Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Gość aga napisał:

na dobry dnia początek :

 

Kocham to!!! gosc aga -super ,,na ranek ,,i nie tylko:love::serce: będzie mi to dzisiaj caly dzien lecieć,,az internet wyczerpię,,hahahha

Dzień Dobry Wszystkim:hahaha: muzykę kocham ,,lubię zaczynać dzien z muzyką,,

@Maria Jolanta dzięki za :kawa: pycha,,,u mnie pochłodziło troszkę ,,jak się człowiek stęsknił za zimnem:płacz: jedna będzie fruwac w locie ptaka ,,inna ma dzien wolny i będzie bąki zbijac,,a jak która kocha niedzielę:płacz: do kuchni marsz,,,robota i robota,,,:hahaha: Miłej i udanej niedzieli,,,

gosc aga masz fajną rodzinę,,super ,,musisz być tam lubiana,a to widac ,,i fajnie -super ,,czy nie masz fajnych wakacji? masz i jakie atrakcje ,,ale mi kiedyś też fundowano super atrakcje ,,miłe to jest ze strony rodziny,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie mili w piękną niedzielę:love:

Każdy ma jakieś atrakcje, jak nie zwiedzanie okolic z góry, a uważać trzeba na kominy w Zagłębiu Ruhry, haha, to leżakowanie na ganku, haha. . Ja z kolei jestem fanem duuużych autobusów, haha. :kawa::kawa: dla tych, co nie pili i dla spóźnialskiej Blondi:płacz:

oj, nie zauważyłem, bo na następnej stronie jesteś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Blondi napisał:

Kocham to!!! gosc aga -super ,,na ranek ,,i nie tylko:love::serce: będzie mi to dzisiaj caly dzien lecieć,,az internet wyczerpię,,hahahha

Dzień Dobry Wszystkim:hahaha: muzykę kocham ,,lubię zaczynać dzien z muzyką,,

@Maria Jolanta dzięki za :kawa: pycha,,,u mnie pochłodziło troszkę ,,jak się człowiek stęsknił za zimnem:płacz: jedna będzie fruwac w locie ptaka ,,inna ma dzien wolny i będzie bąki zbijac,,a jak która kocha niedzielę:płacz: do kuchni marsz,,,robota i robota,,,:hahaha: Miłej i udanej niedzieli,,,

gosc aga masz fajną rodzinę,,super ,,musisz być tam lubiana,a to widac ,,i fajnie -super ,,czy nie masz fajnych wakacji? masz i jakie atrakcje ,,ale mi kiedyś też fundowano super atrakcje ,,miłe to jest ze strony rodziny,,,

Tak, miłe .Ale coś za coś . Nie korzystam z godzin wolnych w tygoniu , tak sie układa . Chociaż podopieczny jest na chodzie . Dlatego w soboty i w niedziele mam atrakcje często wbrew mojej woli . Mam szczeście w tej pracy nigdy nie trafiłam do rodziny " olewatorskiej" . Tylko , że prace mam przewaznie ciężkie. Wiąże sie to jednocześnie z moim wynagrodzeniem . Jestem zadowolona , ale doły miewam , i to jakie !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się wietrze i dzięki bogu ,że wróciło trochę zimna,,,:hahaha:chce się żyć,,,:serce::hahaha:

 

 @jolantapl. wybyła ,,na urlop pojechała do ciepłych krajów:hahaha: musi odpocząć od klepania,ale napewno tęskni za nami:płacz: niedługo się zjawi,,a my cierpliwie zaczekamy-baw się dobrze Jolanta:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

No wywiało, zawiało, urlopują się, wczasują, latają kukutyźniakiem, jeżdżą, chodzą i objadają się smakołykami.

