Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@jolantapl. kup dobry likier:hahaha: a w ogóle to ja teraz lubię ,,bardzo lubię łazić po sklepach bo tam klima i tak fajnie i tak chłodno i tak przyjemnie ,,:love: u mnie na termometrze przed domem? 50 stopni-ufffffffffffffffffffffffff

5 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Zmywarka OK, rączki mam zdrowe. :d:d:d
 

Musisz mieć zdrowe do tego dziergania,,ale jakoś chyba się opindalasz i nic z ażurów teraz nie robisz,,,:płacz: wiem , no wiem ,że leżakowanie jest ,,bo to nie czas i pora ,,na babcine zajęcie,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzeje, grzeje, ale mam żaluzje i zaciągam żeby słońce nie podnosiło temperatury w domu.

Na noc okna się otwiera ale tylko na górze, wiadomo, w sumie w domu chłodniej i to o dobrych kilka, kilkanaście stopni niż na zewnątrz. Upał, fakt.

W końcu lato jest nie ???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałam maila i sie usmiałam po pachy :d . Napisali ..... zostałas wybrana do testowania szminki , jesli wygrasz konkurs. Skąd oni wiedzą , że ja nie używam szminki ? he he he he 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Beata Giz napisał:

Kurcze 30 stopni.... skwar!

żaden skwar u mnie rano 50 a teraz 35 i 30 mam w pokoju swoim:hahaha: ot trafilam na ciepłe mieszkanko:hahaha: wreszcie się dogrzeję:płacz:

Czy Wam laptopy też się tak hajcują? wylączyłam na trochę bo mało się nie zapalił,,ok! wystygł a teraz po włączeniu tylko od razu aż parzy,,,tez chyba te cepełko ma na niego wpływ:płacz: ubrać go na letniaka nie ubiorę,,anu żadnego bikini też,,ani żadnego pryśnica ,,:płacz: bo po ostatnim pryśnicu bardzo się rozchorował i nie chce już zadnej płyty odtworzyć:hahaha:

22 minut temu, Gość aga napisał:

Dostałam maila i sie usmiałam po pachy :d . Napisali ..... zostałas wybrana do testowania szminki , jesli wygrasz konkurs. Skąd oni wiedzą , że ja nie używam szminki ? he he he he 

To czas najwyższy zacząc :hahaha:,,szukają takich prędkich do podjęcia pierwszego kroku,,a potem wracasz do domu wymalowana i wszyscy od razu,,kogo masz nowego? kogo poznałas,,bo się zaczęłas malowac itd, zobacz ile atrakcji przed Tobą,,:święty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Blondi napisał:

żaden skwar u mnie rano 50 a teraz 35 i 30 mam w pokoju swoim:hahaha: ot trafilam na ciepłe mieszkanko:hahaha: wreszcie się dogrzeję:płacz:

Czy Wam laptopy też się tak hajcują? wylączyłam na trochę bo mało się nie zapalił,,ok! wystygł a teraz po włączeniu tylko od razu aż parzy,,,tez chyba te cepełko ma na niego wpływ:płacz: ubrać go na letniaka nie ubiorę,,anu żadnego bikini też,,ani żadnego pryśnica ,,:płacz: bo po ostatnim pryśnicu bardzo się rozchorował i nie chce już zadnej płyty odtworzyć:hahaha:

To czas najwyższy zacząc :hahaha:,,szukają takich prędkich do podjęcia pierwszego kroku,,a potem wracasz do domu wymalowana i wszyscy od razu,,kogo masz nowego? kogo poznałas,,bo się zaczęłas malowac itd, zobacz ile atrakcji przed Tobą,,:święty:

Chyba raczej ze śmiechu słowa by nie powiedzieli .:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hahaha: a potem się wszyscy wykąpiemy w ty jeziorku:hahaha:  już widzę tą naszą naukę szkoda tych ksiązek tachać:całus: Dobrze,że się odezwałeś bo już myśleliśmy,że podłapałeś pomysł z forum i w wolnym czasie sobie dorabiasz:d

A ja kupiłam dzisiaj wszystkie owoce świata i kilka zgrzewek napojów różnego rodzaju do tego warzywa i różności miesne na grila ludzie patrzyli podejrzanie chyba myśleli,że jakiś kataklizm się zbliża a oni o tym nic nie wiedzą:płacz::hahaha: ale tak to jest jak się na wsi mieszka i raz na tydzień do miasta na zakupy jedzie.;) I jeszcze kupiłam adwokata bo używam go do lodów albo lodów do niego ale tylko w małych ilosciach:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jolantapl. ja sobie zaraz sama zrobię ten deszcz pod prysnicem,,,:hahaha: przeprowadziłam z dziadkiem rozmowę,,że wezmę od niego wentylator do siebie na górę,,dziadek i tak nie używa go,,i co usłyszałam? ,że nie! więc przeprowadziłam z nim małą rozmówkę i mam już na górze wentylator-hahahha ale super ,, a laptop mam taki gorący jak termometr na zewnątrz z 50 stopni,,,:płacz:wszystko wariuje w taką pogodę,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahahha Murzynek bambo ,,murzynek Bambo   @Maria Jolanta:hahaha: śliczna jesteś,,,dam ci jedno bikini -będzie się prześlicznie odbijać na tym węgielku,,,:hahaha:

@jolantapl. na jakiej wyspie ,,już Ci się marzy bezludna wyspa-niedoczekanie Twoje:płacz: a do roboty do ludzi,,Ja Ci dam marzyć o bezludziu,,,:(

Ja sama się pryskałam w łazience a teraz jak pani się chłodzę przy wentylatorze ,,muszę korzystać bo jak się coś dziadkowi przypomni? to mi zabierze-hahahhaha 

Ale się pochwalę,,że moi dziadkowie mi dzisiaj pięknie dziękowali,że jestem,,pytali się czy jestem u nich szczęsliwa-hahahhaha  :serce: bo są bardzo zadowoleni ze mnie,,,same cukrusie zbieram-ale miłe ,,bardzo miłe,,lubią mnie a to się czuje ,,i wiecie co? i ja ich lubię:serce:

Godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

Gorąco !

Więcej już się nie będę opalała, chyba przesadziłam. :d:d:d :hahaha:

19225780_10212854339534488_3870384432743547246_n.jpg

no nie mogę się na Ciebie napatrzyć,,jakiego olejku używałaś? szybko pisz ,,bo z tej firmy my już nic  więcej nie kupimy i obsmarujemy na forum tą firmę:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Łukasz napisał:

Maria Jolanta , jak Ty wyglądasz:rozpacz: czy jakoś Ci pomóc? może :zielone_jabłko::)

jolantapl. a nie wiem, gdzie towarzystwo wywiało...ja w domu, dziś się nie narobiłem, 4 godziny pracy, a z nudów przy babci siedziałem:) i tak dzień w dzień

4 godziny ja też tyle pracuje zgodnie z umową:hahaha: fajnie mamy na tych sztelach to po co coś zmieniać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...