Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Słońce wita od rana,:kawa::kawa::kawa: czeka na Wszystkich,a ja z ciekawości sprawdziłam ,ile to ja nabiłam sobie za internet wczorajszy z Pl,,,i 21 zł.idzie przeżyć:płacz:,dzisiaj też dalej nie mam neta tutaj,dalej będę pociągać swój ,myślę ,że dopiero w poniedziałek zrobią,bo tutaj to nie ma jak w Polsce ,dzwonisz na alarmowy i ktos cos naprawi,,dzięku bogu ,że mam w ogóle net.Nie ma co się rozczulać ,,jest niedziela, której nie lubię w De, ale jak każdy dzień- minie :hahaha:

Spokojnej niedzieli :love::serce::hahaha:

@kinga u mnie faktycznie bida ,ale jeszcze nie taka straszna,mam pralinki jeszcze niemieckie,owoców dużo,Tiramisu,gdzieś jeszcze czekolada się wala,,tylko ten net bo tutaj bez neta idzie już się całkiem zanudzić,,jakoś ten wolny czas trzeba zapełnić sobie ,ile będę sobie paznokcie robić czy włosy,:płacz: :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien Dobry Wszystkim w ta sloneczna niedziele:love: zycze smacznej:kawa:                       @Blondi wiem jestes obrotna dziewczyna i z kazdej opresji wyjdziesz obronna reka haha:hahaha: 

Hej @Łukaszku ja juz sobie spiewam tylko Ciebie nam brakuje do trio bo Jacek juz czeka tez za spiewem haha TA OSTATNIA NIEDZOELA  dzisiaj sie rostaniemy,dziesiaj sie rozejdziemy............... :hahaha::hahaha: jeszcze 4 dni i do domku :hahaha:

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kingadawaj tego neta ,nie ma się co patyczkować:hahaha:

A ja mam dzisiaj prezentową niedzielę...same prezenty dostaję:o pralinki,,koszyczek truskawek ,,więc dzisiaj truskawki lecą przez cały dzien,,hahahha  jeszcze mi tylko neta ktoś przyniesie i będzie extra niedziela:hahaha: ja tutaj nie schudnę,,nawet sie nie zabieram do chudnięcia,,bo szkieletorem nie chcę być,,paskudnie wyglądają szkieletory,,jakby mieli dzień do grobowej deski:płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Łukasz napisał:

np banany grilowane, kaszaneczka, karkóweczka, kiełbasunia, sznapsy,wino,piwo:płacz::hahaha:

Np. i jeszcze pieczarki nadziewane cebulką z boczkiem i żółtym serem na górze ,wina nie było bo kto by to pił przy grilu:hahaha: ale reszta się zgadza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Blondi napisał:

Nie róbcie tutaj zamieszania grillem ,bo straszna tęsknota nawet za grillem,,:płacz: a może za wolnoscią? większa tęsknota,,:święty: wszyscy się tylko obżerają,,ale kucharzyny z nas sehr gut:hahaha:znamy się na rzeczy:hahaha:

Wszystko u nas gut nie tylko kucharzenie:hahaha:

A ja jak jestem w de to tęsknię ogólnie za wszystkim nawet za moją rodziną :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Blondi napisał:

Nie róbcie tutaj zamieszania grillem ,bo straszna tęsknota nawet za grillem,,:płacz: a może za wolnoscią? większa tęsknota,,:święty: wszyscy się tylko obżerają,,ale kucharzyny z nas sehr gut:hahaha:znamy się na rzeczy:hahaha:

Też mnie zastanawia dlaczego brakuje mi tam tej wolności jak to określiłaś przecież wszedzie mogę sobie wyjść kupić co chcę ,jeść też no w zamknięciu mnie nikt nie trzyma ale czasami po prostu się tam duszę:( może ta monotonia tak na mnie wpływa nie wiem dziwne to jakieś:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jakoś nie czuję tesknoty, aż tak wielkiej, gdy nie było telefonów komórkowych, skype... Znowu mnie na wspominki wzięło...pamiętam, jak kiedyś

