Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O.... witajcie zajefajne babki.Z samego rańca wstałam, głowa pęka po wczorajszej wirtualnej imprezie i meczu. Tak w tym miejscu  jak i na boisku wszyscy są wygrani. Jedno mi się nie podoba. Czekam od 8 rana z rozwiniętym dywanikiem na Gość Gość i nikogo nie widać. Przygotowałam się na walkę z argumentami i nic . Gość Aga jedzie na cmentarz posprzątać. Jak ja mam to rozumieć ? Czy już same zrobiłyście porządek ? Może Al Capone i jego mafia maczała w tym wydarzeniu ręce ? Pół dnia zajęte ? Rowery, szpadle i grabie wysprzedane !!! Co jest ?  Ok. Jak po robocie to ja do tej :kawa: zasiadam. Ależ Wy jeteście tu zorganizowane. Szacun Opiekunkowo !!!

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jolantapl. napisał:

Niech wreszcie ktoś jedzie na zlecenie do Szwajcarii no kochani odwagi wtedy będziemy mieli wiadomości z pierwszej ręki i może więcej osób będzie się decydowało na Szwajcarię .

przecieraj złoty szlak dziewczyno. Jak będą chcieli Cię wilcy pożreć, to wiesz....na nas możesz liczyć

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jolanta.pl zbyt ambitna jesteś. Znałam kobietę o nieprzeciętnej tępocie. Jest opiekunką i ma się dobrze, żyje bezstresowo, świat bierze takim jaki jest w locie. Ze spotkania z nią nauczyłam się jednego: ograniczenia są tylko w naszych głowach. Przestań myśleć w tym kierunku, tylko jak taran idź do celu, który Tobie przyświeca. 

Bardzo lubię poznawać ludzi i ich obserwować. To najlepsza szkoła życia i przetrwania. Ja lubię  życie brać garściami, bo mi się należy. Ileż Opiekunkowo  ma rąk ? Wszystkie są Twoje !!! Sama teraz widzisz ile się Tobie należy  :)

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Heidi napisał:

Jolanta.pl zbyt ambitna jesteś. Znałam kobietę o nieprzeciętnej tępocie. Jest opiekunką i ma się dobrze, żyje bezstresowo, świat bierze takim jaki jest w locie. Ze spotkania z nią nauczyłam się jednego: ograniczenia są tylko w naszych głowach. Przestań myśleć w tym kierunku, tylko jak taran idź do celu, który Tobie przyświeca. 

Bardzo lubię poznawać ludzi i ich obserwować. To najlepsza szkoła życia i przetrwania. Ja lubię  życie brać garściami, bo mi się należy. Ileż Opiekunkowo  ma rąk ? Wszystkie są Twoje !!! Sama teraz widzisz ile się Tobie należy  :)

No trochę ostro się wyraziłaś o tej dziewczynie ha ha .Czekaj chwilunie bo do tej Szwajcarii muszę aplikować ha ha .

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Heidi napisał:

O.... witajcie zajefajne babki.Z samego rańca wstałam, głowa pęka po wczorajszej wirtualnej imprezie i meczu. Tak w tym miejscu  jak i na boisku wszyscy są wygrani. Jedno mi się nie podoba. Czekam od 8 rana z rozwiniętym dywanikiem na Gość Gość i nikogo nie widać. Przygotowałam się na walkę z argumentami i nic . Gość Aga jedzie na cmentarz posprzątać. Jak ja mam to rozumieć ? Czy już same zrobiłyście porządek ? Może Al Capone i jego mafia maczała w tym wydarzeniu ręce ? Pół dnia zajęte ? Rowery, szpadle i grabie wysprzedane !!! Co jest ?  Ok. Jak po robocie to ja do tej :kawa: zasiadam. Ależ Wy jeteście tu zorganizowane. Szacun Opiekunkowo !!!

Noooo!!! Nareszcie!!! Ja myślałam, że pani z zaawansowanym PESELem po wczorajszym zeszła hi, hi, hi....:d:d:d Przeczytała wczoraj koleżanka, że my tu związek mafijny, tfu...zawodowy zakładamy i kasę będziemy łoić przy użyciu kałacha, tfu....argumentów? Błaha, ha, ha....I dziwi się koleżanka brakom narzędzi rzeczonych w sklepach? Błaha, ha, ha...:święty::święty::święty: A cmentarz też ważna rzecz, bo nie wszędzie rzeka w pobliżu jest albo jakiś inny zbiornik wodny hi, hi, hi....Tylko dziw jeszcze, że sklepów z bucikami betonowymi nie otwarto jeszcze na terenach naszych działań :d:d:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Heidi napisał:

Jolanta.pl zbyt ambitna jesteś. Znałam kobietę o nieprzeciętnej tępocie. Jest opiekunką i ma się dobrze, żyje bezstresowo, świat bierze takim jaki jest w locie. Ze spotkania z nią nauczyłam się jednego: ograniczenia są tylko w naszych głowach. Przestań myśleć w tym kierunku, tylko jak taran idź do celu, który Tobie przyświeca. 

