Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

@Blondi chyba Ci się zawody pomyliły - fordanserką powinnaś zostać, albo chociaż DJ-ką. :d:d:d

 

@Maria Jolanta czy Ty wiesz ile ja mam w sobie zawodów??? :o:love::hahaha::święty::serce: 

Z dnia na dzien przybywa mi jeszcze tych zawodów,,jeszcze trochę miejsca mam na następne,,lykam ,pożeram wszystko co mnie interesuje,,,a siedzę na wiosce zabitej dechami,ale ładnej wiosce i tutaj też chcę rozwinąc skrzydła i też mi się udaje,,hahahhaha zawody -zawodami ale jakie nowe doświadczenia,,to się liczy,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie poddaję,,święto to święto,,w każdym zakątku czai się ten seks,,:love::serce:

valentin_025.gif

@Maria Jolanta na cmentarzu to zaznasz tylko spokój,,ciszę ,tam wszyscy drzemią,,park sztywnych,,możesz jedynie sama do siebie pogadać,,a oni będą tylko słuchaczami:hahaha: lubię  w De cmentarze,,mam jakies szczęscie ,że gdzie nie jestem to zaliczam też cmentarze,,są trochę inne niż u nas,,tutaj też co land jest inaczej,,na jednych zielono i zero chodników a na innych więcej betonu jak zieleni,,ale dbają wszędzie -jest czysciutko ,,,ale to mial być seks a nie cmentarzyska-:płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Blondi napisał:

Ja się nie poddaję,,święto to święto,,w każdym zakątku czai się ten seks,,:love::serce:

valentin_025.gif

@Maria Jolanta na cmentarzu to zaznasz tylko spokój,,ciszę ,tam wszyscy drzemią,,park sztywnych,,możesz jedynie sama do siebie pogadać,,a oni będą tylko słuchaczami:hahaha: lubię  w De cmentarze,,mam jakies szczęscie ,że gdzie nie jestem to zaliczam też cmentarze,,są trochę inne niż u nas,,tutaj też co land jest inaczej,,na jednych zielono i zero chodników a na innych więcej betonu jak zieleni,,ale dbają wszędzie -jest czysciutko ,,,ale to mial być seks a nie cmentarzyska-:płacz:

Grób męża i rodziców mojej obecnej podopiecznej wygląda jak mini ogród nawet skalniak tam jest tylko trawniczka do koszenia brakuje obłęd zupełnie inaczej jak w polsce:święty::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Beata Giz napisał:

Witajcie! Łukasz a co może być seksownego w naszych dniach? :hahaha:

ja to co!! @Beata Giz wszystko,,zrób siebie na bóstwo,ubierz się ładnie,zrób pazurki i makijaż,,i się kipi seksapilem,,pomyśl o seksie ,,pomyśl o przystojniaku,,mężu czy kochanku,,itd,itd,,od razu podniecenie sięga zenitu,,:love::serce: sama się rozmarzyłam,,ale dziadka wyszykowałam aby też kipiał do babci seksapilem,,ogolony i wypachniony ,,teraz zostawiłam dwa gołąbki sam na sam,,,:hahaha::serce:

@Maria Jolanta żaden:płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...