Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie taki ukrop ,że idzie oszaleć,,ale dzięki bogu ,że nie muszę w bunkrze siedzieć,,trudno -gorąco-ale okna pootwierane i świeże powietrze jest,,:hahaha: przecież kiedyś to okna pozamykane i żaluzje spuszczone i ciemnica jak w piekle,,masakra,,tak cały dzien przesiedzieć w takich ciemnosciach a było lato,,więc teraz mimo ,że dowala ciepło ale chodz jest widno i nikt mi nic nie każe ,,czy ma być otwarte czy zamknięte,,:hahaha:

@jolantapl. daj tych trochę chmur do mnie, bo u mnie nawet malutenkiej nie ma chmurki:płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ŁukaszJa mam 32 w pokoju,,sauna malutka,,zaraz bikini i już,:płacz:,chętnie zimne:piwo:  @jolantapl. jest jakaś chmurka bo coś znikło z horyzontu,,,ale jakaś malutka bida się zagubiła,,,:płacz::hahaha: @Łukasz ma arbuza ,ale cholera taka chytra ,że siedzi przed domem i sam wcina,,aby nikomu nie dac,,,on nawet nie wie,że my go widzimy:hahaha:  chciałam kupić arbuza ale takie ogromne ,,kto to zje? nikogo w tym wiejskim sklepie nie ma ,aby poprzekrajał,,więc wróciłam bez arbuza ale za to z następnym opakowaniem cukiereczków, jak rodzinka te moje paragoniki sprawdzi O.o:rozpacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki!! to ja zamawiam te owocki walające się po bokach,,,:hahaha: i chcę prawdziwe lody:lody:

Dzisiaj babcia była z wnuczkiem w sklepie i mały krzyczy ,,o! arbuz! arbuz! a babcia do niego ,,Ty sam jesteś arbuz!  :hahaha: Od razu przypomniała mi się nasza wczorajsza arbuzowa imprezka:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kawe to juz za późno ale jakis koktail truskawkowy mozna jeszcze zaliczyć. U nas dzisiaj od strony południowej , ale w cieniu  , było 42 st. Gdyby było na minusie to bym sie cieszyła , zimnolubna jestem. Tylko jeszcze prysznic i spać . Co oglądacie wieczorami na laptopach czy innych urządzeniach .Ja cos na IPLI poszukam i usnę jak zwykle nie doczekawszy końca .  Spokojnej,  długiej nocy życzę . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Wy możecie :kawa: pic na noc:płacz: ja też bym kręciła się jak smród po chałupie w nocy w łóżku i zero spania,,,:płacz: chodz kiedyś o 19 piłam często i jakoś spanie było,,mnie słodycze widzę ,że bardzo usypiają, może coś tam dodają do tych moich cukierków ,że tak dobrze mi się śpi:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...