Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieeeeeń doooooobry Opiekunkowo :serce: Wstajemy, wstajemy.... :kawa: już czeka i pachnie, och jak pachnie...... Dzisiaj dzień wyżerkowy :d Różne  :ciacho: czekają na chętnych łakomczuchów, zapachy piekarnikowe po domach się roznoszą, że aż dziw że jeszcze nikogo tu nie widzę :love: Pooooooobudka:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale naklepaliście. :o

Kawka, podana, właśnie sobie popijam. :d

Jeszcze tylko trzy tygodnie i do domciu wracam. Chyba po raz pierwszy mam tak mało czasu dla siebie jak tutaj. Gdyby nie pauza to człowiek by zwariował. Specjalnie wstaję godzinę przed podopieczną żeby mieć jeszcze chwilkę dla siebie. :d

I protestuję !

Protestuję przeciwko krótkim dniom. Rano ciemno, po południu ciemno, jak żyć ? Jak żyć ?

:hahaha:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Gdyby nie pauza to człowiek by zwariował. Specjalnie wstaję godzinę przed podopieczną żeby mieć jeszcze chwilkę dla siebie. :d

Oj znam to, znam :( To czas na spokojną :kawa:, na książkę, na lapusia, na oddech :hahaha: A potem Arbeit bo podobno Arbeit macht frei :o

 

12 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Protestuję przeciwko krótkim dniom. Rano ciemno, po południu ciemno, jak żyć ? Jak żyć ?

Ja też protestuję. I co? Nasza strefa klimatyczna jest w zmowie z koncernami energetycznymi :d Jedż do Laponii, tam są białe noce hi, hi....:p

 

15 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Jeszcze tylko trzy tygodnie i do domciu wracam

I niech jak najszybciej ten czas upłynie, a potem URLOP!!! :d I harówka dla najbliższych hi, hi...... Ja właśnie się urlopuję, pardon, haruję, ale jak mi fajnie z tą harówką, jak fajnie....:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Ja też protestuję. I co? Nasza strefa klimatyczna jest w zmowie z koncernami energetycznymi :d Jedż do Laponii, tam są białe noce hi, hi....:p

 

No popatrz, takie cffaniaki się zmówili. :d

Ale w Laponii to podobno mało ludzi mieszka i sami zdrowi....

 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

No popatrz, takie cffaniaki się zmówili. :d

Ale w Laponii to podobno mało ludzi mieszka i sami zdrowi....

 

Noo!!! Zdrowi są bo jedzą co chcą. Żadnych konserwantów, spulchniaczy, emulgatorów itd itp.... Tylko tatar z foki i przystawki z wodorostów :d 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry dziękuję za kawę dziewczyny ta jesień to nie tylko dokucza ale jeszcze mi plany krzyżuje bo już zaczęłam zasypiać i porannej kawy nie mogę Wam parzyć zawsze ktoś mnie wyprzedzi ale to fajnie bo ja też lubię jak ktos dla mnie kawe przygotuje

  .@Maria Jolanta jak to szybko zleciało to Twoje zlecenie trzy tygodnie to migną ani się nie obejrzysz i do domciu hm a ja o tej porze to zawsze mówię aby do wiosny ha ha

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

Dzieeeeeń doooooobry Opiekunkowo :serce: Wstajemy, wstajemy.... :kawa: już czeka i pachnie, och jak pachnie...... Dzisiaj dzień wyżerkowy :d Różne  :ciacho: czekają na chętnych łakomczuchów, zapachy piekarnikowe po domach się roznoszą, że aż dziw że jeszcze nikogo tu nie widzę :love: Pooooooobudka:serce:

Dzień dobry Mirelko i Opiekunkowo :serce: Za smaczną i aromatyczną kawusię ze słodkościami bardzo dziękuje, uwielbiam taki zestaw z raneczka a do tego pięknie świeci słoneczko, a zatem zapowiada się cudowny dzień ~ tym bardziej, że dziś jadę w odwiedziny do mojej Wnusieńki do Gdyni a więc będzie znów wyjątkowo uroczo :) Pozdrawiam Was Wszystkich w naszym wspaniałym Opiekunkowie :serce: Bardzo serdecznie, życząc też Każdej i Każdemu z Was słonecznego i miłego dziś dnia ~ W ramach mojego podziękowania, za te wszystkie poranne pyszności ~ Dla Ciebie Mirelko :serce: Moc serdeczności z bukiecikiem słoneczno ~ białych Róż... :) 

roses.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry opiekunkowo,życzę miłej niedzieli i dziękuję za kawę:love:

Tak jest,jak dziadki nie byli zwolennikami internetu, haha, przyjeżdża opiekun na sztelę i trzeba kombinować wifi na szteli. A terminy w Telekomie długie, nawet i 4 tygodnie, by podłączyć wifi. Koniec końców,ale w następnym tygodniu już powinienem net w domu mieć.Zlecenie bardzo fajne,dziadek w łóżku,pielęgnacja i higiena też, pomoc rodziny i służb.Ogólnie fajnie. Pozdrowionka dla wszystkich:love:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Łukasz napisał:

dzień dobry opiekunkowo,życzę miłej niedzieli i dziękuję za kawę:love:

Tak jest,jak dziadki nie byli zwolennikami internetu, haha, przyjeżdża opiekun na sztelę i trzeba kombinować wifi na szteli. A terminy w Telekomie długie, nawet i 4 tygodnie, by podłączyć wifi. Koniec końców,ale w następnym tygodniu już powinienem net w domu mieć.Zlecenie bardzo fajne,dziadek w łóżku,pielęgnacja i higiena też, pomoc rodziny i służb.Ogólnie fajnie. Pozdrowionka dla wszystkich:love:

Jupi, jupi, jupi!!!! Nasze Ciacho znak życia dało!!! :d My tu jako twój ersatz zaczęłyśmy ciacha piec :d Witamy z powrotem :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Łukasz napisał:

dzień dobry opiekunkowo,życzę miłej niedzieli i dziękuję za kawę:love:

Tak jest,jak dziadki nie byli zwolennikami internetu, haha, przyjeżdża opiekun na sztelę i trzeba kombinować wifi na szteli. A terminy w Telekomie długie, nawet i 4 tygodnie, by podłączyć wifi. Koniec końców,ale w następnym tygodniu już powinienem net w domu mieć.Zlecenie bardzo fajne,dziadek w łóżku,pielęgnacja i higiena też, pomoc rodziny i służb.Ogólnie fajnie. Pozdrowionka dla wszystkich:love:

To super że jest Ci tam dobrze nawet bez neta .Pozdrawiam.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, jolantapl. napisał:

To super że jest Ci tam dobrze nawet bez neta .Pozdrawiam.

Jak może @Łukaszowi bez neta być dobrze?!!! Bez neta to bez naszej kompaniji!!! To jak może być dobrze?:rozpacz:

 

6 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Jednak karta się odwraca i teraz masz dobrze i oby dziadek żył jeszcze długo bo pewnie zechcesz wrócić ?

I tego z serca życzę :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...