Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Mnie nic nie kupuj, zrobiłam dzisiaj sobie zapasik i kupiłam 6 czekolad. :d:d:d

 

Co???????? to Ty jesteś lepsza ode mnie:płacz: ja paczkę cukierków w czekoladzie zjadam w ciągu 2 dni,,i myslę sobie ,,muszę przystopować bo zęby pójdą z tymi cukierkami,,a Ty całe zgrzewki kupujesz,,,:hahaha: a jakie kupujesz te czekoladki-tak powiedz w sekrecie ,,które lubisz:p

1 minutę temu, jolantapl. napisał:

Dla mnie proszę kupić te czekoladki nadziewane alkoholem w polewie czekoladowej z orzeszkami zapomniałam jak się nazywają ale wyglądają jak małe jeżyki feine brande czy jakoś tak:)

Wiem jakie,,wiem,,też lubię je,,ale nie wiem,czy w moim magazynie sklepowym takie kupię:płacz: bo ja tutaj nie mam wyboru ,,jeden sklep :płacz: tylko jeden sklep:rozpacz: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuję w Lidlu bo innego sklepu w okolicy nie ma. Kupiłam małe czekolady po 100 gram, to tylko ciutkę ponad pół kilo czekolady. :d:d:d

Wcześniej się cykałam i kupowałam po 2 czekolady. Po 200 gram każda. :hahaha:

Oczywiście po kryjomu przed babcią i za swoje. Babcia cukrzyk więc chowam się i zajadam cichcem, cichcem.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahaha ledwo dotargałam te swoje zakupy,,oczywiście połowy nie ma:płacz:,moich fajnych miętusów bez cukrowych nie ma,,ale cukierki przy których gubię zęby -kupiłam,,jak wielbłąd wróciłam,,jak coś zobaczę ,że jest akcja obniżka ,,a to się przyda to już ląduje w koszyku,,i takich akcji trochę było,,np, polędwiczka wieprzowa ,kalafiorek,pomidorki, itd itd, 

ale alkoholowych czekoladek nie było,,nie chcą chyba tutaj towarzystwa rozpijać:rozpacz: co za gorączka wrociła ,,a gdzie ta burza co miała być:płacz::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy już u mnie dawno w łóżkach,:spioch:,a znam takie babcie co nie pójdą spac jak jest widno i czekają ,aż się ciemno zrobi i dopiero idą w bety,,,a ja na czatach ,:płacz:,to też nie robota,,do 23 czekać aż babci się zachce spać,,nie lubię takich miejsc,,dlatego też lata nie lubię na stellach,,dzień nieraz na niektórych bardzo ale to bardzo długi,,a porą zimową cyk myk i 19 nieraz w łóżkach ,,góra 20 godz, 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ,że wcześnie i wiem,ze nieraz bym sobie pospała jeszcze ale obiecanki to obiecanki i musze slowa dotrzymać i rano dziadka odwiedzić-hahaha więc :kawa::kawa::kawa: dawno zrobiona ,,ale zawsze gorąca,,, a noc była super bo chłodna ,nawet zimna,,:hahaha: Wstawac i pić,,radosnego dnia:hahaha::serce::love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam... @Maria Jolanta nie tylko Tobie cyferki dzis szfankuja w zegarku... ja juz miałam noge z łóżka aż nagle szerzej oczy i dostrzegłam ta właściwa godzinę ... wiec jeszcze 30 min leżakowania ... szkoda ze do łóżeczka kawki nikt nie poda.:d. Miłego i pięknego dnia dla wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łukaszjak Twoja babcia--bo myślę o niej cały czas,,jednak Ci nasi PDP coś znaczą dla nas ,,:hahaha:

8 minut temu, jolantapl. napisał:

:hahaha: nie dość,że opiekunowo to jeszcze kraina czuję się jak w bajce :love:

to jest bajka,,baśn o opiekunkowie,,może być nawet bardzo fajnie,,jak się samemu potrafić stworzyć fajną atmosferę i klimat:hahaha::serce::love: i się nie czuje ,że się jest na robotach tylko na wczasach:hahaha: to lepiej być nie może:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Beata Giz napisał:

Święte slowa Blondi! Nie wiem czy to kwestia wody w kranie, ale o wiele bardziej mi tutaj smakuje kawa, niż w Polsce ;-)

:hahaha::hahaha: jest nas grono zadowolonych opiekunek i opiekunów-i tak trzymac,,bo wtedy przyjemniej się nawet pracuje,,ja zabawiłam się w obcinanie pazurków ale tylko u ręki ,,dziadka uprzedziłam ,że robię to 1 raz i mogę mu paluchy obciąc:hahaha: a potem byłam fryzjerką-strzyżenie,,hahahha dobrze ,że wszystko potrafię,,po trosze:płacz::hahaha: uprzedziłam ,że zostawię mu te piękne wlosy a tylko troszkę końcowki podetnę,,hahhaha bidulek sam sobie tego nie zrobi a babcia myśli tylko o sobie ,,a dziadek musi liczyć jedynie na opiekunkę-ale ja wszechstronnie uzdolniona w sekundę zaliczę wszystkie prace--znowu maly referat odwaliłam z porannych czynności,,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jolantapl. taka wyrywna to ja nie jestem,,nie!!!!!!!!! wszystko po trosze,,nie ma ,aby mnie z roboty do roboty czołgali,,nie!!!!!! oblece dół i już jestem na górze u siebie,,dobrze sobie polatać nawet,,,torta upiekę -jasne ,że tak,,,dziadzio slicznie ubrany,,jeszcze musi się ogolić,,obiadek mam ,,pulpeciki i do tego ugotuję  knedle i kalafiorek i może pieczareczki na maselku podsmażę-zobaczę jeszcze,,aby było na bogato:hahaha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...