Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Barbara48 napisał:

Wróciłaś na forumowe łono, wiedziałam :oklaski:, doczytałaś tych ,,ałtorőw "i zatęskniłaś za naszym prostym, a jakże cudnym językiem forumowym. Zaraz Tobie pierdyknę jakiś fiolet :serce:.

received_1830819463631196.jpeg

No przeciez nigdzie nie znikalam! Bylam dostepna pod telefonem caaalyyy czas czubku :dOraz dziekuje za krzaki! Cudne sa:serce:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, 1bozka napisał:

cześć myszko....wróciłas a ja myślaam ze so nie jakiegoś szczurka przygruchałaś i razem ziarsnka zbieraci:p

Jesli juz to porzadne szczurzysko! Frydziu ma 189 cm wzrostu!

Czesc kochana, ciesze sie,ze jestes i Ty:360_strawberry:

Edytowane przez fioletowa.mysz
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fioletowa.mysz napisał:

Jesli juz to porzadne szczurzysko! Frydziu ma 189 cm wysokosci!

Czesc kochana, ciesze sie,ze jestes i Ty:360_strawberry:

Widzę że hojnie przez naturę  obdarzony. Miałam kiedyś szczurka, małego ale jajeczka miał takie że mógłby sobie usiąść na nich zamiast stołeczka. :szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Heidi napisał:

Ja już podziękuję towarzystwu za miło spędzony z Wami dzień. Jakiś Romeo pod oknem mi tu jazdę robi,

więc muszę 1728664939_kocipiew.gif.5d4ccdcad12d550f3671cda645fd3c85.gifsię nim zająć.                             Liczę na wyrozumiałość      Dobranoc

U mnie jest Julia, tylko balkonu niet :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

No przeciez nigdzie nie znikalam! Bylam dostepna pod telefonem caaalyyy czas czubku :dOraz dziekuje za krzaki! Cudne sa:serce:

A kogóż me cudne oczęta widzą !? Sześć Fiotowa ,Gwiazdo moja :cmok:....w końcu przebrnęłaś przez te dzieła wybrane...Lenina!? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Heidi napisał:

O... jakie jaja . Koleżankę za to, że odmówiła wyjazdu na zlecenie, agent zastraszył, że poda ją do sądu :o:o.

Co to ma być? Jakieś nowe metody pozyskiwania pracowników/opiekunów ? 

Jestem w szoku , nawet mleka nie chce mi się pić >:(

To niech poda....z takimi umowami koleżanka ma wygrana sprawę! Jaja sobie robią z ludzi! >:(

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fioletowa.mysz napisał:

Nawet Marksa:haha:

Mam nadzieję ,że obłożyłaś sobie elegancko gazetą ,jak czytałaś na wolnym powietrzu ,no za propagowanie komunizmu w DE też są kary...no wiesz jak ,tak samo jak się alkohol w Hameryce pija.:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Nugatka napisał:

To niech poda....z takimi umowami koleżanka ma wygrana sprawę! Jaja sobie robią z ludzi! >:(

teraz sobie przypomniałam ze miesiąc temu dzwoniła jakaś agencja i powiedzieli mi czy wyrażam zgodę na to ze kiedyś w przyszłości zgodzę sie na wyjazd z nimi,ale uprzedziła mnie ze rozmowa jest nagrywana,i ze to co powiem nie na konsekwencji prawnych.Powiedziałam głośno i wyraźnie ze nie mam zamiaru z nimi wyjeżdżać.Ale to co robią to tez jest przekręt

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Andreaa napisał:

Salazarko,w sobote caly dzien spedzilam  w Passau. Piekne miasteczko. Bylam tam,gdzie 3 rzeki sie lacza.  W tej katedrze z najwiekszymi organami swiata tez bylam.  ,,Szczeka" moja mi opadla jak w gore spojrzalam. Przecudne miejsce.... Te malowidla,oczu nie mozna oderwac.

Passau wcale nie przypomina typowego niemieckiego miasteczka.

Te uliczki ,sklepy, kawiarenki i inne cudaki przypominaja mi Bartollino  we Wloszech.

Na gorze  w Oberhaus tez bylam,

Pieknie ......

Mówiłam, że pięknie jest, ehhh :) .

Organy już nie są największe na świecie, Amerykanie zrobili większe, ale wątpię, czy piękniejsze.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...