Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Uufffff jak gorąco:cool: na tarasie nie idzie wysiedzieć:( a w domu bunkier haha ale trochę chłodniej :) no nic zaraz obiadek i odpoczynek poleniuchować bo na spacery za gorąco;) za to :lody:trzeba zjeść :hahaha: smacznego dla Wszystkich małych łakomczuszków:hahaha::love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jestem:hahaha: ,,trochę polatałam sobie ,,ale obiadek był na czas,,teraz juz nigdzie się nie ruszam,,będe leżeć i zajdać się owocami,,trochę sobie podymię:święty: u mnie słońca nie ma,ale jest cieplutko,,:love: ja bym się wybrała na basen! bardzo chętnie,,kto się pisze,,tam bym mogła fikać na tym basenie do wieczora,,ale nie wzięlam stroju kąpielowego:płacz:

nadar-y-natacion-imagen-animada-0047.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, kinga napisał:

Zapraszam do mnie:hahaha: mamy basen wyczyszczony,wlasnie dzisiaj babcia skonczyla nalewanie swiezej wody:love:slonce swieci az za mocno haha ale jest ok:)

Super masz,że też ja o tym nie pomyślałam jadę kupić basen chociaż taki dmuchany  i rozłożę go u babci na ogrodzie moze w lipcu i sierpniu też będzie ładna pogoda :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, kinga napisał:

Zapraszam do mnie:hahaha: mamy basen wyczyszczony,wlasnie dzisiaj babcia skonczyla nalewanie swiezej wody:love:slonce swieci az za mocno haha ale jest ok:)

@kinga ale Ty się obracasz w wyższych sferach,:święty:,a kto się będzie moczyl w tym basenie? dziadzio? dawaj adres -gdzie to jest:hahaha:to jeszcze zdążę przed dziadziem w czystej wodzie pobaraszkować:hahaha::love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

@kinga ale Ty się obracasz w wyższych sferach,:święty:,a kto się będzie moczyl w tym basenie? dziadzio? dawaj adres -gdzie to jest:hahaha:to jeszcze zdążę przed dziadziem w czystej wodzie pobaraszkować:hahaha::love:

A z dziadziem byś nie chciała?;) ten od Kingi jest po 50-:hahaha: tce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jolantapl. napisał:

To weż sobie do towarzystwa jakiegoś młodego dziadzia;)

No szukam właśnie cały czas,,szukam i szukam i nic:płacz: tak mi się chce już dziadzia ,,nawet dziadzia może być,,zawsze z dziadziami mam też dobrze,,nie żałują mi na nic:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Blondi napisał:

No szukam właśnie cały czas,,szukam i szukam i nic:płacz: tak mi się chce już dziadzia ,,nawet dziadzia może być,,zawsze z dziadziami mam też dobrze,,nie żałują mi na nic:hahaha:

Znam jednego dziadzia co pieniędzy koleżanką z forum nie załuje;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kinga Twojej babki nikt nie przebije,,by jeszcze nas pokonała w tym pływaniu,,ale jestem pod wrażeniem,,tej babci!!:hahaha: mało kiedy się slyszy,aby jeszcze w tym wieku pływac ,,ale musi kochac wodę jak ma basen przy domu,,brawo dla Twojej babci:hahaha::love:

@jolantapl. tego w wielką głową i balonem?:płacz::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

@kinga Twojej babki nikt nie przebije,,by jeszcze nas pokonała w tym pływaniu,,ale jestem pod wrażeniem,,tej babci!!:hahaha: mało kiedy się slyszy,aby jeszcze w tym wieku pływac ,,ale musi kochac wodę jak ma basen przy domu,,brawo dla Twojej babci:hahaha::love:

@jolantapl. tego w wielką głową i balonem?:płacz::hahaha:

@kinga dla babci wyrazy uznania:)

@Blondi tego co jest charytatywny :hahaha: jak ty mi nie chciałas przelewu zrobić to zaraz do kieszeni sięgnął i pieniedzmi sie podzielił:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez jestem pelna podziwu dla niej bylam w szoku jak ja zobaczylam haha, mowi ze tylko czeka az sezon sie zacznie to odrazu plywa i jest niewstydliwa haha kolo basenu maja tez prysznic i jacuzzi i ostatnio mowi ze tak ladnie slinko grzeje i idzie pod prysznic na tarasie no ok mowie a ja patrze a babinka stoi jak ja Pan Bog stworzyl i prysznicuje sie ze hej:hahaha: zadowolona usmiechnieta szkoda ze taka zawsze nie jest do dziadka bo jego musztruje ze hohoO.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, kinga napisał:

