisał:

Na popołudniową kawę Wszystkich zapraszam nie mam do tego takiego apetycznego ciasta ze śliwkami jak @Heidi ale może koleżanka po kawałeczku nam ukroi.@Mirelka 1965 kiedyś obiecałam,że napiszę jak pewna pani z pewnej agencji zrobiła ze mnie szmatę i dzisiaj opiszę sytuację na razie w klubie chciałabym ,żeby jego członkowie ocenili postępowanie tej pani sama nie będę oceniać ale jestem bardzo ciekawa co napiszecie podam tylko suche fakty bez komentarza z mojej strony .Wieczorem napiszę jak będę miała trochę więcej czasu.

No to ja po rajdzie po moich ulubionych sklepach dla celebrytów i opiekunek melduję się na popołudniową :kawa: Ciasta nie upiekłam, co za dużo to niezdrowo ;) A jeszcze przyznam się dlaczego na ciasto się nie napinam. Otóż informuję, że popełniłam grzech ciężki, czyli polazłam do KFC i się objadłam! :d I jestem teraz niczym basza ;) Najedzona podwójnie, kawusię siorbię, siedzę w foteliku, tylko żaden eunuch wachlarzem nad głowa mi nie macha :rozpacz: Czekam z niecierpliwością na info w klubie. Chusteczki mam przygotowane, jakbyś chciała się na ramieniu wypłakać to utulę i pocieszę :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, adamos60 napisał:

ktoś tu napisał ,że zamilkłem ,nie   ,po prostu  nie chce zbyt angażować się w życiu portalu  , na różnych ludzi się trafia itd. ,,,,Zyczę Wam miłego tyg. i dużo energii w pokonywaniu ciężaru jakim jest niesienie pomocy ludziom starym i schorowanym ,bo to kawałek ciężkiego chleba.

Jam ci to, nie chwaląc się sprawił ;) @adamos60 to nie FB, gdzie ludzie się obnażają, chwalą zdjęciami, dzielą najintymniejszymi sprawami. Tu jesteśmy anonimowi, a telefonami wymieniają się ludzie którzy tego chcą. Jesteśmy tu po to, aby sobie pomagać :serce: Nie uciekaj nam, my jesteśmy naprawdę fajnymi, niezawistnymi i nie wtrącającymi się w życie innych ludźmi :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Heidi napisał:

Jolanta.pl , bo jak danie będzie za słone to też można sobie wrogów narobić, albo zbyt obfite czy też zbyt ładnie podane. Wiesz ludzie są różni : w paski i podłużni . Kto wie ile osób zarejestrowanych jest na naszym portalu ? . Kto wie ile osób tylko podgląda nasze wpisy ? Kto wie ile osób dobrze się tu  bawi , a  ile frustruje, a ile krytykuje  ? Kto wie skąd wzięło się przysłowie " człokowiek człowiekowi wilkiem jest " ? Kto wie , jak wyglądałby świat w DE  bez opiekunek ? Kto wie.... ?  

Wiadomym jest, że do krytyki jest wielu, do tworzenia rzeczywistości niestety nie. 

Piknie powiedziane :serce: A ci co podglądają nasze wpisy, to nic o nas się nie dowiedzą, ponad to, że jest nam w swoim towarzystwie dooooobrze!!! :d Wiesz ile czasu ja czytałam to forum, zanim się zarejestrowałam? Oj długo, bardzo długo, bo dręczyły mnie różne obawy, bo myślałam, że tu jest jak na FB :cool: Ale jak już się przekonałam że to inny świat, to w cuglach dokonałam rejestracji. I co? I jestem tu po to aby...Niech każdy dopowie co mu pasuje :d  Ale :serce: jestem szczęśliwa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Heidi napisał:

O.....A ja na tą okoliczność placek ze śliwkami stawiam dla Wszystkich. proszę się częstować i nie narzekać, bo darowanemi (koniowi) plackowi nie zagląda się w (zęby) śliwki

