Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, hawana napisał:

Tak Cie czytam i podziwiam, ze chcialo ci sie walczyc.

Mnie pomalenku zaczyna cos wpieniac.To, ze totalna rozpierducha i sprzety nie dzialaly zaakceptowalam i nawet dobra strone tej sytuacji znalazlam, ale wczoraj powiedzialam czego chce dobremu policjantowi, a on mnie odeslal do zlego. Nie chodzi o to, ze tamten jest zly i boje sie, albo co innego, bo to tylko moje wyglupy. Nazwalam ich tak ze wzgledu na postawy, ktore przybrali. Czuje, ze robi sie zgonka na Jonka.

I Pucka jeszcze doklada, bo ona chce, wiec mam powiedziec synkowi temu lub tamtemu.

 Nie doczeka sie. Sa telefony a ja nie mowie po niemiecku.

Niech gada sama.

A jak beda mieli w nosie to o co prosze, to ja tez moge miec ich.

Idealnej szteli nie ma, a dobra moze byc kazda inna.

To co napisalam dotyczy firmy,przez ktora zmienniczke bede miala,w innym przypadku na stowe nie zobaczylabym tych papierow.

Mnie sie chce walczyc.  Od jakiegos czasu uswiadomilam sobie,ze ta rozlaka z rodzina musi byc cos warta. Jade po to ,zeby zarobic . Kazdy  w tym przypadku sie poswieca,tak jak ja ,tak samo maz.

Jesli juz tak musi byc,bo chce zarobic kase , by zrealizowac moje plany,to  niech to juz na ,,lajcie" przejdzie. Niech sie nie mecze... Musze pracowac  w godziwych warunkach a nie jak wol,albo jaki pies z lancuchem.

Wystarczy,ze czlowiek teskni,martwi sie o wszystko,bo bedac daleko od domu,to zawsze sie nakrecam ,pododaje sobie w glowie i sie bardziej  martwie ,niz jakbym na miejscu byla. inaczej wszystko przezywam na odleglosc..

Tyle tych emocji,ze zwariowalabym,gdybym miala jeszcze udreke  w pracy. Musze miec  w miare mozliwosci tak jak chce,by mi sie dobrze kase zarabialo.

 U siostr wiele sie nauczylam i wiem ,ze trzeba o swoja dobra psychike zadbac,zeby   nie zdarzylo sie tak,ze za zarobione pieniadze bede sie  w Pl u psychiatryka leczyc..

Dlatego  walcze,bo jakbym miala postepowac inaczej? Nie chce dawac sie wykorzystac,bo juz tyle po dupie dostalam,ze teraz juz sie nie dam nikomu.

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, hawana napisał:

Saga ludzi lodu zapewne.

no tak: 42 tomy, to ją mogło przytrzymać. Tylko, że jak to się czyta, to nie ma mycia, obiadu , spania i całej reszty. Tchu brakuje. To ją teraz odczarujemy i kierunek innej sztuki zadamy. Fajne chłopaki dla ciebie, ale tylko dziśhttps://www.youtube.com/watch?v=302GmZIuOmg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fioletowa.mysz napisał:

A teraz musze Cie podniesc?:d. Dobrze,ze jestes taka drobniutka, to sie nie przemecze:haha:

Juz wstalam sama. Cwicze forme przed latem, bo bedzie mordercze. No i lepiej poprzytulac sie a nie lezec pod nogami:d

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już podziękuję towarzystwu za miło spędzony z Wami dzień. Jakiś Romeo pod oknem mi tu jazdę robi,

więc muszę 1728664939_kocipiew.gif.5d4ccdcad12d550f3671cda645fd3c85.gifsię nim zająć.                             Liczę na wyrozumiałość      Dobranoc

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Potrzebowac to nieee, ale chetnie bym sprobowala:d

Jak chcesz ottajac po tej  zamrazalce ,to jedz z Dodzislawa do Kenii,albo ze mna  w pazdzierniku na Malte. Slonce gwarantowane :-)

Edytowane przez Andreaa
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Czasami cierpliwa jestem:haha:

Ty może jesteś cierpliwa ale my nie :p Jak ktoś znika na dłuższy czas bez pisemnego usprawiedliwienia , może ponownie uczestniczyć na forum , tylko i wyłącznie za opłatą w....... naturze :p  Dla mnie może być piwko , a innych musisz  zapytać , co preferują  :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, violka napisał:

Ty może jesteś cierpliwa ale my nie  Jak ktoś znika na dłuższy czas bez pisemnego usprawiedliwienia , może ponownie uczestniczyć na forum , tylko i wyłącznie za opłatą w....... naturze :p  Dla mnie może być piwko , a innych musisz  zapytać , co preferują  :d

No powagarowalam sobie ciut, oplate wniose przy najblizszej okazji:p

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...