Ja tez jestem pelna podziwu dla niej bylam w szoku jak ja zobaczylam haha, mowi ze tylko czeka az sezon sie zacznie to odrazu plywa i jest niewstydliwa haha kolo basenu maja tez prysznic i jacuzzi i ostatnio mowi ze tak ladnie slinko grzeje i idzie pod prysznic na tarasie no ok mowie a ja patrze a babinka stoi jak ja Pan Bog stworzyl i prysznicuje sie ze hej:hahaha: zadowolona usmiechnieta szkoda ze taka zawsze nie jest do dziadka bo jego musztruje ze hohoO.o

@kinga to Ty masz na bogato:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wlasnie rozmawialam z babcia i mowila ze tutaj wszyscy na golasa sie kapali i teraz tez tak bedzie robic, woda ma byc 23stopnie ciepla to wsiadaj w samolot i juz do Berlina :hahaha:

no jestem wymiekla jak z babcia rozmawiam :hahaha:

Musze na chwile do dziadkow isc;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@kinga ostatnio przejeżdzałam przez Berlin,,a że kierowca zabłądził to objechaliśmy prawie caly Berlin i byłam wręcz zaskoczona jak zobaczyłam co tam się dzieje na ulicach w centrum i pozostałych -dla mnie szok,,obserwując tych czarnych i kolorowych i tych  wszystkich  dziwaków,doszlam do wniosku ,że Berlin  jest niebezpiecznym miastem i bardzo pomazanym i brudnym,,tak odebrałam to miasto, nie ciekawie,,tam rządzą emigranci,,,

Już niedługo wrócisz do domku a teraz siedz i pilnuj basenu ,,aby ktoś z tych brudasów nie wpakowal się wykąpać:hahaha: bo to i brzydkie i brudne,,,:płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Bogu ja jestem w dzielnicy Heiligensee to jest niby spokojna(do dzisiaj) dzielnica same domki jednorodzinne,na szczescie uchodzcow nie widuje ale za to duzo turasow od zatrzesienia a tam gdzie Jacek jest to praktycznie mozna powiedziec ze rodowitych niemcow garsc a reszta to turasy i inne gadyO.o a w centrum to masz racje tragediaO.o z tym ze w innych duzych miastaach tez tak jest dlatego wole miec stelle w malym miasteczku

Juz wiem co sie stalo, maz zamordowal zone  nozem i teraz sie gdzies tutaj prawdopodobnie ukrywaO.o straszne a dzieci byly w szkole i policja je odebrala bo mamusia w ogrodzie lezala O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kinga np, Monachium to ,to samo! arabów kupa i innych podobnych,,też wolę mniejsze i już nawet wiochy mi pasują,,bo chodz nie mam gdzie latać kasy wydawać i jest dobrze,,ale jest spokojnie to prawda! Ja też tutaj na mojej wiosce zabitej dechami , nie widzę turasów ani chusteczkowych pań,,:hahaha:a ta cisza ? trochę dla mnie za cicho ,,:płacz: bo ja z tych co lubią życie i gwar ,,,może dlatego się też duszę tutaj,,:płacz: co ja dzisiaj tak marudzę:płacz::(  burza chyba na mnie tak fajnie wpływa-hahaha a jak pachnie po deszczu ,,slicznie pachnie-świeżoscią,,,lubię ten zapach,,:hahaha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez lubie gwar duzo ruchu,jak jestesmy w domu to w miejscu nie usiedzimy ciagle gdzies nas nosi:hahaha: dlatego tutaj jak jestesmy to dusze sie nudno jest nic sie nie dzieje,monotoniaO.o ale cos mi sie wydaje ze tych uchodzcow to za jakis czas tez zobaczymy w tych malych spokojnych miasteczkach bo gdzies musza ich ulokowac juz cos o tym slyszlam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...