śliwki.jpg

Ja bym zajrzała w te zęby...tfu, śliwki, ale mój brzusio nie da rady :( Uchowasz na później kawalątek? Proszę ślicznie, na kolanka przyklękam....:całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Mirelka1965 napisał:

No to ja po rajdzie po moich ulubionych sklepach dla celebrytów i opiekunek melduję się na popołudniową :kawa: Ciasta nie upiekłam, co za dużo to niezdrowo ;) A jeszcze przyznam się dlaczego na ciasto się nie napinam. Otóż informuję, że popełniłam grzech ciężki, czyli polazłam do KFC i się objadłam! :d I jestem teraz niczym basza ;) Najedzona podwójnie, kawusię siorbię, siedzę w foteliku, tylko żaden eunuch wachlarzem nad głowa mi nie macha :rozpacz: Czekam z niecierpliwością na info w klubie. Chusteczki mam przygotowane, jakbyś chciała się na ramieniu wypłakać to utulę i pocieszę :serce:

ha ha więcej takich chętnych do pocieszania utulania mam i jeszcze ramię mi chętnie nadstawią ha ha ale to nie o to chodzi i nie po to tam ten wpis zrobiłam jak przeczytasz to się przekonasz

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Jam ci to, nie chwaląc się sprawił ;) @adamos60 to nie FB, gdzie ludzie się obnażają, chwalą zdjęciami, dzielą najintymniejszymi sprawami. Tu jesteśmy anonimowi, a telefonami wymieniają się ludzie którzy tego chcą. Jesteśmy tu po to, aby sobie pomagać :serce: Nie uciekaj nam, my jesteśmy naprawdę fajnymi, niezawistnymi i nie wtrącającymi się w życie innych ludźmi :d

masz racje ,ale i tutaj różnie bywa,już na jednej osobie się "poślizgnąłem" ,rzecz jasna będę w padać-Pozdrawiam

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adamos60              Został z nami, został z nami , został z nami !!!!

Podzielę się z Tobą :ciacho: , a także po całej porcji :ciacho:dla zaangażowanych w dostarczaniu na panelu wrażeń  @Mirelka1965, i @jolanta.pl . Ja podabnie jak @Mirelka1965 długo przyglądałam się co tu się wyprawia. Czasami wpisy w mojej ocenie były banalne, ale gdy wziąć pod uwagę naszą różnorodność osobowości, to uważam , że każdy znajdzie tu swój kanał (np. podglądacza :) , jak ja z początku ) . Obenie to takie modne, taki "Big Brother" w Opiekunkowie .

Jednak tu moje  fantazje poszły w ruch: odpowiedzialny, stanowczy, powściągliwy, bezpieczny  :) (cokolwiek to znaczy) :) , empatyczny, uczciwy, inteligentny. Super mieć świadomość , że bez kozery mogłabym Tobie oddać młotek i gwoździe :) , a nawet wskazać osoby, które nie lubię w realu . Wiem, że nie poszlibyśmy siedzieć za wykorzystanie tych narzędzi  :). I.... nie wyobrażaj sobie , że Ciebie podrywam :)  Adamie , czy uraziłam Ciebie czymkolwiek ?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Heidi napisał:

@adamos60              Został z nami, został z nami , został z nami !!!!

Podzielę się z Tobą :ciacho: , a także po całej porcji :ciacho:dla zaangażowanych w dostarczaniu na panelu wrażeń  @Mirelka1965, i @jolanta.pl . Ja podabnie jak @Mirelka1965 długo przyglądałam się co tu się wyprawia. Czasami wpisy w mojej ocenie były banalne, ale gdy wziąć pod uwagę naszą różnorodność osobowości, to uważam , że każdy znajdzie tu swój kanał (np. podglądacza :) , jak ja z początku ) . Obenie to takie modne, taki "Big Brother" w Opiekunkowie .