lata temu byłem ze znajomymi w Pieninavh i w Krościenku musieliśmy stać w kolejce do telefonu, szok...żeby tylko móc przekazać informacje do rodziców...i to też krótko, bo widok stojących za mną przerażał mnie :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Łukasz napisał:

a ja jakoś nie czuję tesknoty, aż tak wielkiej, gdy nie było telefonów komórkowych, skype... Znowu mnie na wspominki wzięło...pamiętam, jak kiedyś

lata temu byłem ze znajomymi w Pieninavh i w Krościenku musieliśmy stać w kolejce do telefonu, szok...żeby tylko móc przekazać informacje do rodziców...i to też krótko, bo widok stojących za mną przerażał mnie :hahaha:

I krzyczeć do słuchawki trzeba było a i tak ciągle coś przerywało i wtrącał się głos miłej pani mówi się ,mówi się jak mnie to wkurzało a jeszcze inni prawie słuchawkę ci z ręki wyrywali albo w szybę stukali żeby się pośpieszyć:hahaha: ale fajnie przynajmnie rodzice nie mieli nad nami takiej kontroli jak my teraz nad dziećmi i nie dzwonili w naj mniej odpowiednim momencie:płacz::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łukaszku bo Ty dzisiaj nie uczuciowy,:płacz:,masz wszystkich w De,,to za kim tęsknić?ja tak naprawdę to jestem taka wrażliwa i to bardzo i taka tęskniąca za wnuczkami -aby przytulić i wiem jak one będą się ogromnie cieszyć jak mnie widzą,,wiem jaką radochę wprowadzam swoim pobytem w Pl, tak się wszystkiego po trochę nazbiera i nieraz sie to bardziej odczuwa a nieraz mniej,,ale ogólnie to tęskno za tym innym życiem,,za takim na luzie i na swobodzie,,na spotkaniach o różnych porach ,,nie ma czegoś takiego jak pauza,,hahahah a :hahaha: co za nudna niedziela ,jakaś na wspominki u mnie też,, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zmieniłem dziadka bety,wyprałem i mam pauzę do 14,haha...tylko obiadek robię i klepię:hahaha: dziadek namówił mnie na festyn w sąsiednim miasteczku, gdze kapele będą, to po obiadku pojedziemy tam, loda kupię i ok. Odpuszczam pauzę poobiednią,bo i tak mam cały czas pauzę tutaj:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to śpiewajcie sobie ,tylko bardzo głośno,aby wszystkie landy słyszały:hahaha: 

dowiedziałam się ,ze poszła cała skrzynka internetowa:płacz:tak rozgrzałam tą skrzynkę ,że kaput:płacz: teraz czekać ,czekac kiedy zmienią na nową,kiedy naprawią,,a synek powiedział ,że teraz ma w telefonie internet,,więc  i ja chyba mam,,no tak,mam a jak,,tylko muszę kasę bulić za niego i to wyjdzie nie mało za parę dni-:płacz::hahaha: czy musiało mnie to spotkać-znowu trafić na mnie? :hahaha:  

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Łukasz napisał:

Dziś zmieniłem dziadka bety,wyprałem i mam pauzę do 14,haha...tylko obiadek robię i klepię:hahaha: dziadek namówił mnie na festyn w sąsiednim miasteczku, gdze kapele będą, to po obiadku pojedziemy tam, loda kupię i ok. Odpuszczam pauzę poobiednią,bo i tak mam cały czas pauzę tutaj:)

Kolejny urlopowicz się znalazł :) szkoda ,że nie wszyscy opiekunowie tak fajnie mają:( festyny,lodziki ,cielęcinka przejażdżki:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jednym roku przerabiałam festyny ,,razem z rodziną PDP był super festyn,,innym razem kolacja z piwem na powietrzu,,ale ludzi było full, wszyscy po pracy na jedzonko i picie,,też fajnie było,,następnie Oktoberfest-następna impreza ,,full atrakcji , jedzenia i picia,,mialam można powiedzieć wczasy połączone z pracą,,ale pracy tam nie było,,tam był relax,,dużo było imprez ,,urodziny i pogrzeby i stypy,,trochę knajpek przeszłam ,,także do urlopowania się nadaję:hahaha:jak najbardziej,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...