Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Lucyna121 napisał:

@Blondi Ja mam material na nowy temat, ksiezniczka powiedziala ostatnio ze opiekunki do Niemiec na urlop przyjezdzaja , niec nie robia , siedza w internecie i gadaja przez tel. Ma kobitka poczucie humoru no nie ?

A to nas rozszyfrowała to pewnie o mnie i o blondi szczególnie bo my najwięcej klepiemy:hahaha: Ja bym jej taki urlop zafundowała szczególnie na miejscu gdzie była @katarynka oraz wielu innych ale dałabym jej kilka do wyboru:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, jolantapl. napisał:

A to nas rozszyfrowała to pewnie o mnie i o blondi szczególnie bo my najwięcej klepiemy:hahaha: Ja bym jej taki urlop zafundowała szczególnie na miejscu gdzie była @katarynka oraz wielu innych ale dałabym jej kilka do wyboru:hahaha:

@jolantapl ksiezniczka zawsze ma racje,zapewniam Cie ze wie co mowi... nigdy dotad nie spotkalam takiego wynalazka, a powiem ze wielu mialam pacjentow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lucyna121 ona czytała moje posty:płacz: pisałam nie raz ,że czuję się w De nieraz jak na wakacjach,, Twoja księżniczka bawi się teraz w dedektywa,,ale chwila moment,,aby Ci w referencjach nie napisała ,że byłaś u niej na wakacjach i masz Ty jeszcze jej zapłacić,,za dach nad głową i za wspaniałe obiady i wodę ,internet-hahahha Twoja księżniczka myśli ,,,:święty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi nie licze na zadne referencje z tego miejsca, cale szczescie ze juz nie dlugo i sie pozegnamy, glupich nie sieja sami sie rodza. Jak ktos nigdy nie pracowal jako opieknuka Seniora na dodatek w obcym kraju to nic nie wie na temat tej pracy. To ciezki kawalek chleba.

2 minuty temu, jolantapl. napisał:

Kurde a ja mówiłam rodzinnie,ze mam wczasy pod gruszą:hahaha: czyżby telefon był na podsłuchu:hahaha:

napewno Cie namierzyli , lezysz i sie byczysz..w tej opiece

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja w domu jestem to chyba mi wolno:hahaha:

Godzinę temu, Blondi napisał:

No nie mogę ,,to bierz te całuśne usteczka,,w myślasz na 100% myślisz jak by całował tymi swoimi usteczkami,,ale mi ochoty tutaj nie rób na całowanie ,bo zaraz zwariuje z tęsknoty za facetem i za całowaniem i za całą resztą,,,:serce::love: jestem spragniona wszystkiego ,,nawet durnego przytulenia,,hahahha :hahaha:

Tak jak my wszystkie za granicą:hahaha: ja dopiero wtedy zaczynam doceniać mojego męza:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę sexu  nikomu nie zaszkodzi,,ostatnio czytałam ,że ten kto dawno nie uprawiał sexu to odbije mu się na zdrowiu, sex jest lekarstwem na wszelkie choroby kobiece itd,itd,przeraziłam się z lekka ,,myślę cały czas:święty: ,gdzie mam ten sex i z kim zrobić aby być zdrowiutka:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, sayonara 52 napisał:

Oj trzeba sie bedzie golic i depilowac tu i tam ha

@sayonara 52 no to trzymam za słowo,,a to na przypomnienie,,,:hahaha: pozostali też do roboty ,,za żylety czy co tam macie ,,brzytwy i depilacyjka,,,:hahaha: o wszystkim muszę pamiętać,,:święty: a jeszcze seksisko mi chodzi po głowie-:serce::love:

3f561febe6.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? czym bliżej mojego zjazdu tym babcia bardziej przeżywa,,już nie wspomina żadnych wspaniałych poprzedniczek ,,jak jej będzie brakowalo tej radości,widzę to! widze ,że ona przy mnie żyje,cieszy się wszystkim,śmiechu mamy codziennie odpowiednią dawkę,:hahaha: a tu śmieszka wyjedzie:płacz: koniec dobrego jedzenia i koniec żartów,widzę ,że babcia bardzo by chciała abym została u niej, Ja sama pierwszy raz trafilam , na taką wesołą babcię,,miałam już wesołe ale ta ich przebija:hahaha:,,lubię ją też,będę ją długo długo wspominać, teraz jak sobie przypomnę moje pierwsze dni tutaj i chęc ucieczki z tego miejsca -to dobrze zrobiłam,że wywalczyłam dla siebie to co powinnam i dobrze ,że tak się fajnie wszystko kończy,,aż tak fajnie:love: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Blondi napisał:

@Łukasz a tam,,spacery Ci w głowie:święty:zobacz co ja wymyśliłam,,jedziemy sobie dziadka Mercem i machami,,zadowoleni i radośni z pracy ,jaką dała nam agencja,,No chodz pokażemy wszystkim jak naprawdę  wygląda praca w opiece,,nie tylko narzekania ale i jest jaka rozrywka,,,hahhahaha :hahaha:

auto.gif

Oj teraz widzę ,że tam za mną ktoś na trzeciego się wsliznął:hahaha: ale za tobą jest wolne i mozemy kogos dobrać ,,wpakowac na tył ,,:hahaha: kto lubi machac to zapraszam!

Niech kollyszcie sie tak, bo choroby motoryzacynjem dostaniecie ha ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie jestem w czepku urodzona,,:święty:  @Łukaszku chyba ci się też chce :love: tego i tamtego:love: a gdzie Ty dorwaleś tą blondynę:hahaha: 

48 minut temu, kinga napisał:

Ojj Ty nasz bidulko trzeba bedzie naprawde kogos Tobie znalezc:hahaha: marnujesz sie kochana mezczyzna nie nudzilby sie z Toba napewno nieeee:love::serce: haha

Nie mogę teraz rozpraszac uwagi na mężczyzn,bo muszę skupic się na swojej  babci,,,teraz babcia ma dobrze ze mną a potem dopiero facet,,ale bym mogła pogodzić i babcię i faceta,,trzeba chyba we dwoje jezdzić jak Ty z Jacusiem ,,:love::serce::hahaha:

Ukryta zawartość

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kinga napisał:

Nio:love: z tym ze narazie jestesmy osobno ale na glowie stane i znajdziemy dla dwojga stelle:hahaha::love:

szukaj bo są takie ,,dla dwojga,,:hahaha: 

Teraz, Blondi napisał:

szukaj bo są takie ,,dla dwojga,,:hahaha: 

nie zapomnijcie o referencjach ,bo mogą się wam przydac idąc do nowej agencji,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

jadlam dzis osmiorniczke,,,,

Poczestowano to sprobowalam,  

Normalnie jak uszczelka od rury gumowej smakuje.

A w zasadzie nie ma smaku.

Zulam zulam , ee tam

 

Ja chyba starej daty jestem, bo nie lubie ani Frutti di Mare

ani Sushi, ani zadnych tam tajskich jedzonek.

 

 

I Pomyslec ze do dzis wypominane sa te osmiorniczki politykom.

:hahaha:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...