Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Łukasz napisał:

Witajcie miło:love: Blondi, dzięki za kawę:) wszystkim życzę pogodnego piątku

A ja w ogóle nie wiem ,,gdzie Ty się podziewasz,,czy Ty jesteś ? czy Ciebie nie ma,,pracy nie masz bo jesteś na wczasach ,,czasu na rozrywkę nie masz ,,bo musisz bąki zbijać,,co jest !!!:hahaha: Ktoś musi Ci dac tego kopa ,,gdzie Twoja energia ,,no wez zobacz co ja wymyśliłam sobie ,,np, 

trochę tańca ,,a potem??? :święty::love:

262.gif

Wiesz  @Łukasz jak na filmach się całują?:serce:  jak dobrze ,że chodz Ty tutaj jesteś,,bo z tym calowaniem bym nie mogła napisać np , do @jolantapl. :płacz::hahaha:

gify-ruchome-pocalunek.gif

Już nie ma nudów ,,coś się dzieje,,tance ,całowanko:serce::love: :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos ja dzisiaj chcę dzień spędzić na łatwiznie,,nic mi się tak naprawdę nie chce,,ani gotowac ani pracować,,ani nic,,chyba przez ten ukrop:płacz: ale jak długi wochenende to znaczy ,że ma być też i luzik:hahaha: a prasowania mam trochę,,ale czekam kiedy będzie padac albo zrobi się zimno,,nic na siłę,,wszystko w czasie ,,powoli,,bo czas na pierdolety w internecie też musi się skąś znaleśc,,prawda?:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Łukasz napisał:

 

A to dla Was Polnische Perlen :jabłko::zielone_jabłko::ciacho: razy pięć:całus::hahaha::love:

Czy Ty jesteś po wypłacie? :hahaha: dzięki i ja biorę :jabłko::zielone_jabłko: cmok cmok :love::love:  dzisiaj się całuję na prawo i lewo i dobrze ,że tu jakiegoś Niemca nie ma ,,bo bym jeszcze się rozpędziła i go wycałowała:love::love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co za czort ale dzisiaj wieczorem znów jakaś inwazja spod kaloryfera, mrówki i niektóre takie ze skrzydełkami, prawie latające. Trutka wysypana a one jak w zegarku 8;30 na spacerek wychodzą stadami, dosłownie stadami, aż mało nie uciekłam. :( Babcia się śmiała więc skakałam, wrzeszczałam i tupałam i też się śmiałam mimo obrzydzenia. :d:d:d

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,,dzięki @jolantapl. za :kawa:,,wielkie dzięki bo ja dzisiaj zaspałam:płacz: 1 raz a może 2 mi się zdarzylo ,, zapomnieć nastawić budzik na sobotę,,,więc się smacznie spało ,ale jednym okiem patrzę a co jest tak jasno? hahahha dobrze ,że nikt mnie nie wolał już o 6 rano,,,ale mam jeszcze czasu a czasu ,,:love::hahaha::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...