Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Blondi napisał:

@sayonara 52 dobrze to ujęłaś te ośmiorniczki,,fujj taka prawda jak wężyk gumowy smakują-hahaha '

Ale ja już dzisiaj wyczerpałam chyba ,  limit klepania na forum:płacz: cały dzień? ale za to jak mi fajnie i szybko minął dzień w pracy,,,:hahaha:

No widzicie jak to nasi politycy się poswiecali jedząc takie poskudztwo i jeszcze my za to wszyscy płaciliśmy:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,Dzień Dobry ! Jolanta musisz się tak drzeć od rana:płacz:,,ciągle tylko wstawać i wstawac,,co jest! nie można zaśpiewać inaczej? śpijcie sobie jeszcze słodko !!!:hahaha: Ale bardzo dziękuję za :kawa:

:kawa: pycha ,,nie ma lepszego napoju porannego ,,  jeszcze poproszę o jedną :kawa:,,dziękuję ! Dzisiaj będzie żar ,dobrze że w mieszkaniu jest trochę chłodniej,ale już słyszę ,żaluzje na dół:płacz: znowu bunkier? znowu ciemnica? tylko nie to!:płacz::hahaha: A dzisiaj środa -dzień loda:lody: więc od rana po lodziku,,nie myślcie od razu o bóg wie czym,,tylko o zimnym lodzie:serce::love::hahaha:

Milego Dnia ,udanego i radosnego,:hahaha:

Ukryta zawartość

 

 

@[email protected] czy Ty już jesteś w pracy? jak tak ,to pisz co Ciebie spotkała za stella ,,i pij już tą :kawa: z podwójną śmietaną,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi no to inaczej wstańcie moje kochane śpioszki :kawa:  dla Was zaparzyłam otwórzcie oczki i zobaczcie jaki mamy ładny dzionek i może tak dzisiaj byście jednak coś zrobili tylko tak,żeby się nie przemęczyć i ,żeby czasu na laptop i telefony starczyło:love:I co tak może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jolantapl. dla Ciebie:ciacho: i :lody:.Praca domowa odrobiona :hahaha: teraz to wszyscy ruszą z :hahaha: do laptopa i na telefonyO.o:love: a praca nie zając ,,nie ucieknie,,:o

I znowu to samo,,od rana to samo,człowiek jak robot pracuje w tym opiekunkowie,te same czynności dzień w dzień,żadnej zmiany ról,:święty:wszystko pod zegarek,chodz ja ten zegarek trochę zaczęłam przestawiać,,ale tylko trochę i od czasu do czasu,nie chcę nikomu psuć rytmu dnia,czyli babci,,,,no! teraz już lećę do tej rutyny,,:hahaha: ale nie obejrzymy się:święty: i będzie koniec dnia,,:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo.hallo, żeby być widocznym, piszę po krzywemu :hahaha: (żeby jakiś językoznawca się nie. doczepił, to pisałem kursywą, haha) 

Witajcie w piękny, kolejny dzionek na szteli.Życzę miłego dnia:love:

Blondi i jolantapl., dziękuję za kawę:love: I się nie sprzeczać,bo tam, gdzie kobiety się kłócą, będzie deszcz:hahaha: jakoś tak to chyba było :całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Łukasz napisał:

Hallo.hallo, żeby być widocznym, piszę po krzywemu :hahaha: (żeby jakiś językoznawca się nie. doczepił, to pisałem kursywą, haha) 

Witajcie w piękny, kolejny dzionek na szteli.Życzę miłego dnia:love:

Blondi i jolantapl., dziękuję za kawę:love: I się nie sprzeczać,bo tam, gdzie kobiety się kłócą, będzie deszcz:hahaha: jakoś tak to chyba było :całus:

@Łukasz jeszcze by tego brakowało,żebyśmy się z @Blondi pokłuciły:hahaha: ona mnie tylko przywołała do porzadku bo się trochę zagalopowałam i pojechałam po bandzie:hahaha: a deszcz to chyba mnie dzisiaj nie ominie przynajmniej tak mi barometr pokazuje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien Dobry Wszystkim :serce: coz za piekny dzien dzisiaj mamy:dzycze Wszystkim smacznej :kawa: nie ktorzy juz po jednej wypili ale mozna i druga wypic:kawa::całus:Dzisiaj gebulka mi sie smieje :tort:juz kupiony i frrruuu do mojego Jcusia na urodzinowa niespodzianke:love: jestem ciekawa jaka mine zrobi haha:hahaha: milego dzionka do nastepnego popisania kochani:serce::love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak hucznie się tutaj zrobiło:hahaha: wesoło ,, jedni czekają na deszcz a inni już z nogi na nogę aby wyfrunąc od PDP do kochasia:serce: inni się jeszcze przeciągają,,a jeszcze inni chcą być widoczni:hahaha: co za rożnorodnośc,,a ja zamiast pracować to z tej calej pracy wybralam laptop,,hahahha też dobrze ,praca mi nie ucieknie,,przecież przyjechałam się urlopować a nie pracować i stresowac,,a relax musi byc co 5 min, ,,O.o no to zaczynamy ten wspaniały dzien,,:hahaha::love::serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Blondi napisał:

Mam coś fajnego dla damskiej publiczności!! :love::serce: jak już tak od rana z tymi lodami i potem :serce::love: to teraz trochę uśmiechu:hahaha: oraz wydepilowane ciało,,

 

Jak będę szukać malarza do remontu mieszkania, to wiem po kogo się zgłosić :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co robiłam?? wydawałam kasę:płacz: ale nie na przyjemności:rozpacz:  tak sobie pomyslałam ,po jaką cholerę ja tu siedzę w De ? aby przelewy robić tylko? smutne ale prawdziwe ,ale jeszcze trochę ,jeszcze ciutkę,,a i poszaleję trochę znowu,,:hahaha:

@Maria Jolanta jedz już do tego domu,bo jeszcze uschniesz z tęsknoty za tymi bananami,,jak ja bym chętnie tutaj wstawiła ci tego bananka,,ale mi głowę ukręca,,już i tak jestem zepsuta po calości ze swoimi pomysłami,,hahahha ale jakie to jest podniecające,,:love::serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Blondi napisał:

Wiecie co robiłam?? wydawałam kasę:płacz: ale nie na przyjemności:rozpacz:  tak sobie pomyslałam ,po jaką cholerę ja tu siedzę w De ? aby przelewy robić tylko? smutne ale prawdziwe ,ale jeszcze trochę ,jeszcze ciutkę,,a i poszaleję trochę znowu,,:hahaha:

@Maria Jolanta jedz już do tego domu,bo jeszcze uschniesz z tęsknoty za tymi bananami,,jak ja bym chętnie tutaj wstawiła ci tego bananka,,ale mi głowę ukręca,,już i tak jestem zepsuta po calości ze swoimi pomysłami,,hahahha ale jakie to jest podniecające,,:love::serce:

Zrób dla mnie też chociaż taki malutki przelew:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...