Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dorwałam się do cukierków,,,,Riesen" toffi oblane czekoladą,,:p pyszniutkie,,kupione za kasę babci,,ja mało jem takich słodkości teraz ale jak się dorwę to końca nie ma,,a w ciąży nie jestem:hahaha: ale jaki numer miałam w nocy,,obudzilam się o 12:30 i zero spania,,co jest! wstałam z 5 cukierków zjadłam i poszłam spowrotem spać i tak smacznie spałam do rana,,brakowało mi cukru? w cukrze!!!:hahaha: jak już tak wsuwam cukierki to odzywa się tęsknota,,a ja @kinga ten rok zasuwam prawie non stop w De,,taki sobie plan obrałam,,,trudno coś za coś,,jest dobrze ,,:hahaha:

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Ja siedzę cichutko bo nie mam siły się ruszać.

Objadłam się jak bąk i będę szczęśliwa jakbym znalazła jeszcze 1 cm miejsca w brzuszku na kaszaneczkę. :d:d:d

 

hahahahahha  nie wytrzymam,,lae się uśmiałam  ,,jesteś niemożliwa:hahaha: dawaj tą kaszanę tutaj nam ,,bo ja mam jeszcze miejsca na kaszanę,,:płacz: przebralam się w luzne gacie to mogę ładowac w siebie jeszcze:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj nie ma nic do śmiacia, tak tęskniłam za moim normalnym jedzeniem że usiłuję nadgonić zaległości ale jakiś mały brzuszek mam bo nie mieści się wszystko co chcę w niego wepchnąć. :d:d:d

A ja dzisiaj w sklepie odruchowo jak kogoś potrąciłam to powiedziałam entschuldigung. :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja ostatnio przyłapałem o 3 w nocy mojego dziadka, jak szperał w słodyczach:hahaha: ułatwiłem już mu zadanie, przed spaniem przynoszę mu talerzyk słodyczy :hahaha: Opiekun nie tylko musi myśleć o kasce, ale czasami i pomyśleć o ułatwieniu życia pdp :całus::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Łukasz napisał:

a ja ostatnio przyłapałem o 3 w nocy mojego dziadka, jak szperał w słodyczach:hahaha: ułatwiłem już mu zadanie, przed spaniem przynoszę mu talerzyk słodyczy :hahaha: Opiekun nie tylko musi myśleć o kasce, ale czasami i pomyśleć o ułatwieniu życia pdp :całus::hahaha:

No tak jeszcze dziadzio by się przewrócił po ciemku w pogoni za tymi słodyczmi:hahaha: albo zabłądził nie daj boże:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maria Jolanta  a żebyś wiedziała ,że ja często jak wracam z De to w sklepie czy nawet w domu łapie się,że gadam częsc po niemiecku a częsc po polsku- tak parę dni a potem już wraca do normalnosci,,mi to pamietam bylo dziwnie jak w dużych sklepach wszyscy po polsku mówią,,ale mialam takie dziwne uczucie,radosci,,,dopiero doszlo do mnie ze jestem w Pl a nie w De,,hahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Łukasz napisał:

a ja ostatnio przyłapałem o 3 w nocy mojego dziadka, jak szperał w słodyczach:hahaha: ułatwiłem już mu zadanie, przed spaniem przynoszę mu talerzyk słodyczy :hahaha: Opiekun nie tylko musi myśleć o kasce, ale czasami i pomyśleć o ułatwieniu życia pdp :całus::hahaha:

To teraz przynoś 2 talerzyki słodyczy,,jeden dla mnie,,bym pasowala do tego Twojego dziadzi,,no nic innego tylko wepchac się tam na zmienniczkę,,,bym tuczyla się razem z PDP-:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Blondi napisał:

no właśnie!!!:hahaha: ta satysfakcja kochana -:hahaha: ciesz się ,że pracujesz:płacz:

Ale dawno ja nie narzekalam na internet ,a tu pach trach i zero internetu ,,:płacz: ale ja przywiozlam sobie też z Pl internet ,,i nie ma ,żebym została bez okna na świat,,ciągnę ze swojego telefonu,,już nawet nie patrzę ,ile co zapłacę,,:płacz: ale ja bez internetu? :rozpacz: myślę ,że może jakaś chwilowa przerwa ,,a jak nie, to będe biła też  na  alarm,,:hahaha: 

