Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nigdy nie będę nic zbierać i suszyć,:płacz: nigdy nie piłam herbatek  ziolowych,bo od razu zbiera mnie wiecie na co!!!  zioła lubię jesc w potrawach,, ,no owocowe od bidy jak nie ma innej to przejdzie   ,, suszone lubię owoce,, tutaj wszyscy się dziwią ,że piję czarną herbatę! ,że nie jem marmolady na śniadanie,,każdy z nas ma inne przyzwyczajenia,,co innego lubi a z napojów  najbardziej lubię :piwo: ,oj teraz bym sobie tajkie zimniutkie lykła i coś z grilla zjadła dobrego,,obok się grilują ,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

Ja nigdy nie będę nic zbierać i suszyć,:płacz: nigdy nie piłam herbatek  ziolowych,bo od razu zbiera mnie wiecie na co!!!  zioła lubię jesc w potrawach,, ,no owocowe od bidy jak nie ma innej to przejdzie   ,, suszone lubię owoce,, tutaj wszyscy się dziwią ,że piję czarną herbatę! ,że nie jem marmolady na śniadanie,,każdy z nas ma inne przyzwyczajenia,,co innego lubi a z napojów  najbardziej lubię :piwo: ,oj teraz bym sobie tajkie zimniutkie lykła i coś z grilla zjadła dobrego,,obok się grilują ,,:hahaha:

Mam tylko rybkę z grila ale mogę Ci podrzucić kawałeczek a :piwo: i sałateczkę  musisz sobie sama zorganizawać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja siedzę na tarasie, jest gorąco,a w domu chłodniej, to fajnie. Dziś się nie napracowałem, wszystko wokół babci robią dzieci,jedynie pillnuje jej, jak ma kroplówkę podłączoną ..bo ostatnio wyrwała, no i za ręce trzymam ją, bo prosi...Zapłakanymi oczkami. .Dobranoc pracusie i urlopowicze:):spioch::love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :kawa::kawa::kawa: zrobiłam na spiąco,,ale taką mocną ,że każdego na nogi postawi:hahaha::p

@Łukasz Twoja babcia czuje ,że odchodzi,,bo ludzie to czują,,przechodzisz tam bardzo ciężkie chwile,,nieraz człowiek chce porządnie popracowac i nie myślec o smutkach,,a u Ciebie nawet atmosfera w domu jest bardzo smutna,,ale inna być nie może w takiej sytuacji,,trzymaj się i trzymaj babcie za te ręce,,bo zawsze zabierala ręce a teraz się coś zmieniło,,:) 

często powtarzam ,,nie robić złości drugiemu, cieszyć się  z życia jak kto potrafi ,bo życie mamy jedno,,:serce::love::hahaha:  też bym chciała teraz byc gdzieś indziej,,a jestem tu gdzie jestem,,bo muszę,,bo chcę normalnie żyć,,:święty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Łukasz napisał:

Witajcie dziewczyny:love: Życzę miłego dnia :) Blondi, kawka mocna, to jest to. Maria Jolanta, nie muszę patrzeć na zegarek, wystarczy, że odczytam Twój post i wiem, że powoli dochodzi 7.30, bo Ty w szwajcarski zegar się z babcią bawisz:hahaha:

Spokojnego dnia wszystkim! Zbieram się na zakupy, a na dworze pada :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łukaszprzecież wiesz że tu wszyscy wszystko co do minuty robią. :)

A przy cukrzykach to szczególnie ważne, więc pilnuję. Oczy mi się zamykają ale za godzinę i 10 minut jest pora na owoce więc drzemka odpada. :)