My popilnujemy forum żeby nikt nic nie pisał. :hahaha:

he, he nie tak łatwo pójdzie :hahaha: bedę pisala:d . Zmęczona jestem , nie opiszę dzisiaj wrażeń ale postaram sie zadziałac na wyobraźnie ...........       https://www.youtube.com/watch?v=A6z7Q0A436o .     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Gość aga napisał:

he, he nie tak łatwo pójdzie :hahaha: bedę pisala:d . Zmęczona jestem , nie opiszę dzisiaj wrażeń ale postaram sie zadziałac na wyobraźnie ...........       https://www.youtube.com/watch?v=A6z7Q0A436o .     

Jaaa ???? Poproś kogoś w spodniach. :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo -cisza ,że muchy slychac jak latają przed deszczem  ,,,ale nie u mnie,,u mnie grzeje dalej:płacz:

oczywiscie nie odpuszczam tego utworu,,nawet dziadkom puscilam ale oni ani nie muzyczni ani nie telewizyjni,,matko jedynie ,gdzie ja trafilam ? do jakiegoś zakonu?:rozpacz: dziadkowi się spodobalo ale jak babci minę zobaczył to od razu powaga-hahahha no to jeszcze ten jedyny raz ,,,gosc aga dziękuję ,,poprosze jutro następną od rana,,nie ma opindalania się,,,:hahaha:

 

@Maria Jolanta chcesz być dzisiaj dyżurną tutaj? jakiś dzwoneczek muszę Ci załatwić,,znalazłam dzwon od Zygmunta tego zwiewnego:hahaha: tylko pozwól pisac:płacz::hahaha:

Dzwon_Zygmunta_oglosil_4053076.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucyna121 napisał:

@Blondi dziadkowi to Ty pewnie wpadlas w oko to i Twoja piosenka mu sie spodobala, ale jak zobaczyl mine babci szybko zmienila zdanie :d

Wpadłam mu cała w oko,,łącznie z butami,,hahahha  ale nie ma co,,tak jak do mnie się uśmiecha to mało kiedy i do kogo,,a niech się dziadzio pocieszy ,,jeszcze trochę,,szaloną wariatką,,nie nie jestem grzeczna jak aniołek,,nawet jak dziadek grymasi wieczorem to ja dwa słowa do niego grzecznie i kładzie się i śpi do rana,,mam jakieś czary? :święty:hahaha diablica jestem chyba-:płacz::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Blondi napisał:

Hallo -cisza ,że muchy slychac jak latają przed deszczem  ,,,ale nie u mnie,,u mnie grzeje dalej:płacz:

oczywiscie nie odpuszczam tego utworu,,nawet dziadkom puscilam ale oni ani nie muzyczni ani nie telewizyjni,,matko jedynie ,gdzie ja trafilam ? do jakiegoś zakonu?:rozpacz: dziadkowi się spodobalo ale jak babci minę zobaczył to od razu powaga-hahahha no to jeszcze ten jedyny raz ,,,gosc aga dziękuję ,,poprosze jutro następną od rana,,nie ma opindalania się,,,:hahaha:

 

@Maria Jolanta chcesz być dzisiaj dyżurną tutaj? jakiś dzwoneczek muszę Ci załatwić,,znalazłam dzwon od Zygmunta tego zwiewnego:hahaha: tylko pozwól pisac:płacz::hahaha:

Dzwon_Zygmunta_oglosil_4053076.jpg

włacz dziadkowi , bo babci słoń na ucho nadepnął 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blondi napisał:

Ale mi się Hansi podoba,,:serce::hahaha::płacz::serce:

Fajna muza -idealna dla dziadkowa i babkowa,,,,:hahaha:

Znam ta piosenkę na pamięć. Miałam kiedyś podopieczna , ktora nie chciała sie w ogóle ruszać:hahaha: . Siedziala kamieniem cały dzień. Wzięłam sie na sposób :$ tańczyła jak ta lala . Taki to Hansi .........:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Gość aga napisał:

Znam ta piosenkę na pamięć. Miałam kiedyś podopieczna , ktora nie chciała sie w ogóle ruszać:hahaha: . Siedziala kamieniem cały dzień. Wzięłam sie na sposób :$ tańczyła jak ta lala . Taki to Hansi .........:serce:

Takie wlaśnie klimaty kocham:serce: na stellach,,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...