Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

22 minut temu, Andreaa napisał:

Jak chcesz ottajac po tej  zamrazalce ,to jedz z Dodzislawa do Kenii,albo ze mna  w pazdzierniku na Malte. Slonce gwarantowane :-)

Ewentualnie ze mną do Krakowa. Już niedługo :D. 

Może będzie słonecznie, a na 100% bardzo wesoło :D.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, salazar napisał:

Ewentualnie ze mną do Krakowa. Już niedługo :D. 

Może będzie słonecznie, a na 100% bardzo wesoło :D.

Salazarko,w sobote caly dzien spedzilam  w Passau. Piekne miasteczko. Bylam tam,gdzie 3 rzeki sie lacza.  W tej katedrze z najwiekszymi organami swiata tez bylam.  ,,Szczeka" moja mi opadla jak w gore spojrzalam. Przecudne miejsce.... Te malowidla,oczu nie mozna oderwac.

Passau wcale nie przypomina typowego niemieckiego miasteczka.

Te uliczki ,sklepy, kawiarenki i inne cudaki przypominaja mi Bartollino  we Wloszech.

Na gorze  w Oberhaus tez bylam,

Pieknie ......

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Andreaa napisał:

Jak chcesz ottajac po tej  zamrazalce ,to jedz z Dodzislawa do Kenii,albo ze mna  w pazdzierniku na Malte. Slonce gwarantowane :-)

:d O, nie nie. Tylko nie z Dodzisławą. Dodzisław jest miłośnikiem duzych biustów, a ten u mnie raczej nienachalny ;) , więc Fioletty biust stanowiłby zagrożenie :d :d :d przy obserwacji.....dzikich zwierząt na safari . Nic bidulek by nie użył, ani nie zobaczył oprócz rzeczonego biustu :d 

Jak miło Cię widzieć Fioletko miła. Już miałam Cię listem gończym poszukiwać :serce:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Dodzisława napisał:

:d O, nie nie. Tylko nie z Dodzisławą. Dodzisław jest miłośnikiem duzych biustów, a ten u mnie raczej nienachalny ;) , więc Fioletty biust stanowiłby zagrożenie  :d :d przy obserwacji.....dzikich zwierząt na safari . Nic bidulek by nie użył, ani nie zobaczył oprócz rzeczonego biustu  

Jak miło Cię widzieć Fioletko miła. Już miałam Cię listem gończym poszukiwać :serce:

Prowadze intensywne zycie realne, i tak jakos mi sie zniknelo:d  teraz nadrobic nie moge. Ten watek odpuscilam bo sie przekopac przez te posty to nierealne chyba. :d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Heidi napisał:

Biorę wszystkich  czterech. Jeden ma ładne oczy, drugi usta, trzeci zęby, czwarty nosek. O głosach się nie wypowiadam, bo słoń mi na uszy nadepnął:love:. Jestem gotowa już do drogi, tylko żaden nie wyciąga do mnie ręki. Dlaczego:smutek:?

Bo nie zaśpiewałaś Alleluja:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fioletowa.mysz napisał:

Prowadze intensywne zycie realne, i tak jakos mi sie zniknelo:d  teraz nadrobic nie moge. Ten watek odpuscilam bo sie przekopac przez te posty to nierealne chyba. :d

Dasz radę , tylko musisz zacząć prowadzić intensywne życie nocne :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fioletowa.mysz napisał:

Dobry wieczor. ;)))

Wróciłaś na forumowe łono, wiedziałam :oklaski:, doczytałaś tych ,,ałtorőw "i zatęskniłaś za naszym prostym, a jakże cudnym językiem forumowym. Zaraz Tobie pierdyknę jakiś fiolet :serce:.

received_1830819463631196.jpeg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fioletowa.mysz napisał:

Prowadze intensywne zycie realne, i tak jakos mi sie zniknelo:d  teraz nadrobic nie moge. Ten watek odpuscilam bo sie przekopac przez te posty to nierealne chyba. :d

cześć myszko....wróciłas a ja myślaam ze so nie jakiegoś szczurka przygruchałaś i razem ziarsnka zbieraci:p

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...