Bardzo lubię poznawać ludzi i ich obserwować. To najlepsza szkoła życia i przetrwania. Ja lubię  życie brać garściami, bo mi się należy. Ileż Opiekunkowo  ma rąk ? Wszystkie są Twoje !!! Sama teraz widzisz ile się Tobie należy

@Heidi Ty jakiś klon mój jesteś, czy cuś?!!!! :d:d Moje słowa, moje myśli, cała ja, błaha, ha, ha.... Dajesz,  dajesz... Laska, otwieramy poradnię!!!! :) Na co kwalifikowani psycholodzy, na co prawnicy co to zdzierają z nas kasę za nic....My otworzymy poradnię ANSO (Anonimowych Niepewnych Siebie Opiekunek)!!! :d:d:d Porady gratis, wsparcie gratis, utulenie do piersi gratis...A bogactwo jakie na tych gratisach zdobędziemy umieścimy w sejfie zwanym SERCEM :serce::serce::serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, jolantapl. napisał:

Niech wreszcie ktoś jedzie na zlecenie do Szwajcarii no kochani odwagi wtedy będziemy mieli wiadomości z pierwszej ręki i może więcej osób będzie się decydowało na Szwajcarię .

Ja chcę, ja chcę, ale nie wiem czy Szwajcaria mnie chce :d A powinna bo ja kredyt we frankach szwajcarskich mam to tak jakbym swoja była,:święty: bła, ha, ha....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Heidi napisał:

przecieraj złoty szlak dziewczyno. Jak będą chcieli Cię wilcy pożreć, to wiesz....na nas możesz liczyć

To ja już quźwa przecieram i przecieram i przetrzeć nie mogę ;) Do północy wczoraj ten ichni kwestionariusz wypełniałam :d A ja wilków się nie boję, bo kapturek mam czerwony :p i lepiej żeby oni się mnie bali bo jak już mnie tam wpuszczą to ho, ho, ho...:święty: I może dlatego ho, ho, ho mnie tam nie chcą :d:d:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy to sobie pomarzcie o Szwajcarii, a ja spotkanie mam z Panem Pampersem. Pogadam z nim, może Wam coś extra załatwię. Mogą być: majteczki w kropeczki oho ho ho , w niebieskie paseczki oho ho ho ? Sprawdzę metkę , może szawjcarska  :) . Jakiś bliski kontakt z nim nawiążę :) 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, jolantapl. napisał:

No trochę ostro się wyraziłaś o tej dziewczynie ha ha .Czekaj chwilunie bo do tej Szwajcarii muszę aplikować ha ha .

Aplikuj ino szybko, bo ja Cię ubiegnę i najlepszych Szwajcarów zgarnę :d I nie mam na myśli Gwardii Szwajcarskiej z Watykanu, bo ja nie chcę do Włoch!!! ;)  Za mało płacą no i te mafie i kamorry...:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Heidi napisał:

@Mirelka, tak się uśmiałam, że pępek o czoło mi się odbił :):):) :d:hahaha:. Chyba na samym wejściu u drzwi naszych umieszczę wycieraczkę do butów z napisem Prosperity Al Capone :hahaha: 

Ja tak mam codziennie jak tu jestem :d i nie tylko pępek mi odbija ;) Ale z tym odbijaniem jest tak fajnie....oby tylko nic się nie ulało!!!:d:d:p Tylko nie wycieraczkę, proszę, bo jak ktoś sobie o nas buty wytrze to za mało szacunku nabierze :d Tabliczka, mosiężna najlepiej, a co!!! Na bogato!!! Jak nas widzą tak nas piszą, tfu... zatrudniają...Tylko skąd referencje? Hi, hi, hi.....:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.  Wszystkich:serce::love:

Bylam wczoraj cały dzien w Szwajcari.Titisee i inne miejscowosci i atrakcje,slicznie ,pięknie buziaki

Teraz jadę na Strasburg,codziennie mam full atrakcji,nieważne że trzeba pokonac dużo km,to żaden problem dla mojego slodziaka,,,on chce mi wsxystko pokazać,, nie ma z nim nudy:hahaha: takze dalej Blondi obraca sie w innym świecie

:love::serce: zdroweczka i:hahaha: 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Mirelka1965 napisał:

