Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A teraz robię imprezę popołudniową,,,:kawa::kawa::kawa::kawa::kawa:   dla Wszystkich  i się podzielę tym torcikiem swoim,,bo jest pycha ,,już tutaj  trzeciego upiekłam,,nigdzie nic nigdy nie piekłam a tutaj jak mam możliwośc to czemu nie,,wolę swoje :ciacho:  -częstować się ,,bo piekłam z :serce: 

tort-truskawkowy-irmina.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi Ale mi narobilas apetytu, zaraz idę do Intermarsche i sobie kawałek kupie gotowca :p bo oni tez maja smaczne ciasta . Co prawda to nadrabiam truskawkami  , bo tutaj jest jedzenie :płacz: , @Blondiale dzięki za poczęstunek:love:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gość Erika napisał:

@Blondi Ale mi narobilas apetytu, zaraz idę do Intermarsche i sobie kawałek kupie gotowca :p bo oni tez maja smaczne ciasta . Co prawda to nadrabiam truskawkami  , bo tutaj jest jedzenie :płacz: , @Blondiale dzięki za poczęstunek:love:

 

 

Tylko @erika się poczęstowała ,,:płacz: a ja tyle pracy włożylam i :serce:,,,schade ,że innym już w tyłkach też się poprzemieniało z dobrobytu:płacz: @erika bierz ile chcesz ,,:hahaha: wszyscy slim figure dzisiaj ćwiczą,,a my nie,,więc możemy pakowac w siebie,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, kurde, ta Blondi to pracuś...ze świecą takiej szukać :płacz:

a u mnie muzyka J.Straussa i różaniec  w rękach babci, który przyniósł syn ...Oni już stracili nadzieję, ja ją jeszcze mam.Nadzieja umiera ostatnia. Mógłbym gdybać o pewnych ich działaniach po powrocie ze szpitala, ale to jest ich mama. Córka z synem przejęli obowiązki i kontrolę , haha, a ja taki ...przynieś , pozamiataj...:hahaha:

Blondi, nie widziałaś, ale podwędziłem Ci kawałeczek torta:hahaha: pycha:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jolantapl. napisał:

@Blondi mnie nie było jak częstowałaś tortem więc po prostu to przegapiłam:płacz::hahaha:

Nie marudzijcie tutaj tylko brać i się częstowac bo zaraz schowam do lodówki i tylko zapach zostanie:hahaha:

Ukryta zawartość

:hahaha:

Ukryta zawartość

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Nie marudzijcie tutaj tylko brać i się częstowac bo zaraz schowam do lodówki i tylko zapach zostanie:hahaha:

  Pokaż ukrytą zawartość

:hahaha:

  Pokaż ukrytą zawartość

 

 

 

Jak smakuje  chociaż troszeczkę tak dobrze jak wygląda to się częstuje z przyjemnością :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Blondi napisał:

A teraz robię imprezę popołudniową,,,:kawa::kawa::kawa::kawa::kawa:   dla Wszystkich  i się podzielę tym torcikiem swoim,,bo jest pycha ,,już tutaj  trzeciego upiekłam,,nigdzie nic nigdy nie piekłam a tutaj jak mam możliwośc to czemu nie,,wolę swoje :ciacho:  -częstować się ,,bo piekłam z :serce: 

tort-truskawkowy-irmina.jpg

Z ogromną przyjemnością poczęstuję się... :) Blondi... cudnie wygląda... i tak też smakuje... Jestem na urlopie, a nie mam czasu nawet na jakiekolwiek wypieki... Może w przyszłym tygodniu... ;) Pozdrawiam wszystkich <3 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Wy wiecie ,że muszę tego torta wyciągać z lodówki i pokazywac sąsiadom? babcia taka szczęsliwa ,że znowu torta upiekłam,że chwali się na lewo i prawo i jeszcze muszę pokazówkę robić:hahaha: i mi dziękuję,,ale jestem włazidupka-hahahhaha  no nie wiedziałam ,że tyle przyjemności znowu zrobię moim dziadkom,,ale  dla takich chwil ,warto i jak jeszcze ktoś potrafi upiec ,,warto,,ta radośc i te podziękowania są naprawdę miłe,,:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zapracowana padam dzisiaj ,,jutro będzie spokojniej,,a może nie? Procesja idzie po głównej ulicy,, stroje przygotowane ale ja sama jestem w lekkiej rozsypce,,pindrze się od godziny i się wypindrzyć nie mogę,,bo miałam facetów-hahahha goscie :płacz:  rodzina,,

dobranoc :spioch::serce: a ja wiem o czym będe snic,,,:serce::love::serce:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już ta godzina a tu taka cisza? :święty: a gdzie :kawa: ?:płacz: zaraz zrobię dla Wszystkich leni i śpiochów :kawa::kawa::kawa::kawa:  i dużo zostawię :hahaha: i :serce: i milego ,fajnego świętowania,,,:love:

No ja mogłam się grzebac,,bo miałam trochę roboty przy sobie ,,bo muszę też dzisiaj błyszczeć,:hahaha:,przeciez święto w De to w niektórych rodzinach wielkie wydarzenie,,,:święty::serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

Witam.

Czy możecie podpowiedzieć jak w Bawarii obchodzą święto ?

 

Ale ja byłam ,,nawet procesji nie widziałam,,święto jak święto,,nic kompletnie się nie działo,,jedni z rodziny  Ewangelicy a babcia tylko katoliczka,więc z babcią był dzień jak normalna niedziela,,:święty::hahaha: ale teraz mi przyszlo ,,1 raz w życiu ,,musi być ten pierwszy raz ,przyozdabiać okna na procejsę:hahaha: 4 okienka ,cyk myk ,,zielona choinki synek przygotował a ja musiałam poprzyczepiać i chorągiewki wpiąc ,,jest przyozdiobione,,czeka mnie dzisiaj parada ,,będzie się działo,,dziadki już czekają,,dawno procesji nie widziałam ,,,więc fajnie ,że znowu wspomnienia wrócą,,bo zawsze kwiatki sypałam ,slicznie na biało ubrana,,hahha cudowne lata ,,,:serce: musi zawsze być ten 1 raz ,,a więc nawet mając 90 lat mogę też coś przeżyć 1 raz ,,np, pomoc drugiej osoby,,bo bez drugiej osoby mogę już sobie nie poradzić,, 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Procesja przeszła,,różni się od naszych w Pl ,,u nas bardziej na bogato,,więcej ludzi bo więcej katolików,,tutaj orkiestra,trochę panów na czarno ubranych,,parę dzieci na czerwono-biało, trochę dorosłych i ksiądz,,bardzo nieliczne grono,,ale święto i niech świętują,,:święty: chcialam babcię wyprowadzić na zewnątrz,,ale kategorycznie było ,nie,,bo ludzie będą patrzyć i babcia nie chciala być na widoku a potem będą mówić ,,jak wszędzie zresztą,,plotuchów i zazdrosników nie brakuje:płacz::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy jeszcze o procesji ,a ja już obskoczyłam  dawno procesję i wlazlam sobie na zakupy i co widzę? sukienka która jest nawet fajna ,,kosztuje w ,,Floryday" po obniżce  36,43 euro,,i ta sama na Allegro kosztuje 25,99zł...foto jest to samo,,czy materiał ten sam? może i ten sam,,bo nieraz już się o tym przekonałam ,,ale cenowo jaka różnica,,dlatego jak coś mi się podoba ,to lubię przeleciec cały internet -nieraz jak mam czas,,aby kupic w dobrej cenie,,,:hahaha: a to czorty z nich,,znam ich te ceny,,,:płacz:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...