Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i po śniadanku pora na :kawa:.

Wiecie, ja nie mam problemu z dostosowaniem się do tego co podopieczni jedzą. Nawet jak wróciłam do domu to od razu kupiłam dżem i miód żeby mieć na śniadanko. :d

Ale jedno MUSZĘ mieć - duuuużoooo kawy. :kawa::kawa::kawa:

Ukryta zawartość

:kawa:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dalej mam labę...prawie cały czas przy babci siedzą dzieci,głaskają, babcia śpi...Co dwie godziny trzeba ją troszkę obrócić, bo grożą odleżynki po szpitalu. Dzieci przeżywają, mają świadomość, że niedługo nastąpi koniec...sami to mówią,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łukasz taka kolej rzeczy ,,nas wszystkich to czeka,,dobrze ,że babcia się nie męczy i nie wyje z bólu,,niech spokojnie sobie odejdzie,,:płacz: taka nasza praca ,że musimy się z wszystkim liczyć,,i być na wszystko przygotowani,,ale znając życie,to nie wielu jest przygotowanych na tego typu sytuacje,,co niektórych pierwszy raz nawet spotyka ciężki stan choroby PDP,,a co mówić np, śmierc,,,

Trzymaj się i opiekuj  się babcinką do końca,,ona Ciebie najbardziej lubiła,,:hahaha: bo narazie zostajesz na stelli? czy rodzina przejmie paleczkę,,też nic nie wiadomo,,

Tylu niemców widziałam ,co tylko czekali aby chory odszedł i aby mieć święty spokój-:płacz::rozpacz: każdy liczył tylko kasę,,bo tak też i jest,,czy tutaj w De czy w Pl,nie brakuje takich rodzin,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero nauczyłam się jeść spaghetti jak nauczyłam się nie być łakoma i nawijam po 2 makarony tylko. :)

Babcia i tak ma szczęście że ma i Ciebie i bliskich przy sobie. I że jest w domu.

Gdyby odeszła to będziesz potrzebny dziadkowi, często jedno za drugim szybko odchodzi :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadek zmarł rok temu, w domu,też "uprawiał" głodówkę dwa tygodnie. Jego wykończył rak, kiedyś palił. W dużo, a babcia, jak lekarze po badaniach w szpitalu  orzekli, to okaz zdrowia. Poza mózgiem:( Dla mnie o tyle to stresujące, bo nie wiem, czy jak za godzinę ją odwiedzę, to czy...

Ale mamy heute Wochenende, haha, Blondi pewnie śmiga na rowerku , wypindrzona:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja imrezuję:hahaha: tym razem jestem w gosciach-hahahha  ale mój tort pożarli,,a wychwalań nie było końca,,jaki smaczny i och i ech:hahaha:  @Łukasz no coś Ty,,w stringach na rower? tyłek bym zgubiła-:hahaha: wypadek za wypadkiem,,już wyszłam po chlebek i co się działo, i to w ubraniu:płacz: meksyk -normalnie meksyk,,hahahha ogląda mnie rodzina od góry do dołu , a co ja jestem jakiś okaz na pokaz,,lece ,,do gosci,,pa narazie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnęłam towarzycho,,ale te niemry jakies dziwne,,miłe ,nawet bardzo miłe,,ale brzydactwa,,jedna z rodziny pyta się mnie jak jest,,czy dobrze ,,a jak ma być u mnie jak tylko odpowiadam ,że jest wszystko bardzo dobrze,,:hahaha:no i się zaczęło,,że babcia nie jest przyjacielska itd, a ze mną jest cala heppi,,następną babcię przerobilam-hahaha   jeszcze mam jednego goscia,,jeszcze pożera torta,,i chwali:hahaha: może na cukiernika pójdę?  dzień zleciał nie  wiem kiedy,:święty: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, Blondi napisał:

Ogarnęłam towarzycho,,ale te niemry jakies dziwne,,miłe ,nawet bardzo miłe,,ale brzydactwa,,jedna z rodziny pyta się mnie jak jest,,czy dobrze ,,a jak ma być u mnie jak tylko odpowiadam ,że jest wszystko bardzo dobrze,,:hahaha:no i się zaczęło,,że babcia nie jest przyjacielska itd, a ze mną jest cala heppi,,następną babcię przerobilam-hahaha   jeszcze mam jednego goscia,,jeszcze pożera torta,,i chwali:hahaha: może na cukiernika pójdę?  dzień zleciał nie  wiem kiedy,:święty: 

:hahaha: nasza praca to połączenie kilku zawodów :święty: Ty to masz szczęscie zawsze sobie jakieś towarzystwo znajdziesz i na imprezę się załapiesz;) A po tych tortach i ciasteczkach :drink::piwo: dla ochłody.Proszę się czestować:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, jolantapl. napisał:

:hahaha: nasza praca to połączenie kilku zawodów :święty: Ty to masz szczęscie zawsze sobie jakieś towarzystwo znajdziesz i na imprezę się załapiesz;) A po tych tortach i ciasteczkach :drink::piwo: dla ochłody.Proszę się czestować:love:

Bardzo chętnie bo nic nie było %:płacz:,,więc leci :drink: w postaci wodzianki,,hahahha dzięki Jolanta,,

Mam szczęscie to prawda,,ale też wykonuję bardzo dobrze swoją pracę,,dla mnie PDP są na miejscu pierwszym,,a jak są jeszcze fajni to mają wszystko u mnie,,a że trafiają mi się sami fajni to tak fajnie ta praca mi mija,,a to jest ważne ,,:hahaha: sama się cieszę ,że trafiłam znowu na takie fajne miejsce,,naprawdę,,,:święty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blondi, to fajnie, że miło dzionek spędziłaś:love: Babcia, ta moja, haha, troszkę się ożywiła, ale dalej odtrąca rękę, jak próbuje się ją karmić czy herbatkę podać. I tak opiekunkowo , mija kolejny dzień na szteli, jutro sobie policzę , który od początku mój w DE. A póki co, życzę Wam spokojnej i dobrej nocki:love::spioch:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...