@Heidi Ty jakiś klon mój jesteś, czy cuś?!!!! :d:d Moje słowa, moje myśli, cała ja, błaha, ha, ha.... Dajesz,  dajesz... Laska, otwieramy poradnię!!!! :) Na co kwalifikowani psycholodzy, na co prawnicy co to zdzierają z nas kasę za nic....My otworzymy poradnię ANSO (Anonimowych Niepewnych Siebie Opiekunek)!!! :d:d:d Porady gratis, wsparcie gratis, utulenie do piersi gratis...A bogactwo jakie na tych gratisach zdobędziemy umieścimy w sejfie zwanym SERCEM :serce::serce::serce:

Ani ja anonimowa bo kiedyś na forum swoje dane personalne podałam co prawda przez przypadek ale podałam a przez Was to ja zbyt pewna siebie się zrobiłam i teraz chyba pracę nie prędko znajdę ha ha

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Heidi napisał:

Wy to sobie pomarzcie o Szwajcarii, a ja spotkanie mam z Panem Pampersem. Pogadam z nim, może Wam coś extra załatwię. Mogą być: majteczki w kropeczki oho ho ho , w niebieskie paseczki oho ho ho ? Sprawdzę metkę , może szawjcarska  :) . Jakiś bliski kontakt z nim nawiążę :) 

Ja nie marzę, ja tam taranem się dostanę! :d A jak mnie drzwiami nie wpuszczą, to...i komin i okno mam do dyspozycji :p I coraz bliżej ta Szwajcaria jest, bo mi moja Mama wczoraj zameldowała, że jej sercowe tabletki są szwajcarskiej produkcji :d Szwaaaajcario!!! Drżyj !!!! Nadchodzę!!!! :d:d 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

Witam.  Wszystkich:serce::love:

Bylam wczoraj cały dzien w Szwajcari.Titisee i inne miejscowosci i atrakcje,slicznie ,pięknie buziaki

Teraz jadę na Strasburg,codziennie mam full atrakcji,nieważne że trzeba pokonac dużo km,to żaden problem dla mojego slodziaka,,,on chce mi wsxystko pokazać,, nie ma z nim nudy:hahaha: takze dalej Blondi obraca sie w innym świecie

:love::serce: zdroweczka i:hahaha: 

Witaj kochana to Twój słodziak jeszcze Ci wszystkiego nie pokazał? ha ha to rzeczywiscie jeszcze moc atrakcji przed Tobą ha ha .Super ,że o nas pamiętasz .Pozdrawiam ,cmokusie dla Was obojga.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jolantapl. napisał:

Ani ja anonimowa bo kiedyś na forum swoje dane personalne podałam co prawda przez przypadek ale podałam a przez Was to ja zbyt pewna siebie się zrobiłam i teraz chyba pracę nie prędko znajdę ha ha

@jolantapl. jesteś pierwsza na konsultacji w ANSO :d Pierwszy krok wykonany bo nie wzięłaś co dawali, tylko zapowiedziałaś co chcesz :d Pierwszy krok wykonany :d A nadal anonimowa jesteś dla mnie i dla wielu innych, bo nie wszyscy twoje dane widzieli ;) I nie szukaj tej pracy na siłę, ona cię sama znajdzie i to wtedy kiedy będzie potrzebna :święty:  A to zlecenie nie miało być Twoje :d Będzie lepsze :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jolantapl. napisał:

Języczek za słaby mam ale znając siebie jak tylko by mnie tam chcieli to już dawno bym tam pracowała.

No właśnie to jest to; zbić z tropu człowieka na interview :( I potem taki człowiek musi do naszej poradni po wsparcie zasuwać :d

51 minut temu, Heidi napisał:

ograniczenia są tylko w naszych głowach. Przestań myśleć w tym kierunku, tylko jak taran idź do celu, który Tobie przyświeca. 

Właśnie tak!!! :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Blondi napisał:

Witam.  Wszystkich:serce::love:

Bylam wczoraj cały dzien w Szwajcari.Titisee i inne miejscowosci i atrakcje,slicznie ,pięknie buziaki

Teraz jadę na Strasburg,codziennie mam full atrakcji,nieważne że trzeba pokonac dużo km,to żaden problem dla mojego slodziaka,,,on chce mi wsxystko pokazać,, nie ma z nim nudy:hahaha: takze dalej Blondi obraca sie w innym świecie

:love::serce: zdroweczka i:hahaha: 

@Blondi natychmiast wracaj do Szwajcarii!!! Natychmiast!!! Szukaj dla nas stelli marzeń!!! :d A jak już znajdziesz to dopiero wtedy z powrotem w objęcia Słodziaka Twego Ukochanego :serce: I baw się dobrze, i żyj cała piersią, łap szczęście za ogon i duś jak cytrynę!!! Tak trzymaj!!!:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...