Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja sobie podrzemałam ,,nie chciało mi się bładzić samej po ulicach,,wybrałam łóżko-hahaha ale leniwiec dzisiaj jestem,,,tzreba chyba sciągnąc kogoś do siebie na odwiedziny ,,to wtedy lecę mało zakrętu nie wyrobię:hahaha: ani łóżko ani laptop mnie nie zatrzyma,,,hahahha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ma dzisiaj chodzonego:hahaha:raz tutaj raz tam :hahaha:normalnie w glowie mi sie juz kreci hahaO.o ale nic piekna pogoda to sie liczy:d

Ale mam ochote na lampke czerwonego winka :hahaha: cale dwa miesiace za mna chodzi :hahaha:

Jak wrocimy do domu to zapraszam do nas zrobimy impreze:drink::ciacho: troche odstresowac sie:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kinga koniecznie imprezę,,koniecznie,,a za mną chodzi zimne :piwo: ,niech jeszcze pochodzi  trochę,,:hahaha:

Co za dzień,,nie ma czasu babcia dzisiaj na obiad,teraz nie ma czasu na ciasto,,ale w między czasie proponuję jej ciasto i slyszę,żadengo czasu,,co jest ! wiec proponuje Tiramisu i tak,slysze że tak! więc szybko babci Tiramisu i tabletki i naszli nowi goscie,,wszystko dzisiaj w biegu,,:hahaha:myślę,że kolację zje na siedząco:hahaha:

Ale babcia mnie obchwala,,już nawet nie wspomina o poprzedniczkach,,co robiły one i ja powinnam,,hahahha babci wszystko pasi:hahaha: aby było wesoło,bo zaraz się skończy taka laba ,,jak ja wyjadę to będzie zero radości w tym domu,,ze mną ma Amerykę,,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minut temu, kinga napisał:

Ja ma dzisiaj chodzonego:hahaha:raz tutaj raz tam :hahaha:normalnie w glowie mi sie juz kreci hahaO.o ale nic piekna pogoda to sie liczy:d

Ale mam ochote na lampke czerwonego winka :hahaha: cale dwa miesiace za mna chodzi :hahaha:

Jak wrocimy do domu to zapraszam do nas zrobimy impreze:drink::ciacho: troche odstresowac sie:hahaha:

To podaj adres ,żebym trafiła do was:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gadajmy tylko lykniem jak prawdziwi polacy po jednym głębszym:piwo::drink::piwo: a gdzie jest nasz rodzynek kochaniutki? siedzi gdzieś cichutko i sobie podczytuje nas i nawet nie pisnie:płacz: słóweczka,,  trzeba go przywołać do porządku  hallo  hallo @Łukaszkowo gdzie jesteś? 

1 minutę temu, kinga napisał:

Jakzebym smiala:hahaha: i cala reszta tez jest zaproszona bedzie wesolo jak ja to uwielbiam:ciacho::drink::love:

Już to robię właśnie!!!! wołam wołam :święty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...