Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciiiicho bo sie wszyscy pobudza ... zapomnieli zgasić światło .... hmmm ale co to za bałagan ??? U  @Maria Jolanta wylana kawa na stoliku nocnym.... @jolantapl. wymazana sorbetem od @Łukasza on..... hmm strzelba w łóżku ??@Blondi tez zapomniała papierów po cukierkach posprzątać ... juz porządek ... pstryk światło zgaszone...Śpijcie dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitanko z :kawa::kawa::kawa: :hahaha::serce::love:  Oj chce się ,zyć ,,oj chce -okna na roscież,,auta szumią strasznie,,ale trochę normalne powietrze ,,trzeba nachapac się z rana,bo widzę ,że Afryka się zbliża,,, @Mago jak zbieram papierki to się zawsze dziwię, czemu ich tak dużo:hahaha: garscami je wyrzucam,,trochę nienormalne u mnie -tyle pożerać słodkiego,,,nigdy tak w Pl nie miałam ,aby wpychac w siebie tyle cukru,,:płacz::hahaha:

 

 

kawa_na_dzien_dobry_0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Gość aga napisał:

Na kawe to juz za późno ale jakis koktail truskawkowy mozna jeszcze zaliczyć. U nas dzisiaj od strony południowej , ale w cieniu  , było 42 st. Gdyby było na minusie to bym sie cieszyła , zimnolubna jestem. Tylko jeszcze prysznic i spać . Co oglądacie wieczorami na laptopach czy innych urządzeniach .Ja cos na IPLI poszukam i usnę jak zwykle nie doczekawszy końca .  Spokojnej,  długiej nocy życzę . 

Dzień dobry , jak na mnie to juz prawie południe . Wstałam jak zwykle wcześnie , tylko po co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do Was dziewczyny ale dzisiaj to chyba mrożona :kawa: by się przydała;) Dzień dobry i upalny dzisiaj szykujcie konewki,węże zraszacze i co tam jeszcze macie bo dzisiaj ma być goręcej niż wczoraj:)@Blondi dzisiaj nawet malutkiej chmurki nie widze a i wczoraj nic z tych chmurek nie popadało ani kropelki:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie już po śniadanku ale przed :kawa::)

Zaraz lecę na dół naprawić ten karygodny błąd. :d

A co do słodkości to ja pożeram tu czekolady, w poprzednim miejscu tak nie miałam a teraz mam. W domu to nawet jak upiekę ciasto to zjem jeden mały kawałeczek i koniec a czekolada leży tygodniami nie ruszona. Co mi jest Panie Doktorze ? :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ślicznie :) Miłego dnia....uffffff jak gorąco :hahaha:

Oooojjjj juz mnie dziadek z samego rana rozśmieszył ... włożył nogi do wirówki i stuka w nia i stuka .... w końcu wola mnie i mowi zepsuła sie a ja patrzę wogole nie włączona ... dziadzio... dziadzio ... zapomina wszystko 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Mago napisał:

Ciiiicho bo sie wszyscy pobudza ... zapomnieli zgasić światło .... hmmm ale co to za bałagan ??? U  @Maria Jolanta wylana kawa na stoliku nocnym.... @jolantapl. wymazana sorbetem od @Łukasza on..... hmm strzelba w łóżku ??@Blondi tez zapomniała papierów po cukierkach posprzątać ... juz porządek ... pstryk światło zgaszone...Śpijcie dobrze :)

Przez Ciebie to od rana mamy robotę@Blondi papierki zbiera@Maria Jolanta musi tą kawę rozlaną powycierać ze stolika i podłogi ja buzię muszę wyszorować bo mi ten sorbet się wszędzie poprzyklejał a @Łukasz hmm mam nadzieję,że mu ta strzelba w nocy nie wystrzeliła:hahaha:Na zakupy muszę jechać bo po tym długim weekendzie pustki mam w lodówce bawcie się dobrze;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mago napisał:

Witam ślicznie :) Miłego dnia....uffffff jak gorąco :hahaha:

Oooojjjj juz mnie dziadek z samego rana rozśmieszył ... włożył nogi do wirówki i stuka w nia i stuka .... w końcu wola mnie i mowi zepsuła sie a ja patrzę wogole nie włączona ... dziadzio... dziadzio ... zapomina wszystko 

Do jakiejn wirówki-hahahha od rana się suszy? :hahaha: wystaw dziadzia na słonce,,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Łukasz napisał:

ni ma strzelby...w tym wieku coraz trudniej będzie ją znaleźć, nie mówiąc już o częstym strzelaniu:hahaha:

To pożyczę Ci kolego forumowy @Łukaszku działko,,  :płacz: nie !! mam lepszy pomysł armatkę taką zapasową jak Twoja strzelba wysiądzie,,mam taką na baterie:święty::love:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...