Jednak tu moje  fantazje poszły w ruch: odpowiedzialny, stanowczy, powściągliwy, bezpieczny  :) (cokolwiek to znaczy) :) , empatyczny, uczciwy, inteligentny. Super mieć świadomość , że bez kozery mogłabym Tobie oddać młotek i gwoździe :) , a nawet wskazać osoby, które nie lubię w realu . Wiem, że nie poszlibyśmy siedzieć za wykorzystanie tych narzędzi  :). I.... nie wyobrażaj sobie , że Ciebie podrywam :)  Adamie , czy uraziłam Ciebie czymkolwiek ?  

@Heidi nie wpychaj się w kolejkę do białego tanga :d Przyjdzie czas na @adamos60, przyjdzie rada, to i zawita do nas na dłużej :d A my już nie molestujmy i nie mobingujmy go, bo to karalne jest, hi, hi, hi.... :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o.... masz rację. 1 rodzynek na naszym torcie, to rzeczywiście trzeba okna zamykać, aby nam  z ptaszkami nie wyfrunął :) . Widzisz my to już takie zaradne jesteśmy w tych DE , że myślimy, iż tylko kobiety tu rządzą . Seksmisja w wydaniu PL/DE :) . I muzyki proszę nie włączać, bo nie wiemy co kto lubi słuchać. Nie wiemy, czy tango z różą w ustach, czy walc na palcach, czy też polka do upadłego !! Ja z korporacji uciekłam, więc wiem czym to smakuje, ale może inni nie, a więc: po bożemu podzielimy się doświadczeniem :)  i powałkujemy metr ileś tam wzrostu każdemu. Można zgłaszać zapotrzebowanie. @Mirelka1965 przyjmuje zapisy :) (bo ona kumata jest i czytata :d )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minut temu, Heidi napisał:

o.... masz rację. 1 rodzynek na naszym torcie, to rzeczywiście trzeba okna zamykać, aby nam  z ptaszkami nie wyfrunął :) . Widzisz my to już takie zaradne jesteśmy w tych DE , że myślimy, iż tylko kobiety tu rządzą . Seksmisja w wydaniu PL/DE :) . I muzyki proszę nie włączać, bo nie wiemy co kto lubi słuchać. Nie wiemy, czy tango z różą w ustach, czy walc na palcach, czy też polka do upadłego !! Ja z korporacji uciekłam, więc wiem czym to smakuje, ale może inni nie, a więc: po bożemu podzielimy się doświadczeniem :)  i powałkujemy metr ileś tam wzrostu każdemu. Można zgłaszać zapotrzebowanie. @Mirelka1965 przyjmuje zapisy :) (bo ona kumata jest i czytata :d )

Mowy nie ma!!! :d Ja też z korporacji uciekłam i jak zaczniemy tu takie korporacyjne ble, ble, ble wstawiać to nam forumowicze pouciekają, o pardon, i forumowiczki :d 

Ja mogę za tę różę w zębach robić :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Mowy nie ma!!! :d Ja też z korporacji uciekłam i jak zaczniemy tu takie korporacyjne ble, ble, ble wstawiać to nam forumowicze pouciekają, o pardon, i forumowiczki :d 

Ja mogę za tę różę w zębach robić :d

Przypomniało mi się to tango z różą w zebach z jednego filmu tylko tytułu nie pamietam ale to było o takich dwóch facetach,którzy z kobiety się przebrali potem dołaczyli do takiej damskiej orkiestry i w jednym z nich zakochał się taki stary milioner i tańczyli razem to właśnie tango mozna przy tym płakać za śmiechu.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Tu ja, znowu z innej beczki chcę zacząć :cool: Ktoś wie może, czy był już wątek o ulubionych filmach? Przydałoby się podyskutować w tym temacie, a nie chcę dublować. Oczekuję odpowiedzi za trzy, dwa, jeden....:d

Jest forumnowa filmoteka ale słabiutko rozwinięty ten wątek .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...