jeśli router, to często wystarczy wyłączyć z prądy i włączyć jeszcze raz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maria Jolanta poprosze tez tej kaszneczki z boczusiem bo az jezyk mi do ty....:p ucieka tak ja lubie  @Łukaszku ja tez mojemu dziadziusiowi na noc musze pol sznyteczki chlebka szykowac bananka i piciu i tak codziennie a jak mu braknie to tez lazikuje w nocy i podjada:p a ciasteczka i batoniki to ja podjadam:pno i mam klopot bo nie wiem czy sie wcisne w nowo kupione sponie co przed wyjazdem kupilam a ide na komunie w przyszla niedziele:hahaha: i jak jem nastepnego batonika to mowie sobie jeden kilometr wiecej przebiegne ale cos mi sie wydaje ze to nic nie da a dziadzio nie chce mi pomagac w tych batonikach to co mam je wyrzucic :hahaha:@Blondi toTy kochana do swiat wcale nie zjedziesz do domku? ja tez z jezykiem mam maly klopot jak wracam do domu kreci mi sie, ale wiekszy klopot to mam na ulicach jak jade rowerem albo przez pasy przechodze tutaj w DE czuje sie bezpiecznie ale za to u nas to juz pare razy pod samochod wpadlabym:hahaha:

3 minuty temu, Łukasz napisał:

kinga, to jutro zaśpiewać możemy...ta ostatnia niedziela:hahaha:

Blondi, spróbuj, jak Ci emma mówi. A Ty z jakiejś sieci masz? bo nr wygląda na Orange

Zaraz z rana zaspiewamy haha:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Teraz, Łukasz napisał:

kinga, pewnie:hahaha:   A ja w środę jadę i 6 dni, ostatniego znów DE, bilet już mi kupili

ja 25 a Jacek 26 na jak dlugo nie wiem zawsze jezdzilismy 2 miesiace wpracy i 1 w domku teraz nie wiem jak to bedzie bedziemy kombinowac razem w jedna stelle a jak nie wyjdzie to chociaz w tym samym terminie zeby potem razem wrocic a Ty na tak krociutko tylko do domku?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Łukasz napisał:

kinga, to jutro zaśpiewać możemy...ta ostatnia niedziela:hahaha:

Blondi, spróbuj, jak Ci emma mówi. A Ty z jakiejś sieci masz? bo nr wygląda na Orange

to jest ogólny na caly dom internet i nie mam routera ,,jakby byl router to bym już dawno go gwałciła na prawo i lewo,,znam się na tym,,ale to jest gdzieś wszystko tam tam daleko,,,:płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

to jest ogólny na caly dom internet i nie mam routera ,,jakby byl router to bym już dawno go gwałciła na prawo i lewo,,znam się na tym,,ale to jest gdzieś wszystko tam tam daleko,,,:płacz:

To musza awarie zglosicO.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kinga napisał:

To musza awarie zglosicO.o

Oni o tym wiedzą,,administrator,,czy kto tam rządzi:płacz: normalnie im rachunek wystawię:płacz: a teraz gasić wszystko ,,oszczędzać czas zacząc a nie hulać po nocach,a jutro wszyscy niebocha :płacz: a ja do cukierków :hahaha: buziaki Wam dam :love: Dobranoc  pracusie i leniusie-papappa:spioch::całus:

36 minut temu, Łukasz napisał:

kinga, pewnie:hahaha:   A ja w środę jadę i 6 dni, ostatniego znów DE, bilet już mi kupili

Za Tobą też nikt nie nadąży ,,strusiu pędziwiatrze":hahaha::love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kinga napisał:

Wesola jak zawsze :p dobranoc i spij spokojnie ale dzisiaj tylko dwa cukierki:hahaha: buzka do jutra:love::spioch:

zostały mi tylko 3 cukierki:rozpacz: bieda z nędzą :płacz::hahaha:

40 minut temu, kinga napisał:

 

ja 25 a Jacek 26 na jak dlugo nie wiem zawsze jezdzilismy 2 miesiace wpracy i 1 w domku teraz nie wiem jak to bedzie bedziemy kombinowac razem w jedna stelle a jak nie wyjdzie to chociaz w tym samym terminie zeby potem razem wrocic a Ty na tak krociutko tylko do domku?:)

@kinga to Ty nie zaczekasz na Jacusia ? ten jeden dzień? nie bądz taka,,:płacz: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kinga, bo jadę ma poprzednią, tak ustaliłem i uzgodniłem ..ale drugi i ostatni raz...maksymalnie dwa razy jeżdzę...a dziadek mój pyta się , kiedy wrócę, ja mu mówię, że może wrzesień, a on ....schade..i powtarza sobie September,September, haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Łukasz napisał:

kinga, bo jadę ma poprzednią, tak ustaliłem i uzgodniłem ..ale drugi i ostatni raz...maksymalnie dwa razy jeżdzę...a dziadek mój pyta się , kiedy wrócę, ja mu mówię, że może wrzesień, a on ....schade..i powtarza sobie September,September, haha

Bedzie za Toba tesknic:) widze ze bardzo lubi Ciebie, ale jaki usmiech zobaczysz u niego jak wrocisz haha :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...