Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, geronimo napisał:

Ja sie z Tobą w stu procentach zgadzam, moje sztele to w pierwszej połowie roku 5 do 6 miesięcy w jednym miejscu

druga połowa roku tyz jakieś 4 miesiące, oczywiscie jak przyjazna sztela., teraz jestem na 4,5 miesięcznej szteli i wracam,:d

Ja też tak lubię ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, violka napisał:

Dlatego uważam , że jak trafi się na dobre miejsce , to lepiej nie szukać nic nowego . Pracując na skoczka , nie ma tej nudy i rutyny ale częściej siedzi się na trudnych Stellach .

Co znaczy "dobre miejsce"? Dla każdego z nas co innego...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Na święta i Nowy Rok jestem zawsze w domu, ale nigdy tak długo nie siedzę na stelach...Nie dałabym rady psychicznie...

to tylko Ci się tak wydaje, kiedyś zdarzyło mnie się parę razy w BN pracować, od dłuższego czasu BN jest z rodziną,

natomiast jajko w demenclandii

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, geronimo napisał:

to tylko Ci się tak wydaje, kiedyś zdarzyło mnie się parę razy w BN pracować, od dłuższego czasu BN jest z rodziną,

natomiast jajko w demenclandii

Jajka mi nie przeszkadzają, ale BN obowiązkowo w domku. I nie dałabym rady 4 miechy w jednym miejscu. Jestem zbyt wrażliwa...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Na święta i Nowy Rok jestem zawsze w domu, ale nigdy tak długo nie siedzę na stelach...Nie dałabym rady psychicznie...

Noo...prosiłam jak dużą dziewczynkę i co ?! ...Musiałaś się przyznać , że z psychiką nie teges ? Ićććć......w pistuuu ...z Tobą tak zawsze ...do partyzantki byś się nie nadawała ...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Jajka mi nie przeszkadzają, ale BN obowiązkowo w domku. I nie dałabym rady 4 miechy w jednym miejscu. Jestem zbyt wrażliwa...:haha:

U mnie to już nie chodzi o wrażliwość tylko o tę powtarzalność tych samych czynności.....nudę i rutynę. Ledwie dwa miesiące wytrzymuje w tym " więzieniu " a co dopiero cztery...? Chyba bym kota dostała.

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Noo...prosiłam jak dużą dziewczynkę i co ?! ...Musiałaś się przyznać , że z psychiką nie teges ? Ićććć......w pistuuu ...z Tobą tak zawsze ...do partyzantki byś się nie nadawała ...:haha:

A co ja poradzę, że szczera jestem do bólu? :haha: Nerwice mną targają, twarz mam szczerą i otwartą...no taka wrażliwa istota ze mnie....:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, geronimo napisał:

no fajnie jest, wracam 1 sierpnia i siedzę do 15 grudnia,

Na swieta i sylwestra:pw domku

Tym razem moje wyjazdy ( do końca roku ) będą mniej więcej dwumiesięczne tylko ....raz , że plany jakieś a dwa , że chcemy tak ułożyć ze zmienniczką , żeby każda zarobiła i swoje plany domowe zrealizowała . Jak będzie ...zobaczymy , ale na tej szteli można by było siedzieć i ze 4 miesiące ...A takiego pietra miałam jak jechałam tutaj :szok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, awe59 napisał:

U mnie to już nie chodzi o wrażliwość tylko o tę powtarzalność tych samych czynności.....nudę i rutynę. Ledwie dwa miesiące wytrzymuje w tym " więzieniu " a co dopiero cztery...? Chyba bym kota dostała.

Ciiiii....zaraz @Baśka powtarzająca się dokopie ci jak mnie....:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, awe59 napisał:

U mnie to już nie chodzi o wrażliwość tylko o tę powtarzalność tych samych czynności.....nudę i rutynę. Ledwie dwa miesiące wytrzymuje w tym " więzieniu " a co dopiero cztery...? Chyba bym kota dostała.

Faktycznie ...nie ryzykuj Ewuniu . Wystarczy ten , którego już masz ...:hura:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...