Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Łukasz napisał:

Betty,  adamosek pogniewał się na koleżanki na forum czy był taki zapracowany, że nie miał czasu zajrzeć, jak onegdaj obiecywał? :)

emma ...  jak wracałaś sindbadkiem, to kto wie, czy nie ze mną w busie:płacz:

Na drugi raz jak będziesz jechal to wstań i na cały autobus,,,Jestem opiekunem" zna mnie ktoś?:hahaha:

A teraz chwila relaksu,,:love:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale fajny przystojny lekarz nas odwiedził:hahaha: wysoki i taki ładny,:święty:,mi już chyba faceta brakuje na tym zadupiu tutaj:płacz: popatrzylam sobie na niego a on na mnie i non stop do kuchni po coś do mnie-hahahha nie ma nawet tutaj na kim oko zawiesić,,dookoła nic specjalnego się nie kręci,,:hahaha: same grubasy :płacz: małe i tłuste:hahaha: jeszcze stare ,,, 

normalnie zimno się zrobiło,,leje co chwila,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, Blondi napisał:

Ale fajny przystojny lekarz nas odwiedził:hahaha: wysoki i taki ładny,:święty:,mi już chyba faceta brakuje na tym zadupiu tutaj:płacz: popatrzylam sobie na niego a on na mnie i non stop do kuchni po coś do mnie-hahahha nie ma nawet tutaj na kim oko zawiesić,,dookoła nic specjalnego się nie kręci,,:hahaha: same grubasy :płacz: małe i tłuste:hahaha: jeszcze stare ,,, 

normalnie zimno się zrobiło,,leje co chwila,,

No to normalnie u Ciebie jest :płacz::hahaha: przecież nie jesteś w Polsce:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy to macie szczęście. Ja tu jeszcze żadnego chłopa nie widziałam. O, przepraszam, narzeczonego córki widziałam. :d

No i kilku dziadków spotkałam. Na cmentarzu. :hahaha:

Tylko mrówki, ślimaki i żaby. A co ja jestem jakiś entomolog albo Profesor Gąbka ? :d:d:d

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maria Jolanta jesteś Pani mrówkowa,ślimakowa i żabowa ,,,no wez zobacz ile masz tytułów,,dzięki nieproszonym gosciom:płacz: jutro dojdzie czwarty tytuł,,a masz muchy? komary,pająki,? no wez zobacz ile tego jeszcze dojdzie,,:rozpacz: tylko płakać,,,bo wez teraz to jeszcze wszystko nakarm:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Blondi napisał:

A w Polsce same pijusy,,:rozpacz:  a jak pijus to chudy ,,:płacz:ale w Polsce nie muszę szukać :płacz:,,mam jednego na kontrakcie do końca życia:hahaha:

Same pijusy? Bez przesady. Chyba pod sklepem w Kopytkowie. Zcherlale pijaczyny albo baryły od "zdrowego stylu życia". Wszystko zależy od środowiska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...