Możesz się ze mnie śmiać. :d:d:d

Za to w niedzielę jadłam kiedy chciałam i nie patrzyłam na zegarek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież żartuję, a nie nabijam się:hahaha: a u mnie synowi się ten szwajcar też poprzestawiał...w sobotę wieczorem się go pytam, na którą śniadanie przygotować , ...a  on...na 9 . Nastawiłem budzik na 8, a on już o 7.30 przyszedł,haha. To szybka kawka z ekspresu i jego nutella i dżemy i pieczywo i masło wylądowały na stole. Jedyne moje przedpopołudniowe zajęcie, no i zmyć naczynia po śniadaniu.Tyle, laba i fertig:hahaha:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie mi też tego deszczu,,,:święty: bo coś czuję, że zaraz będzie gorączka znowu,:hahaha:,a mój dziadzio chciał pokonać dzisiaj góry,,wszedł na 10 stopni -schodów i kaput,,ledwo spowrotem zszedł,,nabrał sił? a teraz ledwo zipie,,:święty::płacz: może myślał że wejdzie na piętro,,sprawdzić co jego opiekunka tam ma za porządki,,a tu wyszły nici ,,nie da rady:płacz: zaraz owockami dziadków podbuduję,,:serce: ich serducha też,,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maria Jolanta takie telefony z agencji to naprawdę rzadkośc,,przeważnie zadzwonią po przyjezdzie i na tym kontakt się urywa z agencją,,:płacz: ale ja nigdy nie tęskniłam za ich telefonami,,bo wiadome mi jest ,że ze wszystkim muszę sama sobie poradzić i radzić,,:hahaha: no właśnie ,,komu się poskarżyć? tutaj poskarż się na forum,,że nie możesz leżaczka zaliczyć bo słońce ktoś zabrał,,hahaha a potem ktoś napisze,,w głowach się opiekunkom poprzewracało:święty::hahaha: same nie wiedzą czego chcą:) czy pracy z PDP czy leżakowania-hahahha  ja chcę i jedno i drugie i full czasu wolnego i w ogóle luzu i zero stresu i jak wczasy to wczasy ,,,:love::serce: jeszcze fajnego faceta do towarzystwa ,,wystarczy do towarzystwa ,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Owoce zaniosłam ale babcia śpi...

Za to dobrze że zeszłam na dół bo akurat dzwonili z agencji zapytać czy wszystko w  porządku, czy jestem zadowolona i jak się czuję. Byłam tak zaskoczona że zapomniałam się poskarżyć. Na pogodę.:hahaha:

Podaj mi na priv nazwę tej agencji moze się do nich przeniosę bo moi od chwili podpisania umowy zapomnieli o moim istnieniu nie mniej muszę przyznać,że jak dzwoniłam na kilka dni przed końcem zlecenia,żeby się dowiedzieć na kiedy mi zarezerwowali powrót to bardzo się ucieszyli z mojego telefonu:hahaha: Ale telefon od agencji z pytaniem czy opiekunka zadowolona i jeszcze jak się czuje to rzadkość dla mnie miłe z ich strony;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Blondi napisał:

Dajcie mi też tego deszczu,,,:święty: bo coś czuję, że zaraz będzie gorączka znowu,:hahaha:,a mój dziadzio chciał pokonać dzisiaj góry,,wszedł na 10 stopni -schodów i kaput,,ledwo spowrotem zszedł,,nabrał sił? a teraz ledwo zipie,,:święty::płacz: może myślał że wejdzie na piętro,,sprawdzić co jego opiekunka tam ma za porządki,,a tu wyszły nici ,,nie da rady:płacz: zaraz owockami dziadków podbuduję,,:serce: ich serducha też,,

 

U mnie już słońce praży. Po deszczu ślad nie pozostał ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam z drzemką,:płacz:,trzeba :kawa: i :ciacho: wpałaszowac i na rowerek ,,lubię tutaj rowerkowac i pedałować,,nie na każdym terenie lubię jazdę na rowerze,,ale tutaj bardzo ,,,może dlatego ,że góry mam obok,,a droga rowera jest raczej nizinna,,

co komu kupić ,,bo mam trochę geldu,,sobie wiem ,że cukierki,,dziadek też już zamówienie złożył,,babcia nie ma zamówień,, więc reszta zostaje na co? znowu jedzenie,,na warzywa  kochani :serce: 

u mnie chyba nic nie spadnie z nieba dzisiaj:płacz: ale w domu jest fajnie,,nawet trochę zimno:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Blondi napisał:

A tam z drzemką,:płacz:,trzeba :kawa: i :ciacho: wpałaszowac i na rowerek ,,lubię tutaj rowerkowac i pedałować,,nie na każdym terenie lubię jazdę na rowerze,,ale tutaj bardzo ,,,może dlatego ,że góry mam obok,,a droga rowera jest raczej nizinna,,

co komu kupić ,,bo mam trochę geldu,,sobie wiem ,że cukierki,,dziadek też już zamówienie złożył,,babcia nie ma zamówień,, więc reszta zostaje na co? znowu jedzenie,,na warzywa  kochani :serce: 

u mnie chyba nic nie spadnie z nieba dzisiaj:płacz: ale w domu jest fajnie,,nawet trochę zimno:hahaha:

Dla mnie proszę kupić te czekoladki nadziewane alkoholem w polewie czekoladowej z orzeszkami zapomniałam jak się nazywają ale wyglądają jak małe jeżyki feine brande czy jakoś tak:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...